reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka A może powiedz też mężowi ze zdrowe pary zachodzą w ciążę ok 8-12 cykli,więc jeszcze jesteście na początku drogi i ze jego pesymizm wcale Ci nie pomaga. U mnie znów ja uprawiam czarnowidztwo,a maz albo się cieszy z jakiegoś objawu wyssanego z palca, albo mowi-ze kiedyś się uda,że wszystko na raz bym chciała. U mnie ze starań przed owulacja,w owulacje i po niej-nie udawało się,a udało się wtedy kiedy skończyliśmy 6-5 dni przed owulacja bo mąż musiał wyjechać. To był 8 cykl starań.
 
reklama
Aga no właśnie nie wiem juz sama. Jajniki mnie zaczęły bolec ok.4 dni po owu i tak jest do teraz. Mam takie uczucie jakby ucisku i dziś promieniuje do pachwiny. Do niedzieli się wszystko wyjaśni i to raczej w kierunku okresu niż ciąży.
Airfix ja mu tłumacze ale on zawsze myślał ze to wystarczy jeden seks bez zabezpieczenia i ciąża a tak to niestety nie działa i teraz jest co miesiąc rozczarowany.
I ja tez....daje sobie czas do końca roku i idę szukać pomocy u lekarza.
 
Tynka mi moj lekarz kazal sie zjawic jak po 6 miesiacach nic sie nie uda ale ja mam malutka torbielke na lewym jajniku teraz w ciazy na ostatnim usg lek powiedzial ze sie zmniejszyla, ciaza pomaga:-)

Ponadto znam przypadki ze przy pierwszej ciazy pary dlugo sie staraly a druga o tak za pierwszym razem tak jak o tym mysli twoj maz:-)widocznie Twoj maz jest z tych bardziej uczuciowych ze tak do tego podchodzi.

Dziewczyny wczoraj moje malenstwo sie tak wiercilo a to takie cudowne uczucie, dzisiaj juz jest spokojniejsze chyba sie po wczorajszym dniu wyszalalo:-)
 
reklama
Airfix dziś miałam 36,99 więc nie wiem czego się tu spodziewać. Przed okresem powinna spadać a mi raz troszke rośnie raz spada potem znowu rośnie. Szkoda ze nie wiem jakie mam temp. na poczatku cyklu bo zaczelam mierzyć dopiero 2 listopada:-/
 
Do góry