reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuśka baaa wiedziałam że będzie dobrze !!! Cieszę się Twoim szczęściem !!!
Teraz to tylko liczyć dni do pojawienia się Pascalka !!!
Ale ja nadal trzymam &&& żeby histeroskopia nie była potrzebna !!!
 
reklama
Nusia ok to przenies mnie tam.

Wiesz co? cos Ci powiem bo czytam ze Twoj Ł ma powtorzyc badanie. Lepiej by bylo jakbyscie poczekali z tymi badaniami troche dlatego ze Twoj Ł mial gorączkę a to znaczaco wplywa na wyniki nasienia. (informacja od lekarza) Zeby nie bylo tak ze wyjda zle badania bo Ł byl chory i bedzie trzeba powtarzac. My jak ostatnio robilismy te badania to trzeba bylo zaznaczyc czy w ciagu 12 tygodni wystepowala gorączka i czy bralo sie jakies leki.Nie sadze zebyscie musieli az czekac 12 tygodni ale troche odczekac chyba lepiej. I wiesz jeszcze co? Moze Twoj Ł tez od razu zrobi posiew? Bo zobacz Moj M ogolne wyniki nasienia ma dobre, ma duzo plemnikow i ruchliwosc tez jest ok a mimo to posiew nasienia do kitu bo ma az dwie bakterie. :/
 
Ostatnia edycja:
Nusia ale super, kurcze, niech tylko ten lekarz nie próbuje zostać starym i zgorzkniałym partaczem, bo dostanie kopniaki od nas wszystkich. dobrze, że w końcu ktoś podszedł profesjonalnie i z zapałem do Twojej ciąży. teraz trzymamy go za slowo, że raz dwa zajdziesz :-)
ja drugi dzień @, oczywiście marudna jestem, wszystko mnie wkurza i jak najpierw czekałam na nią jak na zbawienie, tak teraz chcę, żeby już było mniejsze krwawienie i żeby poszła precz :wściekła/y:
 
Nuuuśka, na pewno choroba i antybiotyk osłabią plemniki i tak jak mówiłam w 100% bez wpływu leków będą dopiero po 3 miesiącach (po pełnej spermatogenezie), Twój M miał jednak bardzo dobre wyniki (z tego co pamiętam to posiew też wyszedł dobrze, prawda?) więc wielce prawdopodobne, że nawet po takim osłabieniu wyniki wciąż będą w porządku. Możecie spróbować za 2 tygodnie a w razie złych wyników potem powtórzyć za jakiś czas.
Tak się zastanawiam czy z uwagi na to endo i małe pęcherzyki (mamy więc jeszcze czas do owulacji) nie zmniejszyć dawki do 1x1 aż do 12 dpo, co Ty na to? Co prawda 2x1 w przypadku Estrofemu mite to jest wciąż niewielka dawka ale jednak 1x1 na pewno będzie mniej hamująco działać na FSH.
 
liily - niestety nie mam jeszcze wyników histo , dziś dzwoniłam do szpitala i nie mają , kazali dzwonić za tydzień :-(
a co do @ to pomyśl ,że jeszcze jeden lub dwa i zaczniesz staranka :tak:

nusia - no w końcu normalny lekarz :-)
 
Nuuska fajnie ze wszystko jest dobrze u Ciebie i tak jak mowisz same dobre informacje wiec teraz tylko czekac az nam tu oglosisz ze jestes w ciazy bo juz sie doczekac nie moge :tak:
Maggie dobrze kojarze ze Ty tez zaczynasz staranka w kwietniu? Jesli tak to zaczniemy podobnie ;-) jak Twoje przygotowania, dajesz rade z dieta?
Piraniu powiedz mi prosze czy dobrze rozumiem jedna rzecz... planuje zakonczyc staranka dzien przed owulacja czyli w dniu pozytywnego testu dzialac i dzien wczesniej- z conajmniej 7 dniowa abstynencja i potem jeszcze sprobowac metody 0+12 i czy te plemniki z ostatnich przytulanek maja jakies szanse z tymi sprzed owulacji? Jak to wyglada i czy nie lepiej wybrac jedna metode?
Dziewczyny czy pestki dyni sa tez w diecie dziewczynkowej czy zle kojarze? Tak samo inka z mlekiem... ja nie pilam wczesniej zadnej kawy nawet inki ale cos mi sie kiedys obilo o uszy tu na forum oczywiscie ze inka ta z magnezem plus mleko sa wlasnie na dziewczynke i tak zaczelam ta inke pic.
 
Elle, tak na szybko odpiszę bo zaraz muszę kompa M zwolnić :-) Jeśli taką strategię przyjmiesz to na 99% plemniki z O+12 nie będą miały szans bo jeszcze zanim zadziałacie tą metodą to komórkę jajową już wcześniej dopadną czekające w bańce jajowodu plemniki z dnia piku LH :-), jeśli zależy Ci na O+12 to nie należy łączyć 2 metod.

Nuuuśka, jest szansa, że będziesz mieć jeszcze kolejne USG za kilka dni?
 
Ostatnia edycja:
Elle u mnie ciężko z dietą naprawdę nie idzie mi to... jakoś jeszcze nie zaczęłam :-)
Na poczatek może spróbuję delikatnie z O+12 jak się uda. Jak mam ból owulacyjny to zaobserwowałam u siebie pare godzin po już taki biały śluz się robi i szyjka twardnieje, chociaz nie wiem czy moje spostrzeżenia są dobre :-)
Wiesz dla mnie najważniejsze to zdrowe dziecko, troszkę dopomogę ale chyba nie będę mocno szaleć ...
 
reklama
Nuska
baaardzo sie ciesze, ze trafilas na dobrego dochtora, az mi sie geba smieje:-) suuuperr

ja do mojego ide na monit w piatek, nie dam sie zbalamucic! :-):happy: Bola mnie obydwa jajcory mimo ze pechol byl na prawym

wykres wrzuce jutro jesli dam rady, uciekam, wiecej nie dopisze a jutro wracam po 20

krystian
ja caly czas trzymam kciuki za Ciebie, mooccccnooo

zakreciu
wypoczywaj mysle

mateczko Piranju
dzieki za wszystko, mysle o Tobie przy codziennej modlitwie wieczornej ;*****
 
Do góry