reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękujemy za mile komentarze :-)

Matik zdjecia robil.moj K :-) ja mówiłsm tylko.jakie chce :-)

Airfix kciuki za Wasza wizyte daj później znać
 
reklama
Dorcia gratulacje tak rzadko bywam ze nie wiedzialam ze masz termin na luty myslalam ze pozniej ;p

zakrecona sliczne zdjecia :)

ktora teraz dziewczyna jest najblizej porodu ?:)

a ktorejs potwierdzilo sie planowanie? widzialamze napewno male liski a po niej ? :)

ja pokaze mojego malego natanka ;p (juz nie taki maly )
1510520_614571058644259_1509098079601515403_n.jpg
10629730_614571121977586_628263280975197504_n.jpg
10984042_614571061977592_7243753928592083365_n.jpg
 
Ostatnia edycja:
Airfix też odechciałoby mi się. Najlepsze, że każdy z robotników uważa się za super fachowca a jak czegoś nie umie, to uważa że my mamy dziwaczne wymagania. Z tą tarczycą masz nieciekawie. Pewnie ciężko dobrać odpowiednią dawkę leków. Daj znać jak po wizycie u pediatry.

ania_g21 zdrówka dla synka.

Justi do kwietnia już tylko dwa miesiące zostały :) stan zapalny w organizmie miałam. Może to był dopiero początek - nie wiem. Oni nie wiedzą, co to było i raczej już się nie dowiem. Boję się tylko, ze to się powtórzy.

Katrina teraz dużo osób choruje. Moja Lili też dziś rano pokasływała i temperatura. U mnie też jak mąż chory, to jest gorszy od dziecka. Zdrówka dla Was. Na wypisie mam podejrzenie zapalenia przydatków i to by było na tyle ;).

Zakręcona chciałabym marudzić jak to jest mi niedobrze :D Super akcja z ta zbiórką Dwa tygodnie wolnego to się nacieszycie :D Piękne zdjęcia.

Matik ładnie rośnie córeczka :) Jak ten czas leci. Raptem kilka miesięcy i już ją będziesz tulić.

daria0607 długie włoski ma synek :) śliczne zdjęcia.

U nas dwadzieścia pączków do zjedzenia :D pierwszy raz robiłam i nawet jako tako wyszły :).
 
Dorcia GRATULACJE:))) Niech synek zdrowo rośnie. Jak się czujecie?

Kate kiedy serduszko będziesz podglądać? trzymaj się
Iweet baaardzo długo męczą cię mdłości...to już muszą być ostatnie podrygi, trzymaj się
Zakrętko rodzinka jak z obrazka, piękne zdjęcia

pozdrowienia dla wszystkich. Ja zajmuję się już 2 czy 3 tydzień chłopcami, chłopaki dają czadu :) ledwo funkcjonuje :) czuję że zaczął się trzeci trymestr - na okrągło bym spała, leżała, a przy moich latawcach jest to niemożliwe.

jak wam dziś pączki smakują? ile już spałaszowałyście :)? ja kończę właśnie trzeciego
 
Hej kochane .
Nocka była lepsza, tylko wieczorem od temperatury lekarstwo bylo . w ciagu dnia tylko raz od goraczki. ALe kaszle masakrycznie. mi sie wydaje ze raczej sucho a dostaje na kaszel syrop pectodrill zeby mu sie szybciej odrywalo. We wtorek mamy miec kontrole.
 
Witam Was Panie :)
Jestem tu nowa i mam parę pytan a nawet prosbe do tych mam ktore planowaly coreczki i im sie udalo aby jezeli mogly to zeby napisaly mi co robily i co stosowaly aby zwiekszyc szanse na coreczke. Wiem ze jest to juz na tym forum napisane ale szukanie od pierwszej strony do konca to jak szukanie igly w stogu siana :) Wiem tez ze jest 7 czynnikow zwiekszajacych te szanse.Ja osobiscie juz kompletuje suplementy ale interesuje mnie co dokladnie robilyscie przed starankami i po? Jakich zakwaszaczy uzywałyscie i jak?
Pozdrawaim
 
reklama
Zakrecona jakie śliczne fotki twój mąż wam zrobił. To bedzie wspaniała pamiątka. Ja takich ładnych nie mam, ale jak Oliś był malutki to robiłam sporo zdjec i ma albumy z wywołanymi zdjeciami z okresu tak do roku to teraz lubi je ogladac.
Daria ale twoje dzieciaki już duże. Śliczne masz pociechy.
Kate mdłości nie zazdroszcze, ale jeszcze troszke i powinno odpuścic.
Pirania, Nuska, iliaczku co kochane u was.

U nas gorączka nieco odpusciła. Pojawia sie raz na dobe tak ok. Ale kaszel ma straszny. Mam mu podawac syrop wykrztusny 3 razy dziennie do 17 max,tylko raz on ma ten kaszel juz niby mokry a potem znow wydaje sie suchy. Dzis zrobilam inhalacje z soli fizjologicznej. Może pomiże. Nie wiem do kiedy mam ten wykrztusny dawac. A kontrole mamy we wtorek dopiero.
Może w nd pojade z M do Gdańska kupic kilka rzeczy do domu. W castoramie sa promocje na wanny itd to moze dokupimy te wazniejsze zeczy. Kwestia zeby Olis juz tak nie kaszlal i tesciowa do niego tu przyjechala posiedziec.
 
Do góry