reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej :-)
Gdusia pierwsze dni byly takie sobie bo Ritka byla nieznosna ale juz jest coraz lepiej Na poczatku byla ciekawa Poswiecamy jej więcej uwagi, po calym dniu jak moj K wraca do domu ide z nia na dwor seby pobiegala a czasami idzie ze mna o Igorkiem na spacer w ciagu dnia A jak mlody zaplacze w lozeczku to odrazu leci Nasza niania:-) czasami jeszcze probuje zwrócić uwage na siebie jak zajmujemy sie mlodym np. Tarmosi swoj koc albo ukradnie kapcia Niezwracamy uwagi i mija i dopiero po jakiejs chwili idziemy do niej A jak karmię mlodego to siedzi kolo nas i pilnuje
Mam nadzieje ze wyniki bie sa zle u juz niedługo będziesz cieszyć sie a my razem z toba z || kreseczek :-) kciuki

Matik moze macica lub więzadła die rozciągaja Ja mialam podobne bole jak opisujesz choc oczywiście ciezko stwierdzić czy to ten sam bol.Jsk dzisiaj będzie Cie pobolewalo yo idz do lekarza

Maran super ze mogliście spędzić z mezem chwile sam na sam:-) każdemu nalezy sue chwila oderwania od codziennosci Kciuki za ten cykl.:-)

Airfix kurcze ale nakrecone z tymi ladunkami ;-)

Piranhia jak u Ciebie sprawy z M sie maja? Jsk Twoje samopoczucie? Ucaluj swoje skarby

Dorcia a Ty jak sie czujesz?:-*

Macy zdrówka dla córci To moze uda Ci sie troszke poodpoczywac dzisiaj razem z mloda :-)

Wczoraj byliśmy ba chwilę w galerii szkualam prezentu dla Lenki Reraz ma etap książeczek Kupilismy jej o królewnie sniezce takaz rozkladanymi obrazjami efekt 3d a Igorkowi kupiliśmy pierwsza książeczkę kontrastowa bialo czarna dla niemowląt :-)?chyba mu die spodobała:-)

A tak z innej beczki dziewczyny używacie rozświetlacza do twarzy? Jak tak yo jakiej firmy?:-)

Milego dnia
 
reklama
Witajcie dziewczynki po weekendowo :) Mam nadzieje że chociaż trochę wypoczęłyście jak tak średnio mały nieraz daje czadu nocami :)

Matik mam nadzieje że wszystko będzie oki może coś Ci podpowiem bo moja siostra miała podobne bóle tylko tyle że nie mogła nawet sama chodzić przez pierwszy okres, szwagier nosił ja na rękach okazało się że spojenie łonowe zaczęło się jej rozchodzić i niestety musiała przystopować, przez jakiś czas leżała i niestety cesarka nie byłaby wstanie naturalnie urodzić. Ale mam nadzieje że u Ciebie tak się nie stanie aha jej ginekolog niestety tylko zasugerował że może to być spojenie łonowe bo nie widział nic innego niepokojącego i skierował ją do ortopedy a ten już wiedział co i jak. Aha i wiem że zakupiła taki specjalny skórzany pas który stabilizował miednicę i ściskał spojenie. Moja siostra miała straszne bóle płakała przy chodzeniu więc życzę Ci żeby to nie okazało się tym ;-)

Piranha dzięki że odpisałaś czytałam już wcześniej właśnie ten artykuł :) dlatego się nie załamałam. A złogi to mam prawie wszystkie możliwe kombinacje bo: szczawiowo-wapniowe z domieszką fosforanu wapnia i cystyny (także ogólnie mało co powinnam jeść hehehe bo kwalifikuje się prawie do każdej grupy) ale się nie załamuje wiem że czysta witamina C lewoskrętna nie powinna mi zaszkodzić i tak samo cytrynian wapnia i magnezu ten jest wręcz wskazany :) jednakże nie wiem co do diety bo mój lekarz to patrzy na mnie jak na głupią każde mi ograniczać częste spożywanie produktów mlecznych. Przyznam że ja od dzieciństwa to taka mleczara jestem tylko sery, jogurty, mleko z płatkami non stop fakt jest taki że już mi od 7 roku życia 7 kamieni wyszło a co za tym idzie 7 hospitalizacji, mój organizm strasznie źle przechodzi atak kolki zawsze dochodzi do odwodnienia, bo pomimo tego że pije duże ilości wody to wymiotuje cały czas bez przeryw nawet na sen, ostatnio nawet miałam tak niski poziom elektrolitów zwłaszcza potasu że rzutowało to na czynność serca :-( No to się rozpisałam heheh
 
Ostatnia edycja:
hej wszystkim :-)
Airfix- rowniez Ci wspolczuje kobieta ktora przezyla taka strate potrafi zrozumiec co czuje druga kobieta ktora przezyla to samo te nasze dzieci sa madre moja ma 7 lat sa momenty w ktorych serce mi peka staram sie nie myslec o tym co bylo ja poronilam w poznych tygodniach 2 razy w 16 raz w 18 2 razy w 8 tyg w 18 byl to juz porod ktory sama przezylam bylam sama maz pojechal na noc na ryby dobrze ze tesciowie byli bo z nimi mieszkamy nad ranem dostalam silnych skurczy i poszlo wszystko nigdy nie zapomne tego co przezylam ale dziekuje Bogu ze moja corka spala i tego wszystkiego nie widziala po badaniach hist-pat okazalo sie ze to byl zawal łożyska obumarlo lozysko skrzepy zablokowaly tlen i wszystko to byla dziewczynka pochowalismy ja w 16 tyg tez problem z lozyskiem odkleilo sie wtedy byl syn ale wszystko w szpitalu sie odbylo od tamtej pory zauczylam sie zeby nie mowic corce o ciazy jak zajde bo nic nie jest pewne dopiero w 6 bym jej powiedziala bo najgorsze jest potem powiedziec ze dzidzi nie bedzie :-( to bylo najgorsze bo wiem jak czekala i jak sie cieszyla nie umialam z siebie tego wydusic powiedziec jej tesciowie musieli jak jezdzimy na cmentarz to mowi ze tam sa jej bracia i siostry i ze ma rodzenstwo w niebie jak przyszedl mikolaj ktoregos roku jak miala 5 lat mikolaj sie pyta a ty dziewczynko masz rodzenstwo ? a moja corka odpowiedziala nie bo mojej mamie umarlo i wtedy myslalam ze ja umre to bylo takie smutne :-:)sad:ja sie tez troche boje przelamac ale musze dla niej zeby miala rodzenstwo juz lekarz dal mi wskazowki co robic clexan jak tylko test bedzie pozytywny potem przeplywy lozyskowe bedzie badal wiec jestem dobrej mysli i wole nie wracac myslami juz do kiedys bo sie nigdy nie zdecyduje ze strachu
 
Hej Dziewczynki ...
Ja dzisiaj w totalnej niemocy ...mam 3 dc ostatniego przed przyjazdem M ...łykam niepokalanka i liczę na cud w kwestii mojego progesteronu , ale jak zebrac wszystko do kupy to mi wychodzi z tego ...no włąsnie kupa ...wiec dół załapałam ...kombinuje tutaj w kwestii płci a ja nie wiem czy jeszcze wogóle zdolna jestem wyhodowac jajko zdolne do zapłodnienia ...ogarnia mnie panika ...tak jest ...cholera jasna niech mnie któras kobnie w zadek albo mną potrząsnie proszę :baffled:
 
Dzien dobry
Nie No aż takiego bólu nie miałam ze chodzić nie mogłam daj spokój nie strasz mnie

Właśnie jak pochodzilam to przeszło
A dzis brzuszek jakby większy i dzidzia czuje że mocniej fika

Do lekarza mąż dzwonił i babka powiedziała ze to brzusio sie rozciąga i dodatkowo pewnie dzidzia sie tak przytula
Jak tylko zwolni sie miejsce bedzie do mnie dzwonić zeby oczywiscie u tak nas obejrzeć . Wiec cierpliwie czekam
Bo druga dr ma urlop do czwartku a 3 przyjmuje tylko we wtorki i czwartki

A ból pojawił sie tez po tym jak 3 godziny chodziliśmy po sklepie oglądaliśmy rzeczy dla dzidziulki :)
Wiec pewnie też sie trochę zmęczyłam .

Jak ten czas leci za moment zacznę 18 tydzien u 20tydz a dopiero co sie z 12 zaczęłam cieszyć szok :)


Magda okropna historia bardzo Ci współczuje takich przeżyć
Brak słów co przechodziłaś
 
Ostatnia edycja:
Matik ojej nie chce Cie straszyć, tylko tak palnęłam sorki ale dobrze że Ci przeszło ;-)

Madziu bardzo przykra historia, chyba nikt nie jest sobie wstanie tego wyobrazić jeżeli takiej tragedii nie przeżył my możemy Cię tylko jedynie zrozumieć i jak umiemy wesprzeć. Powodzenia w staraniach
 
Magda To straszne co przeszłaś....Ja nie widzę siebie żebym pozbierała się po stracie dzieci w tak późnych tygodniach :( Ja dlatego też robie badania teraz...własnie odebrałam przeciwciała antyfosfolipidowe- Ty pewnie tez to robiłaś skoro masz clexane zalecone..u mnie na szczescie jest wszystko w porzadku. Powiem Ci że mi tez sie smutni robi jak ktos synka spyta o rodzeństwo, ale własnie-On przyjął to do wiadomości ze jest tak , a nie inaczej, umie odpowiedziec tak jak i Twoja córką....a wydaje mi sie ze społeczenstwo nie jest do konca uświadomione, ze niestety utrzymać ciąże to w dzisiejszych czasach to nie jest ot tak. Jeszcze ja czasem pytanie kogos obracam w żart i mowie- Oj zeby to sie dało tak prosto...to normalny człowiek by nie drązył tematu tylko dał spokoj mi i dziecku. a tu nie...a tu dalej głupie komentarze - " jak to sie nie da, da sie" i gadka do dziecka " rodzice się wymigują żebys nie miał rodzenstwa"...szkoda słów. Madzia będzie dobrze, musi :)

Matik Dobrze ze Ci ulżyło :)

Anufifi Szykujesz się na oddział? Ja dziś pokupiłam takie nie zbedne rzeczy... A nie masz kogos kto tam już był? Bo interesuje mnie co z jedzeniem jest, bo moje dziecko nic nie je..on tylko jogurty, obiad jak ja zrobie...
 
reklama
Do góry