reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik oczywiście że &&&&&&&&&&&

Kasie Kasiulki Kasiątka Kasieńki
images4096SEPK.jpg
Wszystkiego Najpiękniejszego !!! Spełnienia marzeń !!!
 

Załączniki

  • images4096SEPK.jpg
    images4096SEPK.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
macy wiem, ze czasem jest ciężko, ale kto da radę jak nie my

airfix no właśnie jak Wasza budowa?

JUsti pewno, ze drugie dziecko będzie spało, równowaga musi być,
ja się przyznaje, ze imieniny obchodzę dopiero w lutym ale o tych pamiętam bo zawsze mi każdy
składa życzenia :-D
 
Ostatnia edycja:
Na wstępnie wszystkiego najjjjj dla wszystkich Katarzynek

Matik kciukasy za wizyte na pewno wszystko będzie oki

Male listki śliczny brzusio

Dziewczyny mam pytanie bo już nie mogę mój mały w grudniu będzie miał 2 latka ale do tej pory może nie budzi się ale mruczy kilka razy w ciągu nocki i chce tutu już mu podaję praktycznie samą wodę bo mleka nie dostaje już jakiś czas, a jak go próbuje przeciągnąć to wstaje mama tutu i koniec bo inaczej jest ryk. Jak miał 1.5 roku oduczył sie siusiać w pieluchy i nawet w nocy wołał siusiu no ale jak on tyle pije w nocy to ciągle siusiu, niekiedy rano w pracy chodzę jak lunatyk. Macie może jakąś radę co by w takiej sytuacji zrobić?A dodam że w grudniu chciałam małemu zrobić pokoik i żeby spał już w swoim ale chyba fizycznie nie dam rady - na początku chciałam z nim spać w tym pokoju, później zasypiać z nim a przechodzić spać do swojego aby go oswajać no ale jak on tak mruczy to chyba nici z tego
 
Ostatnia edycja:
ImageUploadedByForum BabyBoom1416920783.027504.jpg
Wszystko ok dzidzia rośnie wazy juz 180gr szok :)
Nadal jest dziewczynką :)
Ból jest od rosnącej macicy i mam masować to miejsce i łykać magnez
Uf jestem szczęśliwa :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1416920783.027504.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1416920783.027504.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 50
Małe liski a Twoja ile waży? Bo na 17 tyd to wydaje mi sie że sporo albo ?

169gr Sorki :)

No i akurat jak szlam do Dr to znowu zaczęło mnie boleć i na usg okazało sie że moja dzidzia właśnie na tej stronie leży wiec moja dziewuszkę poprostu lubi to miejsce ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję, że mnie przygarnęłyście z powrotem :tak:

Wszystkim Katarzynkom życzę wszystkiego co najlepsze !!! :-):-)

A sama dziękuję za imieninowe życzenia :-D;-)


Magda - dzięki za miłe słowa :happy: mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko się wyjaśni i będziesz mogła niedługo przytulać kolejnego dzidziusia :tak: trzymam kciuki za badania! &&&

Małe liski - wyglądasz przecudnie :-) udanej dzisiejszej wizyty kontrolnej!!

Lilly - nie miałam okazji Ci jeszcze pogratulować! Bardzo się cieszę, że zobaczyłaś upragnione dwie kreski i teraz już czekasz na badania prenatalne - wow! jak ten czas leci :tak:

Kate - dietę dopiero zaczynam od nowa, więc trochę to jeszcze potrwa ;-) trzymam mocno kciuki za Twoje staranka &&&& dobrze pamiętasz - mam 5-letniego synusia :-D

Justi - dobrze, że już te plamienia Ci minęły. Jestem pewna, że maleństwo da radę :tak: trzymam kciuki &&&& ja chyba tez dla świętego spokoju zrobiłabym bete ;-)

Airfix - wiem, że marne to pocieszenie, ale jestem przekonana, że wszystko się ułoży i Synuś jeszcze będzie miał rodzeństwo :tak:

Matik - cieszę się, że wszystko ok :tak: a Malutka taka słodka :-D


Udanego popołudnia!
 
reklama
małe liski ciąża Ci służy :) brzuszek zgrabny masz. Powodzenia na wizycie.

lily78 powodzenia na badaniach.

macy na początku jak będziesz mieć pomoc mamy, to na pewno wypracujesz swój system. Dzieli już masz trochę wyrośnięte.

magda jesteś silna i odważna. Nie każdy by się zdecydował na kolejne dziecko. Życzę byś doczekała się zdrowej córeczki.

Katrina
powodzenia w staraniach. Możesz teraz odetchnąć, skoro to nie białaczka.

Kate ja teraz będę zaczynać 4 cykl starań. Nie jest łatwo. Miałaś wielkiego nieśpiocha w domu. Do 3 roku ani jedna noc nie przespana. Nie wiem jakbym dała radę.

Justi najważniejsze, że plamień nie ma i te duże dawki progesteronu pomagają. Pewnie nie możesz już się tej wizyty doczekać.

Airfix to już niedługo szpital. Mama nadzieję, że szybko znajdą,czemu mały tak często choruje. Niestety czasami mie jest tak łatwo z rodzeństwem :/.

iweet wstaw potem zdjęcia pokoju :) Ja lubię robić przemeblowania i zmieniać coś od czasu do czasu :). Moja córeczka też śpi jeszcze w niemowlęcym łóżeczku i chcę jej zmieniać jak będzie mieć około 2,5 roku.

magik moja mała już ponad pół roku śpi w swoim pokoiku. Śpi spokojniej niż razem z nami. Czasami coś jęczy przez sen, ale ona przestała pić w nocy mając pół roku. Może spróbuj i zobaczysz jak będzie.

matik czyli mała nie zmienia płci :) staraj się odpoczywać i będzie dobrze.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dziewczyn o imieniu Katarzyna.

U mnie test ciążowy negatywny i już zaczynam plamić, więc za kilka dni @ przyjdzie. Może maluszek chce mi prezent świąteczny zrobić?
 
Do góry