reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

male liski wielkie gratulacje, trzymam kciuki aby ciąża ładnie się rozwijała

metoda o+12 może dziewczyny starające się o dziewczynke wytłumaczą mi jak podejść do tej metody, znam ogólne wytyczne ale nie wiem tak naprawdę w którym momencie zadziałać, po bólu owulacyjnym czy po pozytywnym teście, może jakoś mi podpowiecie, bo chciałabym zadziałać w tym cyklu.

a z tego co obserwujecie na forum może jednak bardziej skuteczna jest metoda 48 h przed owu przy staraniach o dziewczynkę?

przepraszam, że wpadam tak tylko z pytaniami ale naprawdę jestem strasznie zarobiona a Wy na forum strasznie aktywne jesteście i nie mogę za wami nadążyć ;)
 
reklama
iweet dziekuje za barszo duza poc co do obiektywów:-) napewno niedlugo uda mi sie meza namowic na zakup.Wkoncu ladne zdiecia to podstawa,a czasu jak dzieci sa male juz sie nie wróci.
Trzymam z calych sil kciuki za ten cykl!!!

Kirus macie juz zielone swiatelko od lekarza na staranka? Ciesze sie ze juz wiecie gdzie leżał problem :* bardzo sie ciesze ze jestes znow z nami!

Dorcia jak sie czujesz? Kiedy teraz masz termin do ginka?

Male liski haha a nie mowilam!!!! Im bardziej pokrecony cykl tym bardziej szczesliwy!!GRATULUJE TAK PO CICHUTKU!!!
Ale sie ciesze!!Czekam zniecierpliwiona na wynik bety!
Dziękuję ze pytasz.Corcia z dnia na dzien coraz odwazniejsza i ladnie sie puszcza zeby samej chodzic.U mnie bez zmian troche teraz przez weekend bolal mnie dół brzucha i jajniki strasznie ciągnęły ale tak dalej żadnych oznak ciazowych:cool2: dobrze ze mi sie przypomnialo ze mam dopplera to wrazie niepokoju sprawdzam czy serduszko bije ;)

piranho tez jestem ciekawa co tampod serduszkiem u mnie rosnie... ale jestem jak narazie bardzo spokojna i co mnie dziwi nie mam żadnego przeczucia :/ z córka nie wiem czy to przeczucie czy po prostu chec posiadania syka byla ale wydawalo m sie ze to bedzie synek a byla corcia a teraz jakos na luzie do tego podchodze bo i tak juz nic nie zmienie ;)
Pierwsze podgladanie bede miala 10 wrzesnia to bedzie 11+5 Takze z tego badania nic nie wywnioskujemy... kolejne juz prenatalne bede miala tydzien pozniej 18 wrzesnia to bedzie 12+6 moze jak bede miala szczescie cos sie uda podglądnąć ;) a jak nie to najprawdopodobniej juz wtedy w 20 tyg bede miala dopiero usg takze troche bedziemy musieli czekać :-)
ACH WLASNIE co myslisz o uzywaniu dopplera do sluchania bicia serduszka dzidzi,jest to szkodliwe? Slucham raz na tydzien okolo.

verita co to za pogodzenie z trzecia corcia???walczymy do końca i bez poddawania mi sie tu!!! Kazda sie zmaga/zmagala z dieta takze i ty dasz rade

ania_g czesto miewasz takie dlugie cykle? Ja moje dwa staaniowe tez mialam strasznie dlugie i wyczeiwalam ovulki jak glupia...juz nawet nie wspomne ile testow stracilam... mi duzo pomoglo obserwowanie sluzu ale przy diece dziewczynkowej trudne to bedzie.

nulka witaj!!! Ja niestetycie nie kojarzę :sorry2: ale pewnie to z tego wzgledu ze fokus przy czytaniu forum rzuciłam na starczki chlopczykowe:sorry: bylo by fajnie jak bys przekazywala plan innym starczka planujacym plec bylo by fajnie jak by sie im udalo jak bys nam tu krotko wspomniala czy udalo sie z planem plci czy nie... statystyki by rosly ;-)

elisse przepraszam ze dopiero odpisuje ale jakos mi umknęło... w zwiazku z alkoholem nie mozna pic go na chlopca z tego wzgledu ze oslabiasz komorke a twoj m plemniki.Cos kiedys bylo ze wino czerowne jest od czasu do czasu dobra alternatywą na chlopca ze wzgledu na potas(niech mnie ktoprawi jak sie myle) a piwo niby na dziewczynke bo podwyzsza estradiol.
 
Cześć dziewczyny
wróciliśmy w piątek z urlopu,ale jak to po urlopie tona prania, a dziś już jestem w pracy także nie zdołałam was doczytać :zawstydzona/y: Postaram się choć troszkę was nadrobić

przede wszystkim OGROMNE GRATULACJE DLA MAŁE Liski :) trzymam z całych sił kciukasy za dużą betę i nudną ciąże :) :tak:

Kiruś
witaj spowrotem jak większość z nas zastanawiałam się co tam u ciebie i cieszę się, ze do nas wróciłaś:)

Nusiu jeśli możesz to wpisz mi date @ 7.09

ten cykl uważam za stracony poza tym pofolgowałam na wakacjach z dietą także starań szczególnych nie było zapomniałam zabrać suplementów, termometra, pasków czyli totalny luz..... ale od soboty znów DIETA, suplementy :) wielki come back :) zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące, jakoś po urlopie jestem pozytywnie nastawiona :tak:
kupiłam tez kilka opakowań castagnusa (Ja muszę jeśc po 2 tabl. :zawstydzona/y:może pomoga na te plamienia w II fazie cyklu...

powiedzcie mi dziewczyny ile płacicie za tabl. euthyrox ? zastawiam się czy nie zamówić od kogoś na necie wiele jest takich ogłoszeń czy spróbować raz jeszcze podejść po receptę


Miłego dnia dziewczyny
sprobouje doczytać co mnie omineło mam nadzieje, że same dobre wiadomości :)
 
Ostatnia edycja:
male liski Mówilam, że będzie tylko lepiej ;* To kciuki za tą wymarzoną córcie i zdrową ciąże &&&&&


mamakaja Ty też juz nie długo i bedziesz tulic maleństwo, ale to zleciało :)) remontów współczuje.. a u mnie budowa i dosłownie wszystko w kartonach i porozwożone po garażach, nie wiem gdzie co jest nawet ... To jest jakaś tragedia u mnie ;)


Lili81 O+12 to działasz 12 godzin po pęknieciu pecherzyka:) Ja sie zastanawiam nad skutecznoscia 0+8, czyli 8 godzin po peknieciu...bo chce zeby sie udało...


Justi_ co to Euthyroxu i innych leków na tarczyce to róznica z receptą i bez to +/- 0,40gr ;) , takze duzej zniżki nie ma, takze ja nie latam do lekarza, biore z apteki normalnie jak mi braknie

kate... Tak, ja jak mam cykle stymulowane to chodzę na monitoring, jutro mam mieć, ale za nic sie zarejestrować nie mogę, dzis byłam 3 razy i ciemno, pusto nikogo nie ma, a kartka ze 22.08 nie czynne, ale dzis 25-ty przeciez.. a jutro beda cudowac , ze za pozno przyszłam...muszę znów sie jutro wykłucać z swoje z tymi z rejestracji, mam nadzieje ze się uda..
 
Ostatnia edycja:
Airfix pod warunkiem ze dadza mi ten Euthyrox bez recepty oj kochana ja nie mam takiego gadanego jak ty pozatym chodze do roznych aptek ktore akurat mam po drodze ;-)
Jak twoje starania ?
 
Airfix dobrze wiedzieć że jest tak niewielka różnica w cenie pomiędzy euthyroxem refundowanym a nie. Miałam dziś do endo iść ale jak zadzwonilam do przychodni to okazało się że dopiero za tydzień w pon będzie:/
A zostały mi tylko 4 tabletki euthyroxu!
Wynik też niezbyt dobry bo 0,22 i chciałam to z nią skonsultować.
No nic muszę poczekać:)
 
Justi_ Zawsze mozesz wejsc i spytac- czy dostanę euthyrox bez recepty, bo wizyte mam za kilka miesiecy? :) Justi_ Mam głowe tak zaprzątniętą innymi sprawami i ta budową, że ja nawet nie mysle o staraniach, żyje według kalendarza, zanotowane mam - co , kiedy, i o ktorej godzinie bo inaczej nie jestem w stanie niczego ogarnąć, jesli czegos nie ma w kalendarzu tzn. że tego nie ma ;) musze na czwartek tam starania wpisac- bo bym mogla zapomnieć ;) Troszkę nie jestem zadowolona z wysokiego testosteronu... ale zeby to sie zmieniło musiałabym zmienic lek i w czerwcu dopiero podejsc do starań....chce miec to juz za sobą i oczywiscie chciałabym zeby sie udało, zobaczymy :) Kupiłam wczoraj różowe skarpeteczki i wsadziłam pod poduszkę ;) Może przyciagne rożowe fluidki :)
 
Airfix spróbuję podejsć dziś już byłam w aptece zakupiłam m.in, magnefar Max B6 eh powiem wam, że różnicy miedzy cenami aptek są spore , wiem o tym od dawna, ale zawsze robię wielkie oczy kiedy słyszę różnicę np 9 zł przy tabletkach za 17 zł
Kochana to koniecznie zapisz swoje starania również na różowo, a my bedziemy tutaj trzymać mocno kciuki :tak:
Ja też kupiłam jakies 2 miesiące temu malutką sukieneczkę .... kiedy ją kupiłam poczułam się jakoś dziwne, a w domu siedziałam z nią i płakałam tak bardzo chciałąbym po prostu dzidziusia, a córeczkę tymbardziej, choć na tą chwilę to przy mojej małej przylepie jakbym miała taką kolejną oj było by ciężko :) wciąż myślę jak podzieliłabym swoją miłość ...


Vivienko 12 zł ? ehh to bardzo mało na necie przeglądając ogłoszenia dziewczyny chcą za 100 tabletek 50 zł plus ok 20 zł koszty przesyłki

Mamakaja , a nie wypiszą ci panie w recepcji recepty ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justi wypiszą ale na nierefunowany lek. Powiedziały że nie mogą wierzyć pacjentom na słowo że leczą.się na daną chorobę dłuższy czas i że mają prawo do refundacji.....
Poprosiły mnie o przeniesienie jakiejś karty od endo że niby leczę się na niedoczynność. Powiedziałam o tym endo to mnie wysmiala. I koło się zamyka.
Już sobie zalatwilam kilka dodatkowych tabletek od cioci bo też ma niedoczynność.
 
Do góry