reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie Dziewczyny miłego dnia wszystkim zycze :)

vivienka śliczne jestescie obie :) prosze przeslij mi linka do tej ksiazki Tamary, bardzo by mi to pomogło :) ja jeszcze nie mam ASG ale zamowie niebawem, nie chce wszystkiego na raz zamawiac bo jak Maż to zobaczy to mnie wyklnie hehehe, ale zamawiam sukcesywnie, co do samych staranek to ja jeszcze nic nie obmysliłam bo dla mnie jest jeszcze duzo czasu, nie zaczełam jeszcze barc supelementów bo wisi nade mną ta operacja ciągle I to jest teraz mój priorytet a później bede sie skupiac na starankach I przygotowaniach, jednak tak wstepnie bede chciała by plemniki miał 3-4 dni by nie były oslabione bo wiem, że z oslabionych sa dziewczynki u nas Maja ;) po za tym to nie wiem jeszcze konkretnie jak to wszystko zoragnizuje pisze, ze ja zorganizuje bo mąz sie podporządkuje pewnie bo sie zgodził na supple itp. jeszcze nie widział ile bedzie musiał tego brać bo jeszcze wszystkie co zamówilam do mnie nie dotarły ;) Reszte popisze później bo musze Ala do szkoly zawieźć a jak ja nie patrze to one udaja ze jedzą ;)

do później...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maran jak zdrówko???
Piraniu od dwóch dni moja cera jest bez skazy, wszystkie pryszcze mi się pochowały i moje piersi urosły....mega, ze stanika mi wyskakują:szok::szok: hehe...mój mąż nawet zauważył, że przybrały....czy to efekt estrogenu????
Vivienko masz aparat na zębach?
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :)

piranha tez myslalam, zeby nie zmniejszyc dawki do 1 dziennie bo endo ladne to po co je jeszcze faszerowac dodatkowo, moze akurat w tym cyklu samo ladnie uroslo :happy:
Jesli chodzi o usg, gin kazal podejsc do Niego jak tylko zrobimy badania nasienia Ł. wiec na usg raczej szans nie ma, ale nie ma tego zlego - jesli w 9dc endo takie ladne to musi byc dobrze zwlaszcza ze pokazywal mi je, rzeczywiscie grubiutkie :-) Zastanawialam sie, czy nie moglo miec wplywu to, ze praktycznie do konca poprzedniego cyklu bralam estrofem, choc wiem, ze on dziala tylko na ten jeden okreslony cykl, no ale popatrz jak ladnie uroslo, a nie wierze ze to po 3 tabletkach estrofemu tylko :rofl2:
Posiew w poprzednich badankach tez robilismy tak, wyszedl w porzadku, wzrost sposrod trzech bakterii mial nieliczny w przypadku coli, i pojedynczy w przypadku dwoch pozostalych.

anias chyba zadzwonie do gina jednak, bo sadze ze wyniczki wyszlyby dobrze nawet po braniu antybiotykow, ale jednak jesli on chce miec takie w pelni prawdziwe, to chyba sam musi sie wypowiedziec, bo bez sensu jesli kaze powtarzac znowu za jakis czas ..jednak badanie do zbyt przyjemnych nie nalezy - haha znaczy sie zwazajac na same okolicznosci, z doznaniami to roznie pewnie :-D

Dorcia kochana moja, dziekuje za kciuki !!! :**** teraz trzymam za ciebie, co by betka juz przy kolejnym badaniu poleciala do 000000000 :-)

I w ogole dziekuje Wam wszystkim, kazdej z osobna za kciuki, wsparcie i za to ze jestescie !!!! :happy:
Jestescie cudowne, i jesli trzeba bylo przejsc przez to wszystko zeby trafic tu, poznac tak wspaniala wirtualna rodzinke i dowiedziec sie tylu rzeczy to warto bylo :tak:!!

vivienka sliczne z Was kobietki !!! :-)tak myslalam ze jestes blondynka :happy:

Lece do pracy, dzien okropny, u Was tez tak leje ?
 
cześć dziewczyny!

Pirahniu dziękuję ci bardzo - za każdym razem kiedy po raz kolejny piszę o O+12 i owu mam wyrzuty sumienia że cie męczę :) wiem że jesteś nasza skarbnicą wiedzy i bardzo bym chciała żebyś pomogła mi obmyślić strategię na dziewczynkowe starania. Bacznie się obserwuję, nawet próbuję moją szyjkę odnaleźć :) chyba mam nietypowa budowę, bo naprawdę czasami jej w ogóle nie czuję. Tak na 2 cykle przed staraniami planuję monitoring - wtedy potwierdziłoby się czy moje objawy - bóle najczęściej z prawego jajnika - czy to są bóle związane dokładnie z pękającym pęcherzykiem. Jak wasze zdrowie?

Ilaczek Katriina zdrówka dla was i dzieci

Nusia suuuuuper że wizyta udała się, lekarz zapowiada się bardzo obiecująco - jestem pewna że to on plus nasza Pirahnia doprowadzą do szczęśliwego zaciążenia :)

Aljul jak napisałaś o plamach na tułowiu pomyślałam o trzydniówce - czy mały czasem nie miał gorączki przed pojawieniem się plam? Ale piszesz też o czerwonych policzkach co znowu bardziej mi pasuje na alergię pokarmową - czy jadł coś tego dnia co mogło wywołać uczulenie? ..mój mały ma czasami czerwone poliki po sklepowych sokach tych mniej znanych firm, co pewnie zawierają więcej chemii, konserwantów, barwników. Ale mój to alergik - uczulony na białko mleka krowiego.

Lilly super wyniki. Ja też przed i na początku @ mam kiepski nastrój - wczoraj zaczęła się i umnie @, warczałam cały dzień na wszystkich. Nastrój też średni. Trzymaj się :)

Odebrałam wczoraj swoje wyniki - nie zbadałam wszystkiego, podliczając zapłaciłam wczoraj 397 zł ;/ tak czułam że uzbiera się spora suma :). Wapń zupełnie nie dziewczynkowy, więc mam motywacje jeszcze większą żeby przyłożyć się do diety. Zbadałam jeszcze tarczycę i pare innych rzeczy - wszystko w normie. Wrzucę tylko pierwiastki i wit d - na progesteron czekam, ale ponieważ wczoraj w dniu badania dostałam @ to wynik raczej nieważny.

Dziewczynki, a jak z awokado? Ma spor wapnia - czy można wcinać przy dziewczynkowych staraniach?

Vivienka piękne z was dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Vivienko dziekuje :* jaka ładna kobietka z Ciebie, a córcia sama słodycz :)

Nusia
no najlepiej bedzie jak zadzwonisz do gina i sie zapytasz co on na to. Bo kurcze szkoda by bylo wlasnie powtarzac jesli wyszly by zle w zwiazku z temperaturą. Pierwsze to to ze krepujace dla naszych mężosławów :p a dwa to kurcze szkoda kasy. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie samo badanie ogolne nasienia kosztuje 100 zł, posiew 50zł a morfologia plemnikow 60 zł.
 
Gosrgusia super ze wiesci sa bardzo dobre. Zdrowo rośnij.
Nuska ekstra ze endo spore i wizyta u gina na plus.

A ja dzis zaczelam mierzyc tempke co by sie wprawic.:-D
 
ania_g pytałaś o portal, na którym mogłabyś sobie założyć wykres - spróbuj Fertility Friend, ja korzystam właśnie z FF

Nie mogę wrzucić wyników do sygnatury..
Wapń 8,6 (8,4 - 10,2), Magnez 2,06 (1,58-2,55), Potas 4,2 (3,5-5,1), Sód 140 (136-146), Witamina D3 39,05 (30-50)
 
Ostatnia edycja:
Nuśśka- oby teraz wszystko poukładało się dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&& u mnie też leje:( ale od jutra już słoneczko:)
Vivienko- piękną masz kobietke w domu:) też mi się marzy taka Królewna ale próbuje się nie nakręcać:)
Piranho- chciałam Ciebie zapytać czy zakwaszanie plemników nie jest szkodliwe? mój M jak się dowiedział to powiedział że kombinuje:( a boje się żeby nie przesadzić by jakoś plemników nie uszkodzić:( sama nie wiem bo nie znam się na tym, proszę o Twoją opinię.
 
reklama
Do góry