reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja tylko na momencik, staram się podczytywać ale wychodzi tak sobie ;-)
Małe liski prześlicznie wyglądasz, ciąża ewidentnie Ci sluży!!
Zakrętko, widziałam zdjęcia Igorka, słodziak z niego!

jutro mam badania prenatalne, ale dopiero po 16, już bym chciała być po nich
 
reklama
Lily, ale jak i kiedy Ty te 12 tygodni przeszłaś? Trzymam kciuki!
Justi, wszystko ok? Plamienia ustały?
Dorcia, Ty chyba do Matik pisałaś? Tak czy inaczej cmokam. :-*
Małe liski, kwitnąco wyglądasz i tak dziewczęco. Taka drobna kobitka z Ciebie. :tak: Powiem Ci, że jestem pełna obaw co do trójki, ale pocieszam się, że inni też dają radę. Cieszę się, że mamę będę miała, bo jej mogę zaufać i robi to, o co proszę. Nie wtrąca się do wychowywania dzieci, pochwala moje metody, itd. Poza tym będę spokojniejsza. No ale nie będę mieć jej tu zawsze. Już teraz jak młoda choruje, jest problem, bo zostawić samej jej nie mogę, a wysłać młodego samego do szkoły też nie za bardzo. Najważniejsze to chyba mieć własny plan - zobaczymy. Będziemy na bieżąco zmieniać ustawienia. :-D A mi to już w ogóle czajnik odpala, bo sobie tak myślę, że dobrze by było gdyby junior miał jeszcze towarzystwo w postaci rodzeństwa. Te sukieneczki w szafie tak kuszą. :szok: :-D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry


dziewczyny jesteście niemożliwe, ale tak pozytywnie :)
w weekend nie mam jak usiąść do komputera dlatego czytam was na komórce, ale żeby coś na niej napisać o co to nie :O nie znoszę pisać na komórce
dziś wtorek, a Ja dopiero Was ogarnęłam :)

Macy dziękuje, że pytasz .. tak plamienia tfuu tfuu ustały, ale biorę jakieś końskie dawki progesteronu, bo 2x2 duphastonu i jeszcze luteine dowcipnie ...
wciąż mnie korci by iść na betę w tym tygodniu i dla świętego spokoju sobie ją sprawdzę ...
wizytę mam za tydzień powinno sie wszystko wyjaśnić ... :)
Kochana w takim razie jak spódniczki cię korcą Twój M. nie ma nic przeciwko dużej rodzince nie pozostaje ci nic innego jak notować nasze starania dziewczynkowe i starać się o rodzeństwo dla synusia :)

Kate :) czyli jest nadzieja dla mojego drugiego dziecka hehe bo Wojtek wciąż się budzi w nocy, a ma już 4 lata ,a wstaje na siku później oczywiście butelkę mleka i śpi dalej , ale już z nami w łóżku

Kate, Macy Ja was podziwiam, że myślicie o takiej dużej rodzinie
Ja w związku z tym, że jestem wciąż na dorobku marzy mi się rodzinka 2+2 choć coraz częściej myślę o modelu 2+3 :) jednak czeka nas jeszcze przeprowadzka, powiększenie rodziny o psiaka najlepiej Golden Retrivera no i oczywiście o kota Ragdolla :) więc chyba zostanie nam rodzinka 2+2 :)

Katrina super, że jesteś :) oczywiście, że cię przyjmiemy :) dobrze, że diagnoza się nie potwierdziła i możesz spokojnie z zdwojoną siłą zacząć starania i spełniać swe marzenia &&&

Małe liski , Matik śliczne macie te domki księżniczek :)
mojego kuzyna żona ma termin na 1.05 i też będzie miała córcie :) czyli będa Majowe Panienki :)

Airfix kiedy jedziecie do tego szpitala ? Moje dziecko też należy do niejadków, ale jak byliśmy na takiej diagnostyce w tym roku w Istebnej to zawsze coś znalazł dla siebie... on jadł drugie dania, a jego rówieśnik zupy :) także dla każdego coś dobrego :) będzie dobrze zobaczysz :) i trzymam kciuki by znaleźli przyczynę chorób i synka &
zabierzcie jakieś zabawki, kolorowanki czym się syn interesuje, bo może wam się przydać... u nas nawet dzieci jako, że była ładna pogoda mieli nawet hulajnogi, bo to był oddział otwarty i można było spacerować po dworze....
zresztą jak będzie ci czegoś brakowało zawsze m. Ci może później przywieźć

Lilly trzymam kciuki za badania && na pewno wszystko będzie dobrze , a masz jakieś przeczucia co do płci maleństwa ??

Nusiu gdzie Ty się kobieto podziewasz ? Zerknij na Priv

Verita ehh oby to była ostatnia franca @ w tym roku &&&

Maran dobrze mieć takich rodziców przy sobie :) zazdroszcze,ale tak pozytywnie takich chwil sam na sam z mężem... musiałabym o czymś takim pomyśleć
&&& za kolejny cykl by zakończył się wymarzonymi II kreseczkami

Piranhiu trzymam kciuki by u was szybko zaświeciło słoneczko &&
rozumiem, że w związku z brakiem czasu twoje pisanie książki też idzie pomalutku ?

Magda ehh czytałam twoją historię :( to straszne co musiałaś Ty i cała twoja rodzina przejść
mocno wierzę jednak, że będziecie Happy End tej waszej historii za co trzymam mocno kciuki &&


przyznać się która Katarzyna dziś świętuje ?? :) Kate, Piranhia, .......... ?
Wszystkiego najlepszego :) SPEŁNIENIA MARZEŃ
:*


Miłego dnia :*
 
Ostatnia edycja:
No to i ja składam wszystkim Kasią życzenia :) wszystkiego czego tylko sobie marzycie niech sie spełni :)
Ja mam na 3 Katarzyna na Bierzmowanie sobie wybrałam , zawsze mi sie to imię podobało ni tez obcym imieniu mam najlepsza kuzynka :)
A ja juz sie szykuje na wizyte , prosze o kciuki :)
 
Ja oczywiście na szybko...


anufifi My jedziemy na XVI oddział...to w tym drugim budynku, Wy pewnie do " okraglaka". Skoro Twojemu dziecku podeszły obiady to znak że moze nie beda takie złe. A z tym jedzeniem u mojego to jest tak że on je jeden okreslony rodzaj jogurtów..robie zapas od dwóch dni ;)


Katriina Wywołałam Cię myślami :))))) Napiszę potem PW . Witaj w klubie jeśli chodzi o wyniki, badania i diagnozy :/ Stad tez u mnie po czesci przełozenie starań. U mnie dziś mieli dach zacząc robić, pewnie nie robią bo kropi....Ja mam ich juz dość po prostu


Mrówkaa Powodzenia :))) Będziemy kibicować i mocno trzymam kciuki za spelnienie marzeń :))


Male liski To Ty masz termin w moje urodziny !! :)) No musiała być dziewczynka i koniec. My z kolezanka miałbysmy termin tak jak Ty i Matik 2 dni różnicy, obie zaszłyśmy prawie równo w ciąże- i obie mamy chłopców :) także ja się dopatruje jednak jakiegos związku z księzycem, jonasem i jonami ;) Ale masz śliczny brzusioooo :) Oj kiedy ja będę mogla taki głaskaś . Podtrzymuje to co kiedys pisałam - starszy synek podobny do męża ( wiec urodził się drugi chłopczyk :) ), ale drugi synek cała mama ( więc musiała być dziewczynka teraz:) ). Uwielbiam tą moją teorię :D Tymbardziej ze wszyscy ostatnio mówia- że mój synek cała mama :)

Moje dziecko wczoraj miało zły dzień- wszedł ze szkoły, rzucił plecakiem i mówi- Mamo ja bym chciał miec kolegę!, Ja - Ale przeciez masz kolegów i to dużo. A- A właśnie że nie mam ani jednego, ja chciałbym żeby kolega był tylko mój, u mnie w domu. Ja- Dziecko, ale wiesz że na razie nie ma warunków żeby zapraszać tu kolegów, był ostatnio nawet przeciez kolega u Ciebie. A - Ale ja nie chce takiego kolegi! Ja chce mojego , z Twojego brzucha!! No to uspokoiłam go i mówie- Brata albo siostrę byś chciał mieć, tak? A- Tak :(
No i znów trzeba było tłumaczyć, że to wszystko nie jest takie proste.....

Dla wszystkich Katarzyn spełnienia marzeń !!
 
Ostatnia edycja:
hej. dziewczyny nie udzielam się bo podczytuje was z telefonu i jak większość nie lubie z niego pisać. Poza tym postanowiliśmy z mężem że jeszcze przed świętami przeniesiemy młodego do większego pokoju, bo w tym co jest teraz nie mieszczą się wszystkie zabawki i większość stoi w salonie, a przecież trzeba będzie gdzieś postawić choinkę. Więc póki co sprzątam i wynoszę graty z pokoju który był do tej pory siłownią i pokojem komputerowym w jednym. Teraz mąż jest w delegacji w Austrii ale jak wróci to bierzemy się za malowanie. No i muszę wybrać dla niego nowe łózko, bo do tej pory śpi jeszcze w niemowlęcym łóżeczku . Już się nie mogę doczekać, bo od ponad roku gromadzę przedmioty to dekoracji jego pokoiku który tak jak u zakręconej będzie w stylu marynarskim :)

małe liski matik
piękne brzuszki

lilly
kciuki za dzisiejszą wizytę. jak to zleciało

kate mój synek przesypie całe noce odkąd skończył 14 miesięcy ale raz na jakiś czas, zdarza mu się budzić w nocy i wtedy musimy go zabierać do naszego łózka. zazwyczaj dzieje się tak w pełnie, więc już wiem kiedy mogę oczekiwać nieprzespanej nocy :)

matik kciuki za wizytę

airfix mój synuś mieszany ale większość ludzi mówi że cała mamusia. :)

Wszystkim Katarzynom wszystkiego naj naj najlepszego. Ja mam Kasia na drugie :)
 
Matik,no to kciuki.
Kate, ja myśleć myślę, ale boję się, jak dam sobie radę z trójką. Mój maz ma wyjazdy, dzieci czasami chorują. Wtedy jest ciężko. A tak dajemy radę. Młody jest juz dość samodzielny. Młoda też daje radę. Ale sama wiesz jak jest z dziećmi. Bywa roznie.
Justi, ja zawsze chcialam mieć więcej niż jedno. I z podejściem mojego męża do antykoncepcji wiem, że na trójce może się nie skończyć. :-D Czy się zdecydujemy ,nie wiem. My przez długi czas jeszcze będziemy prowadzić koczowniczy tryb życia.
 
reklama
Wszystkim Kasiom - sto lat i spełnienia marzeń :)

Matik kciuki są &&&&&& na pewno będzie wszystko w porządku, daj od razu znać po wizycie
Lilly Kciuki zaciśnięte od rana &&&&&&&&&&&&&!!!
Macy ale fajnie, że będziesz miała mamę koło siebie i że twoja mama jest taka wyrozumiała i nie wtrącająca się :) ...moja mama sporo mi pomaga, właściwie z bliższej rodziny to tylko ona, ale lubi mieć we wszystkim swoje zdanie, trudno jest jej iść na kompromis, często przez to kłócimy się. Macy koniecznie postarajcie się o czwarte - które by nosiło te wszystkie różowe sukieneczki ;)) i to najlepiej od razu po trzecim ;) żeby trzecie miało towarzystwo
Justi jak się czujesz :)? ja ze swojego doświadczenia powiem ci - nie sprawdzaj bety :) mierzenie kilkakrotnie bety jest stresujące, szczególnie jeśli ma się niższe przyrosty hcg, tak jak ja miałam (chociaż wydawało mi się że wolę wiedzieć na czym stoję i że to mnie uspokoi :)) Bardzo się wtedy denerwowałam i doszukiwałam nieprawdiłowości. Poczekaj jeszcze tydzień, rozumiem że serducho będziecie wtedy podglądać, zleci ci szybciutko ten czas, zobaczysz
Airfix jeszcze miesiąc do Nowego Roku, potem kilka miesięcy szybko przeleci i będziecie starać się o córcie :). A jak sprawy związane z budową domu?
Ilaczek co u ciebie, halo halo
 
Do góry