reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
małe liski bardzo serdecznie gratuluję. Piękna kreska i widoczna jak nic :-D Ja robiłam identyczny test jak byłam w ciąży z Basią :-)
Teraz trzymam kciuki aby wszystko było ok :-)
 
Male liski bardzo sie ciesze i trzymam kiuki mooocccnnoooo!!!!
Nulka ja też ciebie pamietam z postów.
A ja pozdrawiam z kawa a potem lece do pracy. jakbyscie mialy chwile to ponowie pytanie i prosbe o zerkniecie na moj wykres. Wg niego nie bylo owu ale bol w zeszla niedziele wskazywal na to ze byla.
 
Małe liski ogromne gratulacje:) dalej trzymam kciuki za fasolkę:)

Zakrecona remont ? Nie wiem czy zdążymy w te 3 tyg ogarnąć:/ w tym tyg w środę dopiero podłogi kładą i wstawiają drzwi! Wszystko miało pójść sprawniej ale jak zwykle coś stanęło na przeszkodzie! Żyjemy "na kartonach" i nie wiem jak długo jeszcze tak będzie! Dla Wiktora przed remontem wszystko do prZedszkola przygotowalam więc luz ale dla młodszego mam tylko kilka rzeczy gotowych: ubranka, pieluchy, kocyki. Dziś piorę pościel i przescieradla. Powolutku ale to tak jak piszę przez ten remont:/

Daria słodkiego masz tego synka! A jaki wesoły, rozesmiany! Wpasowalas mu się z tym wózkiem:) z którego tygodnia ciąży jest Twój Natan?
Kevinka bardzo mi się podoba ten wózek mura 4, to chyba ten co Daria ma?
 
Małe liski ogromne gratulacje:) dalej trzymam kciuki za fasolkę:)

Zakrecona remont ? Nie wiem czy zdążymy w te 3 tyg ogarnąć:/ w tym tyg w środę dopiero podłogi kładą i wstawiają drzwi! Wszystko miało pójść sprawniej ale jak zwykle coś stanęło na przeszkodzie! Żyjemy "na kartonach" i nie wiem jak długo jeszcze tak będzie! Dla Wiktora przed remontem wszystko do prZedszkola przygotowalam więc luz ale dla młodszego mam tylko kilka rzeczy gotowych: ubranka, pieluchy, kocyki. Dziś piorę pościel i przescieradla. Powolutku ale to tak jak piszę przez ten remont:/

Daria słodkiego masz tego synka! A jaki wesoły, rozesmiany! Wpasowalas mu się z tym wózkiem:) z którego tygodnia ciąży jest Twój Natan?
Kevinka bardzo mi się podoba ten wózek mura 4, to chyba ten co Daria ma?

natan urodzil sie 33/34 tydzien :) nie ja mam mutsy mura fajny wozek ale n ie dla mnie bo za duzo miejsca w bagazniku a ja potrzebuje male wozki do bagaznika bo 5 osob troche bagazy ma ;p
 
Małe liski gratuluje piękna kreska :) &&&&&& za piękna betę

Daria
Piękne mały wyglada
No i ten wózek bardzo ładny na prawdę taki czysty lekki nowoczesny
A stelaż to chodzi mi ze ty masz na 2 koła stelarzu a ja widziałam z opcja na 4 koka czyli tradycyjna wersja stelarzu coś jak bebecomfort lula czy jakoś tak

Gorgusia ale słodziaki z Twoich chłopców
Tak słodko razem wyglądają na łużku super
 
reklama
Do góry