reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gorgusia fajne chlopaki :) miedzy moimi jest 16 miesiecy roznicy i bylo super duzo pomocy tylko czasami sie bija o niego :-D i colin mu nawet ksywe wymyslil mowimy na niego Nati :-D zbiegiem czasu pewnie beda sie razem bawic u mnie tak bylo z nadia i colinem :)

przedstawiam wam zadowolnego natusia w nowej bryce :)
10430510_545835665517799_8597997324089879710_n.jpg
 
reklama
Daria Natan śliczny, wózek też
Zakrecona to zapraszam na kawkę :tak:
Gorgusia śliczni są Twoi synkowie, między moimi jest 19 miesiecy różnicy, u nas nie było zazdrości,
tylko starszy był zdziwiony jak karmiłam małego, dosyć długo stał i patrzył,
ale teraz tak od 3 miesiecy od czasu do czasu się szarpią albo kłócą,, ale są bardzo za sobą
i fajnie się razem bawią
Airfix Ty będziesz teraz chodzić na monit
 
Ostatnia edycja:
Daria
cuudny synus i wozek tez

zakreciu
ja kupilam sobie taki spieniacz -kubek co sam sie spienia :-) i spienia mleko:nerd:

gorgusia
cudni chlopcy ... Widze ze ciezarowki na tym watku "duzo moga" tak apropos ze zostalas przywolana do porzadku i do odezwania sie jak i ja :-)

kolorowych snow lasencje.... Zaczynam trudny tydzien....

nuska odezwij sie :zawstydzona/y:choc ja nie-ciezarna wywoluje Cie
krystian gdzie sie podziewasz???
 
Matik ja właśnie taka jak twój mąż kawe parze co rano tylko moj imbryk mniejszy i starszy bo go odziedziczylam po jakims znajomym i zaczyna sie diura robić w sitku :-(
My zaczęliśmy staranka i mam wątpliwości czy owulka wcześniej nie przyjdzie bo jak tak to jakoś żołnierzy bedzie kiepska wiec może byc 3 dni zamiast 4? Czy lepiej czekac? Ph jest ok. Ten zel tez.
 
Gorgusia ale fajni braciszkowie :)

rozmawiacie o kawusi, ja też poproszę, ale bezkofeinową :)))))))))))

P8250142.jpg
P8250143.jpg

druga kreska pojawiła się od razu po zrobieniu testu :) jest różowa jasna, "na żywo" widoczna - widzicie ją na zdjęciu?! :) mam słabą starą cyfrówkę, dwa dni temu w ogóle nie łapała drugiej bardzo jasnej kreski. Cieszę się bardzo bardzo bardzo! :) wczoraj przepłakałam popołudnie, bo zrobiłam z ciekawości test owu i wyszła jaśniejsza kreska od kontrolnej, dodatkowo plamienia i pobolewanie podbrzusza, więc pomyślałam że już po wszystkim. Proszę o kciuki, żeby ciąża ładnie się rozwijała!!! żeby było wszystko w porządku!!! jutro skoczę na betę
 

Załączniki

  • P8250142.jpg
    P8250142.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 87
  • P8250143.jpg
    P8250143.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry