reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mamakaja ty masz tarczyce ? a tak zapytam jestes szczupla bo rzy jednej tarczycy jest sie grubym moja tesciowa np a moja ciocia miala operacyjna i jest szczupla a tesciowa ma nie operacyjna i bierze leki i jak ich nie bierze to tyje ze tak powiem jak swinia ;/
ja czuje ze sie dzis dowiem ze tez mam tarczyce;/
 
reklama
Daria mam niedoczynność tarczycy i jestem szczupła, bez leków też nie miałam nadwagi;)
Boję się o małego czy nie będzie miał po mnie chorej tarczycy skoro całą ciążę brałam leki. Dowiem się za 3 tyg :)
A Ty z jakiego powodu robilas badania tarczycy?
 
Witam nowe koleżanki !!!

Piranha , Vivienka
czuję się całkiem dobrze ... mam mały problem ze skurczami ale mam nadzieję że minie ( ostatnio mocno się denerwowałam co mogło wywołać skurcze ) Łykam sobie magnez , no-spę i luteinkę i jest ok. Nerki na razie ucichły - mogłoby tak zostać do porodu. Wizytkę mam w sobotę ... denerwuję się czy tam się coś nie podziało przez te skurcze?

Małe liski
wiedziałam ... po prostu wiedziałam !!! Trzymam mocno kciuki żeby betka była wyyyysoka i dzidzia ładnie rosła !!!

Mamakaja
to Ty już , że w sensie niedługo .... nie no kiedy to zleciało ??? Buziaki kochana dla Was !!!

Daria ja od zawsze kocham się w Mutsy - mnie się podoba Igo - choć na żywo jeszcze nie widziałam ! Natan cudowny !!!

Kiraa only for U !!!!


I dla wszystkich dziewczyn
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dorcia dobrze, że skurcze ustały. Jest szansa na podglądanie Maleństwa w sobotę, na usg :)?
Mamakaja uda się zakończyć remont przed narodzinami synka :)? remontujecie częściowo mieszkanie w którym mieszkacie, czy chodzi o inne mieszkanie do którego się wprowadzicie (jakoś umknął mi ten temat :))? ...ale nie ma rzeczy niemożliwych - moja koleżanka ledwo skończyła płytki wybierać do łazienki, na drugi dzień rodziła bliźniaki, a po 1,5 miesiącu z bliźniakami na rękach przeprowadzała się do nowego mieszkania :) i jeszcze spała przez długi czas na materacu na podłodze, bo łóżko nie było zamówione :) wszystko da się zrobić ;)
Justi ogrom prania przed tobą po wakacjach :) gdzie byliście? odpoczęłaś? ....podobno miłość i szczęście mnożą się, kiedy je się dzieli :)

dziewczyny :***
 
Airfix ja Ci współczuje tego życia na kartonach. My "żyjemy" tak od ok. 2 tyg. i już ledwo daję radę. Na kiedy planujecie zakończyć budowę???
Dorcia tak tak to już 36 tc. Przede mną równe 3 tyg. bo czekam na cesarkę. Już mi się dłuży:-)
Małe liski remontujemy część domu, dwa pokoje kuchnię i łazienkę ;-) Chciałabym aby udało nam się zakończyć remont w ciągu tych trzech tygodni ale słabo to widzę.....
 
Heyka kochane ;)

Male listki niemoglo byc inaczej :)
Ciesze sie bardzo ;)
I oczywscie kciuki zaciskam &&&&&&&
Mamakaja ja mam taki wozek dokladnie te kolory czarno szary :)
Dodatkowo bede miala w aucie spacerowke quinny zapp bo idealnie pasuje na fotelik maxi cosi i zajmuje bardzo malo miejsca w aucie.wiec praktycznie po zentrum,sklepach itd.
Potem bedzie spacerowka pegperego p3 :)
 
Nie dodano mi fotek wiec jeszcze raz ;)
 

Załączniki

  • 1408979668255.jpg
    1408979668255.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 28
  • 1408979680067.jpg
    1408979680067.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 32
Małe liski na każdej wizycie mam usg ... mam nadzieję że te skurcze nie wpłyną na dalszy rozwój maluszka i ciąży !?? I może Kropek pokaże co ma między nóziami ???
 
MAŁE LISKI serdeczne gratulacje....szczęśliwej ciąży:-D
KIRA witaj:-)
NULLECZKO....:-D:-D a już myślałam, że jeszcze zachciało Ci się drugiej córeczki dla równowagi;-)jak tam po zapaleniu płuc?
MARAN a Ciebie dalej gnębi plamienie? u mnie wczoraj mega dużo śluzu było...ph ok. 7-8. super, jajniki bolą...ciekawe kiedy u mnie pojawi się owu:szok:
DARIA piękny synek!
pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry