reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
maran-atha, mam poczekać na krwawienie i od 15 do 25dc duphaston, czyli kolejny cykl w plecy :(. Powiedziała, że nie może mi dać nic na stymulację, póki ta torbiel jest taka duża:no:. Zawsze wszystko pod górkę,
Anufifi, przez neta, taniej mimo wszystko, jeśli weźmie się pod uwagę proporcję dawki do ceny.
 
anufifi Ja wapn najczesciej zamawiam na allegro, w sumie większosc tam zamawiam :) Jak mi braknie czegoś z allegro to mam już odpowiedniki sprawdzone w aptece :) magmax b6 mogę Ci polecić- ja tylko po nim nie miałam sensacji żołądkowych i wapn z firmy swanson- mi tez przypadł do " żołądka " ;-), wczesniej kupowałam z firmy Now Food i na poczatku było ok, a po 3tyg juz było cięzko i mi i M. Jakos u nas sie nie sprawdził :) Paski do PH firmy Merc mozna czasem w dobrej cenie dostac tez na allegro, jak nie ma to sie zadawalam tymi zwykłymi :)

gdusia Torbiel to najczęsciej z niepękniętego pęcherzyka . U mnie po stymulacji nie pekł pecherzyl, torbiel 8cm, brałam luteine normalnie do 26dc , potem dostałam @ i znow podchodzilam do stymulacji ale nic nie było-czysto, wiec mi sie wchłoneła . Moze poczekaj do @ i zaraz po niej podejdziesz na usg i zobaczysz czy sie wchłonęło
Dziewczyny dawno nie było głupich pytań na forum- więc czas na mnie ;-)- Co się łyka na niesamowity ból cycuchów ?? Nigdy mnie nie bolały! A od kad przytyłam 5kg, biust mi wrócił do mojego rozmiaru sprzed ciąży :szok: czuje ze mi się w skórze nie mieszczą, a ból jest niesamowity i ani spać, ani chodzić w dzień. Da się jakoś ulżyć?
 
Ostatnia edycja:
Airfix, mastodynon jest dobry na takie tkliwe i obrzmiałe piersi, jest w kropelkach i tabletkach. To preparat homeopatyczny, więc zależy kto, jakie ma podejście. Moja mama piła krople, bo table na nią nie działały, ale kropelki sobie chwaliła.
 
Matik - wysłałam do Ciebie prywatna wiadomosc - nie ukrywam zalezy mi na czasie = jakbys mogla mi odpisac jak najszybciej sie da - nawet jesli mialo by to być - nic nie wiem i nie interesuje się tym ;P
 
Hello!

Ja niestety dziś na szybko i z doskoku, może juto uda mi się Was nadrobić :-(

Nuuuśka
, jak tam, koty nadal czatują przed balkonem? ;-)

aljul, a ja zawsze miałam słabość do jasnych - niebieskich i zielonych oczu :-)

Justi, wykres strasznie niskoprogesteronowy, Ty sprawdzałaś w ogóle poziom progesteronu w FL bo w stopce nie widzę? Faceci czasem jak coś palną to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, za grosz wyczucia nie mają.

Airfix
, postaram się jutro zerknąć na wyniki w PW, strasznie Ciebie przepraszam.

Verita
, ja byłam na weselu chyba 2 tygodnie przed narodzinami Kai :-)

patka
, kciuki zatem zaciśnięte :-)

maggie, Airfix
, u mnie też 6 lat po ślubie :-)

kopiuszek, witaj i rozgość się, będziemy trzymać mocno kciuki za córcię a nasze kciuki są magiczne :-)

gdusia
, ta torbiel to nie od Duphastonu, progesteron właśnie sprzyja wchłonięciu się torbieli. Torbiel powstaje gdy pęcherzyk nie pęknie a u Ciebie w cyklu były dwa piki po których nie doszło do owulacji - stąd ta torbiel. Jest szansa, że torbiel wchłonie się po FL albo w ciąży, mi w pierwszej ciąży torbiel szybko się wchłonęła od dużych dawek progesteronu.
 
reklama
Dzień doberek

Piranhiu uzupełniłam już swoje wyniki w tabelce :zawstydzona/y:
poziom progesteronu we wrześniu był 24,69 ng/ml faza lutealna [1,7-27]
owulka wyznaczona przez gina i testy owu czyli wg mnie wszytsko było prawidłowo :( ale właśnie chyba BYŁO :(
Jakaś podpowiedź jak mam ukierunkować dziś rozmowę z ginkiem ?
Takie niepokojące plamienia na kilka dni przed okresem zdarzają mi się co drugi czasem trzeci cykl :(
jak zdrówko dzieciaków i twoje ?
Ja teraz w związku z tym, że tyle miesięcy nie udaje się zobaczyć dwóch wymarzonych kreseczek znów wieczorami gdy wszyscy śpią przeglądam zdjęcia hodowli bicolorków :)


Gdusia dziewczyny dobrze mówią ten torbiel to pewnie z niepęknietego pęcherzyka wszystko będzie dobrze głowa do góry :)


Anufifi jakbyś chciała listę suplementów to śmiało pytaj :)
Ja zamawiałam co prawda na allegro, ale Maran-atha podała ci już dobre rozwiązanie :)


Iweet84 póki nie ma @ Ja mocno trzymam kciuki


Małe liski myślę, że doskonale cię rozumiem, bo Ja to bym pewnie nie uwierzyła dopóki nie przytuliłabym swojej córci .... ale moje marzenie jest zdecydowanie bardziej odległe , a twoje już niedługo będzie namacalne ;) jak tyle osób doświadczonych pisze/ mówi, że bedzie córcia to kochana bedziesz musiała oswoić się z tą cudowną myślą,że udało się spełnić marzenie :)


Ellise franca @ jednak przyszła ehh ? :(


Kopciuszek witaj i rozgość się u nas :) \


Airfix ehh widzisz to czyli mój m. nie jest odosobnionym "dziwnym" gatunkiem ...


Macy :) Ja też co roku piekę pierniczki :) twój m. wyjeżdza do Europy służbowo ? On to się w swoim życiu nalata....
co wykazały wyniki ze szpitala ?


U nas dzień zaczoł się do bani :( mężasty przerysował w głupi sposób auto swoje i jakiegoś gościa więc znów szkody i problemy :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry