reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dorcia kochana moje gratulacje. Wracaj i opowiadaj.

A my nadal walczymy z temperaturą. Masakra , niemoge zbic. Miał już 39,4. Teraz czopek daliśmy ale boje sie przedawkowania leków. Jutro z rana musze o 7 byc w przychodni (o 7.30) zaczyna sie rejestracja zeby go umowic znowu bo nigdy takiej temperatury.:-(
 
Od 5 min jestem pod przychodnia rejestracja zaczyna sie od 7.30 a ja juz jestem uwaga 11 w kolejce. To ciekawe jak ci co od 8 maja dzwonic to maja muec wolne numerki.:-(
 
dzień doberek :)

Dorcia przede wszystkim ogromne gratulacje :) dużo zdrówka dla maluszka, niech rośnie zdrowo i sprawia całej rodzince wiele radości :)


dziewczyny wam też te suwaczki pędzą :)
Małe liski jak się czujesz ? nie miałam okazji ci jeszcze napisać, ale brzuszek masz śliczny <3 bardzo zgrabniutki

Kate
jeśli miałabyś porównać ta ciąże do ciąży z chłopakami to też cię tak mdłości męczyły ? Ja cię podziwiam za te zdolności organizacyjne .,.. nie myślałaś, żeby stworzyć firmę , która zajmuje się organizacją przyjęć ?
Bardzo szybko wybudowaliście dom :) twój mąż w takim razie jest również taki zaradny jak Ty :)

Katarina
kiedy zaczynasz staranka ? mam na myśli , w którym miesiącu ?

Airfix
:( nie wiem co miałaś / mieli lekarze na myśli jeśli chodzi o wage przy mucowiscydozie, ale w mojej rodzinie jest wykryta ta choroba i chłopiec miał nadwagę przynajmniej 10 kg ...
eh nie macie coś szczęścia z tymi lekarzami , jak nie potrafią ciebie tak synka dobrze zdiagnozować :(
niestety u nas podobnie z chorobami i lekarzami ...

Matik
co u ciebie ? zdolna bestia z ciebie :) czyje to były urodzinki na ktore przygotowałaś takie pyszności ? Teściowa już wyjechała ?
Aniu_21 napisz czego się dowiedziałaś u lekarza ehh to nie jest normalne tak długo utrzymująca się wysoka temperatura :(
Zdrówka dla synusi, a tobie kochana dużo cierpliwości zwłaszcza do lekarzy :(*

Piranhiu Ja dostałam na anemie od lekarki lek Tardyferon-fol mam go brać 1,5 mies. później sprawdzę wynik wcześniejszy HGB miałam 9,00 g.dl w ogóle wyszło, że za mało piję... i kilka innych rzeczy ... no cóż zabieg i to co się działo w moim organiźmie po nim dał mi trochę popalić poza tym restrykcyjna dieta pewnie też, obfite @ jednym słowem muszę zadbać o siebie ..

a jak twoje wyniki krwi ? bolerioza mam nadzieje, że całkowicie wykluczona ? :)
dawno nie widziałam Nemo & Nono :(
zdrówka dla całej rodzinki
Ja już niemogę się doczekać wiosny , bo może te choróbska wszystkie pójdą wraz z zimą OBY :)


Ja dzis męczę się z @ jednak każdy okres po zabiegu zbliża mnie do starań , więc cieszę się z nich jak nigdy :)

MILEGO DNIA :)
 
Dorcia gratuluję!! Już masz synka przy sobie :)

Dziewczyny życzę Wam dużo zdrówka i dzieciom również. Teraz jest najwięcej chorób.

Anuffi normalnie masz pecha z tymi budowlańcami.. Taka krzywa podłoga?

Justi kiedy zaczynasz starania?

Ja w tamtym tygodniu wyszłam ze szpitala. Byłam na obserwacji z podejrzeniem wyrostka lub zapalenia przydatków. W poniedziałek idę do ginekologa. Jak mu zacznę zadawać pytania, to chyba przez godzinę nie wyjdę.
 
elisse Taa, podłoga i sufity mam w cały świat, różnice dochodzą do 10cm... Odechciewa mi się wszystkiego, dosłownie wszystkiego, juz nawet wczoraj do endokrynologa mówiłam że jeszcze tarczyca mi daje w kość tak że życ mi się odechciewa, ręce mi drżą, serce kołacze, oddechu nie moge złapać, od 3 tyg kreci mi się w głowie i mam mdłości, schudłam juz 3 kg z tych 5kg które przytyłam i się cieszyłam. Jak tak dalej będzie to ja nie wiem

Justi_ No własnie ten lekarz u którego bylismy wczoraj to on taki nie za specjalny-czasem jak cos palnie to nie wiadomo czy smiać się czy płakac, a przede wszystkim czy wierzyc w to co on mówi, wiec dajesz mi jednak nadzieje - skoro masz w rodzinie przypadek gdzie wystepuje nadwaga i mukowiscydoza, ja podejrzewam ze dziecko miało zle zrobione badanie chlorków w pocie, bo kogo sie nie pytam i gdzie nie czytam to wszedzie pisze ze po załozeniu tego "opatrunku" na reke pod którym zbiera sie pot dziecko musi byc w cieple zeby sie spociło i przede wszystkim dobrze napojone, a tu nie było nic takiego- załozyli opatrunek na chyba 20min i musielismy isc korytarzami zimnymi z przeciagami na oddział 10min, doszlismy na oddział, chciałam mu ta reke chociaz kołdra okryć to wpadła lekarka ze mamy wyjsc z sali bo bedzie badac inne dziecko, wiec stalismy na korytarzu i potem pielegniarki w dyzurce sciagneły to.

ania_g_21 Daj znać jak sie czuje synuś. U nas kiedys walczylismy 2 tyg z taka temperaturą, do tego zadnych innych objawów prócz ogolnego osłabienia, w koncu szpital i okazało sie ze dziecko ma bezobjawowe zapalenie płuc, oby u Was dobrali szybciutko leki i temperaturka zeszła

Dorcia GRATULUJE !! Cudnie, już tulisz synka na którego tak czekałaś :)
 
Justi,airfix no mamy zapalenie pluc prawostronne. Antybiotyk i do konca miesiaca najlepiej w domu.za tydzien mamy przyjsc na kontrole.ech no xalamana jestem.
 
ania_g_21 Biedny Olinek. I nikt mu wcześniej tego nie wybadał ? U nas 2 tyg dziecko z ta goraczka chodziło, badali i ze osłuchowo nic, zrobili morfologie i tam wyszedł stan zapalny i w koncu szpital- a tam rtg i zapalenie płuc bezobjawowe. Mam nadzieje ze Olinek lepiej się poczuje po lekach. U nas niestety po syropie przeciwkaszlowym sie tak rozkaszlał ze cała noc spac nie mogł i dziś kaszle jeszcze gorzej, non stop, bez przerwy....wczoraj przynajmniej kaszlał ale rzadziej:/
 
reklama
Aniu_21 no to się porobiło :( ehh zdrówka dla synka , uważajcie na siebie, a powiedz mi dostałaś w razie czego tfuu tfuu oby się nie przydało skierowanie do szpitala ?
dobrze, że macie zw końcu diagnozę...


Airfix
dokładnie My mieliśmy robione badanie chlorków w pocie dostaliśmy bandaż Ja dodatkowo przewiązałam go bandamką, do tego ubrałam Wojtka w 2 bluzy i razem z kolega ze szpitala przez 10 czy też 20 minut biegali ... nie mieli już sił, ale My mamuśki kazałyśmy im biegać by właśnie mieli okazję się spocić i gdy poszliśmy po tych minutach to ten bandaż był mokry !! jeden chłopczyk, który miał go suchy musiał powtórzyć to badanie.... kolejnego dnia ...

Elisse chciałabym dostać zielone światło od ginka i wtedy zaczelibyśmy starania od kwietnia . Podejrzenie było,ale na szczęście wyszłaś ze szpitala i wszystko jest ok ?

choróbska, choróbska ehhh niech już się skończą....
 
Ostatnia edycja:
Do góry