reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ania_g_21 U nas mówią ze 2-3 doby trzeba odczekać żeby mówić ze lek zadziałał lub nie, no chyba ze stan dziecka pogarsza się bardzo to wtedy zostaje podjechac do szpitala. Biedny Olinek, a ty jeszcze w pracy musisz sie martwic o niego
 
Cześć Kochane!

Podczytuje Was, ale mam też szpital w domu, więc nie mam czasu ani siły nic pisać :-( Mąż mi sie rozchorował (chory facet jest gorszy niż dwójka chorych dzieci ;-) a od wczoraj Misiek ma mega gorączke (39,5) i strasznie kaszle. Byliśmy dziś u lekarza, ale na razie (na szczęście) osluchowo czysto. Jednakże pediatra powiedziała, że u wielu dzieci teraz z takiego stanu rozwija się zapalenie oskrzeli :-( Daje mu te leki przeciwgoraczkowe, ale dość słabo obniżają temperaturę. Oby zdrowie wróciło!

Dorcia - GRATULACJE Kochana! Masz już przy sobie spelnione marzenie :-*

Ania - zdrowka dla Olinka! Jakieś straszne teraz te choroby atakują nasze dzieciaki :-(

Justi - chciałbym zacząć starnia od przyszłego cyklu, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;-) a Ty już niedługo do mnie dołączysz :-)

Elisse - dobrze, że już po szpitalu. Czyli z obserwacji nic nie wywnioskowali?

Airfix - no masakra z tymi Twoimi wykonawcami! Współczuję! Zdrówka dla synusia! Oby wreszcie ten pech Was opuścił!

Matik - ale zjadlabym te pyszności, które przygotowałaś :-)

Nuuska - zdrówka dla Ciebie!
 
Hej laseczki
Cos tu cicho ostatnio to wpadam.zrobic zamieszanie :-D hehe
Na początek życzę zdrówka kazdej i wszystkim dzieciom :-*
Ciekawe jak nasza Dorcia?! :-)

Airfix kurcze kobito kiedy ten pech z budowa Cie opusci Zycze Ci duzo cierpliwości
Elisse, Katrina, Justi juz niedługo będziecie sie starac i marudzic nam o mdłościach

Male lisko, Matik, maran, Ilaczek co u Was? Jak sie czujecie?
Kira co u Ciebie?:-)

Moj.K ma 2-tyg urlopu i troszke napięty grafik.mamy :-) U Igorka wszystko ok:-) rośnie robaczek ostatnio wazyl juz 6,5 kg :-) dzisiaj bylismy na spacerze i przy okazjo zanioslam reklamowe rzeczy i jedzonka dla potrzebującej mamy i jej córeczki do szpitala Mamy na fb taka grupe mamy w miescie Koszalin i ostatnio jedna byla w szpitalu i trafila tez tam strasznie biedna matka z córeczką i zoorganizowalysmy zbiorke ciuszkow, pieluch, chusteczek,jedzenia itp dla nich :-)

Milego wieczoru
 
Hej hej ja dzis na wizycie kontrolnej i mała ma 37cm[emoji5]️ i wazy 1298 [emoji7]
No i mam juz papierki zawieźć do szpitala [emoji16] zeby widzieli ze maja na mnie czekać [emoji5]️
Szok jak ten czas leci [emoji4]
 
Dzien dobry.kobietki :)

Miłego i paczkowego dnia :)
 

Załączniki

  • _DSC1058.jpg
    _DSC1058.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 76
  • _DSC1049-2.jpg
    _DSC1049-2.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 86
  • _DSC1035.jpg
    _DSC1035.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 88
  • _DSC1011.jpg
    _DSC1011.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 90
  • _DSC1010.jpg
    _DSC1010.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 79
Zakrecona - cudne zdjecia .... :-) stanowicie piekna rodzinke :-*

Udanego dnia Dziewczynki! Dzis możemy palaszowac pączki do woli :-) oby tylko w biodra nie szły ;-)
 
Matik To już spora dziewczynka z Twojej córci :) Jak ten czas zleciał, ale oby do przodu i oby do rozwiązania i będziesz nam tu pokazywac zdjecia królewny w tych wszystkich ślicznych sukieneczkach :)

Zakrecona Ja juz pisałam na face - Jesteście cudni, wszyscy bez wyjątku :)

Katriina Uwielbiam tłusty czwartek, własnie robie pączki :) I oby poszło jak nie w biodra to w cycki :p Mi to nawet juz bez różnicy gdzie byleby poszło hahah

ania_g_21 Jak Olinek ? My wreszcie na 15.30 do pediatry mamy, zadzwoniłam z głupia 5 min przed otwarciem rejestracji bo jest od 7, a zaczełam dzwonić o 6.55 i równo 7.01 odebrała i jeszcze z łaską że ale to ostatnie miejsce jest na 15.30....miałam sie juz odezwac ze raczej na dzien dzisiejszy nie ma w przychodni dziecka które bardziej niz moje potrzebuje tej wizyty, bo chodzi tydzien z infekcją, a nie idziemy z katarkiem jak co nie które. Zrobiłam mu morfologie i crp rano, zobacze po południu co tam słychac w wynikach
 
reklama
matik już ten tydzień? to już niedługo będziesz tuliła córeczkę :-)

zakrecona cudna z was rodzinka i super fotki :-D

airfix ania_g21 zdrówka dla waszych synków. mój od wczoraj też chory. na razie leczymy się sami ale kaszel coraz większy więc pewnie się nie obędzie bez pediatry :-(
 
Do góry