reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix - dzięki wielkie za odpowiedź!!
ja chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko - może nie już, ale za jakieś 2-3 lata jak najmłodszy przestanie być takim słodkim maluszkiem i się ogarnie w szkole :), więc teraz się będę obserwować, a później działać.
a który czynnik ma największe znaczenie? PH?
i wiecie może jakie są tu statystyki na forum statystyki? udaje się?

i jeszcze takie pytanie - jeżeli mam skok temperatury w poniedziałek, wtorek i środę to kiedy jest/była owulacja? w poniedziałek?:eek:
 
reklama
ewix Fajnie jakbyś prowadziła wykres np. na ovufriend, bo tak po wykresie i objawach lepiej jest rozstrzygnąć co do czego :) Owulacje miałaś w 11dc, tak? Ale ja nie wiem jak długie masz cykle i w którym dniu ten różowy śluz wystapił, a to jest istotne żebym mogła Ci cos podpowiedzieć :)


ania_g_21 Ja się boję że ta burza dojdzie do nas jak bedziemy z domu wychodzić:/ Na dziś znów mamy wydane ostrzeżenie 2 stopnia o burzy z gradem, czyli takie samo jak ostatnio co takie spustoszenia zrobiło u nas.


marko Dziewczyny którym sie udało za najwazniejsze czynniki uwazaja Hormony, Minerały, Diete , potem PH, odstęp . Statystki prowadziła Piranha ,, na ten moment nie ma czasu dl nas zaglądać, jednak skuteczność planowania jak dotąd rosła liniowo- czyli im wiecej czynników spełnionych tym większa skuteczność. Bodajże dla 5- było 90%, dla 6-100%. Co do owulacji- nie da sie tak okreslić na podstawie tego co podałaś :) Musisz podać o ile ten skok był, tzn jakie temperatury, no i na jakim poziomie były temp wczesniej . Dlatego bez prowadzenia wykresu cięzko jest określić :) Jesli masz temperatury wpisz je na wykres, a ovufriend Ci pokaze kiedy była owulacja.
 
Airfix to w takim razie skutecznosc spadla bo ja 6 czynnikow spelnilam a mam corke wiec juz na 6 czynnikow nie ma 100% ;)
Makro przede wszystkim nastaw sie na dziecko by nie czuc rozczarowania a jak sie uda z płcią to bedziesz sie cieszyc podwojnie :) dla mnie osobiscie planowanie nie wzrasta wraz z iloscia spelnionych czynnikow a pokazuje to statystyka, jak bylo malo dziewczyn wydawalo sie, ze planowanie jest dosc skuteczne, ale im wiecej dziewczyn planuje tym skutecznosc spada... wiec przede wszystkim trzeba pragnac dzieciatka :) powodzenia &&&&
 
ewix Fajnie jakbyś prowadziła wykres np. na ovufriend, bo tak po wykresie i objawach lepiej jest rozstrzygnąć co do czego :) Owulacje miałaś w 11dc, tak? Ale ja nie wiem jak długie masz cykle i w którym dniu ten różowy śluz wystapił, a to jest istotne żebym mogła Ci cos podpowiedzieć :)


ania_g_21 Ja się boję że ta burza dojdzie do nas jak bedziemy z domu wychodzić:/ Na dziś znów mamy wydane ostrzeżenie 2 stopnia o burzy z gradem, czyli takie samo jak ostatnio co takie spustoszenia zrobiło u nas.


marko Dziewczyny którym sie udało za najwazniejsze czynniki uwazaja Hormony, Minerały, Diete , potem PH, odstęp . Statystki prowadziła Piranha ,, na ten moment nie ma czasu dl nas zaglądać, jednak skuteczność planowania jak dotąd rosła liniowo- czyli im wiecej czynników spełnionych tym większa skuteczność. Bodajże dla 5- było 90%, dla 6-100%. Co do owulacji- nie da sie tak okreslić na podstawie tego co podałaś :) Musisz podać o ile ten skok był, tzn jakie temperatury, no i na jakim poziomie były temp wczesniej . Dlatego bez prowadzenia wykresu cięzko jest określić :) Jesli masz temperatury wpisz je na wykres, a ovufriend Ci pokaze kiedy była owulacja.


Nie nie nie owulacja byla 11 lipca czyli 13 dc cykle mam 29 dniowe.
 
Hejka, wpadłam popatrzeć czy Airfix @ przylazła, ale widzę że nie.
Ja dzisiaj jade na mojego lekarza, bo mam jakieś złe przeczucia i się niepokoję, chciałabym już serduszko zobaczyć....
 
Airfix wlasnie wiesz co tam slychac u Pirahni? Mowisz ze cos kolo 22 bedziesz testowac a jak dlugi masz cykl? Ja niestety nie mam zbyt regularnych miedzy 26-28 dni i owu wypada albo 12dc albo 14. Zawsze 14 dni przed @ wiec ja tez w sierpniu, mam nadzieje ze wszystkie w tym cyklu ujrzymy dwie piekne krechy:-) i ze sierpien jak w zeszlym roku bedzie owocny bo z tego co pamietam to chyba Male liski i Matik ujrzaly wtedy dwie krechy:-)
Panna myszka spokojnie jezeli masz objawy ciazowe a z tego co piszesz to masz i to konkretne to napewno wszystko jest wporzadku;-) moj lekarz mi zawsze mowil jak sa objawy to nie ma powodow do zmartwien, to wszystko sprawka hormonow
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wiem, że mam wysoki testosteron :-(.
Dawno nie robiłam, ale zawsze kiedy robiłam badania miałam powyżej normy. Któraś z Was tak miała?? Jak to cholerstwo obniżyć?
 
Do góry