reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix...mojemu o dziwo jedzenie tam podchodziło a w razie czego w bufecie kupisz wszystko , a juz jogurty serki to bez problemu i pełne obiady wszystko ...z głodu nie umrzecie ;) ...ale weź sobie jakos fotel typu lezak do spania bo po tym co tam sa to ja przez 2 tygodnie doprowadzałam swój sfatygowany kręgosłup do stanu używalnosci ...
Ja mam raczej wszystko juz na oddział ...Mój Filip na tyle duzy ze na noce nie bede zostawac zwałszcza ze musze do Tomusia wracac ...wiec jak cos bedzie potrzebowac to mi da znac ...na który oddział idziecie?

Matik ...spokojnie , ja jestem pewna ze to dzidzia uciska i wszystko jest ok ale wiadomo ze lepiej zerknąć fachowym okiem .
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wszystkim :-D

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona :happy2:

Na początku chciałam się usprawiedliwić - jeżeli chodzi o moją długą i niezapowiedzianą nieobecność ..... miałam różne problemy zdrowotne (łącznie z podejrzeniem białaczki), więc musiałam zupełnie zrezygnować z jakichkolwiek planów i zająć się sobą i swoim zdrowiem. Na szczęście po szeregu badań podejrzenia się nie potwierdziły i wracam do żywych :tak: Starałam się nie przejmować tymi wszystkimi wynikami, badaniami, ale momentami było naprawdę ciężko - nachodzące myśli, że jest źle i może zbliża się koniec .... nie chcę już do tego wracać! Po szeregu antybiotykoterapii (w sumie 3 różne antybiotyki) i serii zastrzyków (2 kolejne antybiotyk) moje wyniki się poprawiły i wierzę, że teraz już będzie dobrze. Oczywiście moja dieta legła w gruzach - musiałam się dobrze odżywiać, żeby wzmocnić organizm, więc teraz zaczynam od nowa. Po takich przeżyciach najważniejsze dla mnie będzie urodzenie zdrowego dziecka (bez względu na jego płeć), ale jeszcze raz spróbuję się odpowiednio zakwasić (czego się nie robi dla marzeń;-)

Nie udało mi się wszystkiego doczytać, więc z góry przepraszam, jak kogoś pominę :sorry2:

Piranha - nasze forumowe guru zawsze na posterunku :tak::-D mam nadzieję, że Twoja osobista (mężowo-pracowa) sytuacja przez ten czas uległa znacznej poprawie i dobro, które przekazujesz na tym forum wraca do Ciebie w podwójnej ilości :tak: jeśli jeszcze tak się nie dzieje, to z pewnością tak właśnie będzie :happy2: Buziaki dla Twoich słodkich dzieciaków i kociaków!

małe liski, Matik, Dorcia - moje wielkie GRATULACJE!!! marzenia się jednak spełniają :tak:

zakręcona
- buziaki dla Igorka - jak ostatnio tu byłam, to jeszcze maluszek był u Ciebie w brzuszku :-* Gratuluję świeżo upieczonej mamusi!:biggrin2:

Macy, Daria - GRATULACJE!!! życzę nudnej ciąży i wiele wytrwałości przy pozostałych dzieciaczkach! Podziwiam Was, że dajecie radę :tak:

Justi - GRATULUJĘ! i trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze &&&&&

Maran - będzie dobrze, zobaczysz! Trzymam kciuki za Twój nowy cykl &&&&

Airfix - co u Ciebie? widziałam, że przełożyłaś starania na wiosnę 2015 r. Z Twoich kilku poprzednich postów wnioskuję, że było coś nie tak - współczuję Ci kochana! Ale zobaczysz, że wszystko się jeszcze ułoży! A jak tam budowa? Na jakim etapie jesteście?

Kate - podjęłaś już pierwsze staranka? Pijesz nadal ten Crystal Light?

Aljul - doczytałam, że u Ciebie też jakieś problemy ze zdrowiem :no: będzie dobrze, zobaczysz! :happy2:

Oczy niebieskie - synuś słodziaczek! i jaki już duży :-D

Elle - głowa do góry! wszystko się ułoży! Trzymam mocno za Ciebie kciuki &&&&

Nuuuśka - witam Cię serdecznie :-* nie wiem za bardzo co u Ciebie, bo nie było Twoich wypowiedzi w ostatnich postach, a wcześniejszych nie udało mi się doczytać. Któraś z dziewczyn wspominała, że masz mieć zabieg na kolano? To trzymam mocno kciuki &&&& Wierzę kochana, że wszystko będzie u Ciebie dobrze :tak:

Elmo - pozdrowionka i buziaki dla maluszka :-*


Witam wszystkie nowe staraczki!

Jeszcze raz przepraszam, jeśli kogoś pominęłam .....

Jeśli mnie przygarniecie, to będę stałą bywalczynią ;-)

Udanego popołudnia!
 
Magda ...czytam i ryczę ... silna jesteś kobieto !!! Przykro mi że tyle musiałaś przejść !!! Światełko dla Twoich maluszków (*)
A czy po kilku niepowodzeniach nie powinnaś zostać skierowana na jakieś dodatkowe badania ??? Robiłaś coś ?

Macy
dobrze że sprawdzisz czy wszystko ok ...uspokoisz się !

Katrina
:-D WITAJ !!!

Verita
buuuu ...za słabo zasadziłaś kopa tej @ !!! Teraz kopnij ją dwa razy mocniej ... niech nie wraca !!!!!!!!!

Anufifi &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie. W końcu przyszła małpica - już myślałam,ze się nie doczekam.... Tak więc dziś mój 3 dzień cyklu :) początkiem grudnia rozpoczynamy starania :-) już się ekscytuję na samą myśl - ciekawe co z tego wyjdzie ;-) No ale póki co to męczy mnie @.....mam nadzieję,że nie zobaczę jej więcej przez przynajmniej rok ;-)
 
dziekuje Wam za wsparcie jestescie kochane :-) musialam sie pozbierac zeby walczyc dalej ale nie powiem ze bylo latwo ale z kazdym razem coraz trudniej sie decyduje na ciaze bo sie boje badania mialam robione mam jeszcze niedobor bialka s za gesta krew no i te lozyska lekarze twierdza ze to skutek uboczny cesarki bo z corka bylo wszystko dobrze 7 lat temu do konca donoszona 10pkt dostala jeszcze musze zrobic toxoplazmoze w srode mam hematologa da mi sierowanie :-) teraz musze sie przebadac od a do z dziekuje dziewczyny :tak:
Katrina witaj wyobrazam sobie co przezylas z diagnoza bialaczka czlowiek po takiej diagnozie mysli ze zawalil mu sie swiat zalamuje sie mi powiedziala lekarka ze moge miec chloniaka narazie rozmaz krwi wychodzi dobrze i ob w srode ide do hematologa fajnie ze u ciebie wszystko dobrze czlowiek az moze odetchnac z ulga i cieszyc sie zyciem jak nowo narodzony ;)
 
Cześć dziewczyny

Katriina jak dobrze że wszystko się wyjaśniło, że jest wszystko w porządku! ..nawet nie pytaj o takie rzeczy :) :*
Magda ile musiałaś przejść...bardzo ci współczuję tych doświadczeń, podziwiam za twoją siłę wewnątrzną, dzielna jesteś! i trzymam mocno kciuki za to, żeby wszystko było już wporządku &&&&&&&&
Maran trzymam za ciebie mocno kciuki, za nowy cykl &&&&&&& jak fajnie że mogliście wyskoczyć razem, we dwójkę i zrelaksić się w basenie, jacuzzi, ale mi się marzy taki wyjazd....
Macy ja też gonię własny ogon przy moich chłopcach, ...rodzisz pierwsza więc będziesz mi rady dawała jak ogarnąć trójcę i nie zwariować :))
Piranha co u was, jak dzieci? wrzuć nowe fotki dzieciaczków. ...Możesz mi pisać takie rzeczy częściej :) ostatnio oglądając film z ost usg, doszukiwałam się antenki :) niedowiarek ze mnie
Matik na pewno jest wszystko ok, szczególnie że ból minął. Ale rzeczywiście warto sprawdzić, daj znać po wizycie :). Mnie pare dni temu obudził mocny skurcz, z boku brzucha, od razu przypomniałam sobie początki porodu :) nawet na wpół śpiąca zaczełam oddychać szybciej :) na szczęście szybko przeszedł. Ja jutro również mam wizytę kontrolną

Wczoraj na spacerze spotkaliśmy kolegę z pracy m., jego żona jest w ciąży, termin ma na 7.05. czyli dzień po mnie - Matik jakiś popularny termin do rodzenia wybrałyśmy :)). Spotykamy się za tydzień, sympatyczna para, ..nasze dzieciątko miałoby kolegę lub koleżankę do towarzystwa

Matik pytałaś się o brzuszek, mój większy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 70
  • 2.jpg
    2.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 81
  • 3.jpg
    3.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 75
Katrinao matko nawet nie,wyobrazam sobie co musiałas przejsc... Cisze sie,ze wszystko sie wyjaśniło i ze jest ok Trzymam kciuki :-)

Magdawspółczuję Ci ze przeszlas przez takie okropne tragedie i tez uwazam ze silna kobieta z Ciebie Powodzenia i mocno zaciskam kciuki

Małe liski ślicznie wyglądasz kochana Kwitniesz :-) ciąża Ci sluzy a brzuszek sliczny zgrabny
 
reklama
Do góry