reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kiraa, sprawdziłam i mam 7 smsów od Ciebie, 6 z nich to identyczne wiadomości (z godz. 15:12 - 15:40), z tym że pierwsza w całości a 5 kolejnych obciętych ...nie wiem więc co jest grane :-( Zobaczymy jutro jaki będzie wynik progesteronu, blednące testy mogą być od ovitrellowego spadającego poziomu hCG. Poczekajmy na jutrzejszą tempkę i wyniki z krwi. Będzie dobrze (w razie co w kolejnym cyklu zmniejszysz stopień zakwaszania), ja innych scenariuszy nie przewiduję, buziaki!
 
reklama
Piranju
chwala Ci i dzieki za wiare, nadzieje :happy2:
napisze I jutro smska, jak M odbierze moj wynik i da znac, bo bede do poznego wieczora w pracy. Mam nadziej ze sms dojdzie.... Bety jutro chyba nie bede robic, testy wygladaja jak spadajacy poziom ovitrelle. Znalazlam super tabelke, gdzie wpisujesz swoja wage, i dawke ovitrelle i wylicza ci ile masz bety hcg w moczu i we krwi dzien po dniu... Tyle ze nie po pl, ale super rzecz

kolorowych snow ;*****


czy ktos wie gdzie na ingender sa statystkyki diewczyn dziewczynkowych jak dlugo staraly sie? Widzialam to kiedys ale nie moge znalezc.....
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ale nie mialam jak pisac... Mamy z mezem troche gorszy czas.. juz od dłuższego czasu moj maz ma problemy z plecami :( we wrześniu na 30 wypadl mu dysk, tak chyba w nagrodę :/ i tak jakos raz bylo lepiej raz gorzej az wkoncu w zeszlym tygodniu wzieli go do szpitala :/ jak narazie pompuja go zastrzykami z kortyzonem :/ bronimy sie jak ognia operacji.. we wtorek bedziemy wiedzieć więcej :( bedziecie trzymac kciuki???

Piranha moja droga powiedz mi prosze czy kortyzon moze negatywne wplywac na jakosc żołnierzy??

Przepraszam ze pierw o mnie napisalam ale tak jakos słabszy dzionek mi sie trafil Kira wiec zoumiem i ciebie ;) oczywiscie licze na to ze tempka z dnia na dzien bedzie szybowac

Niuska ciesze sie ze wkoncu Mialas szczęście trafić na normalnego lekarza ktory chce ci pomóc ;)

Dorcia trzymam kciuki za bete zeby wkoncu malpa zjechała do zera. Mniej niz zerooo ooooo ;)

Ilaczek ojjjjjjj widze ze juz staranka tuż tuż. Kiedy będziesz robila badania hormonów? Jak tam dietka dajesz rade ty i maz?? Z tego co patrzalam w necie na przepisy to dietka zrobi nam z mezem dobrze wkoncu opiera sie na duzej ilosci warzyw i owoców i troche miesa ;)

Maran a ty kiedy startujesz suplementy i dietke??

Zakrecona jak sie czujesz? Plamienia ustaly? Kiedy bedziesz szla podgladac córeczkę ;)

Pozdrawiam każdą z osobna ;) zycze kolorowych snów :* :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)
Kciuki za Wszystkie:-*

Vivienka tak plamienie ustalo, czuje sie dobrze a do gina ide 13 marca

Kiraa,Nuuska oby zaswiecilo dla Was slonce i posypalo dobre wiadomości:-*

Kirra my właśnie wczoraj z K myśleliśmy czy na Hel nie pojedziemy na majowke Moze cos na gruponie sie trafi Ja jestem zauroczona Helem :-)

Miłego dnia :-*
 
Dzien dobry :)

Melduje sie z @ od rana....ja Cie krece takiej pobudki to juz dawno nie przezylam i juz czuje ze to nie bedzie dobry dzien :confused2: och, uwielbiam poniedzialki.

kiraa jak dzis tempka ? mam nadzieje, ze choc u Ciebie lepsze wiesci :tak:

piranha to moje endo spedza mi sen z powiek eh..jaka strategia kochana w tym cyklu ? Podejrzewam ze gin bedzie chcial mi zrobic histeroskopie w przyszlym cyklu, w tym chyba nie, choc czytalam ze najczesciej robi sie ja przed owulacja, miedzy 8-12dc no ale ze u mnie owulacje pozne to nie wiem jak gin sie na to zapatrzy.

małe liski dziekuje za wsparcie kochana, ale z czasem pozytywne myslenie przychodzi coraz ciezej :zawstydzona/y:

zakrecia milego dzionka :***

Wszystkim Wam i kazdej z osobna, milego, slonecznego dnia :********:happy:
 
Nuuska, Kiraa kurcze przykro mi kobietki Ale ja wierze że i do Was juz niedługo uśmiechnie sie szczęście i wynagrodzi to wszystko Buziaki dla Was :-*
 
Hello! ...nie lubię poniedziałków ;-)

Kiraa, zobaczymy dziś jakiej jakości ciałko żółte powstało z tego ovitrello-pregnylowego pęcherzyka i opracujemy strategię na kolejny cykl.

Nuuuśka, ja proponuję w tym cyklu tak, w 7-8 dc Estrofem 1x1, w 9-12 dc 2x1, w 13 dc do owulacji 1x1 a w FL 1x1 lub 2x1 w zależności od grubości okołoowulacyjnego endo (tylko żeby dało radę je podejrzeć). To będzie pierwszy cykl z konkretną dawką a przy okazji dostarczaniem Estrofemu przez cały cykl, liczę, że z taką strategią nie dojdzie do złuszczeń endo i będzie ono ładnie przygotowane na cośka.

Vivienka, niestety nie wiem jak kortyzon wpływa na płodność ale trzymam mocno kciuki za Twojego M i by nie było konieczności robienia operacji.

Dorcia, kciuki cały czas zaciśnięte!
 
Witajcie dziewczyny, pewnie mnie nie pamietacie;-)
Nie odzywałam się już pewnie z miesiąc albo i dłużej, wiele spraw na tym zaważyło i samopoczucie okropne całodobowe mdłości, całkowity brak energii i wykończeniówka domu akurat się na to wszystko nałożyła, więc wybaczcie :zawstydzona/y: Czytałam was w miarę na bieżąco ale na pisanie sił ani czasu brakło

Zacznę od gratulacji dla Elmo i Ewelin - suuuper, gratuluje wymarzonych dzieciątek Widziałam tylko krasnala Elmo cuuudny poprostu, na córcie Ewelin się nie załapałam, następnym razem.

Nuuuśka - widzę, że walczysz nadal i bardzo dobrze :tak: Jak to mama05 mawiała "nie spoczniemy nim poczniemy" brakuje mi Jej postów, ciekawa jestem co u Niej jak tak biznes się kręci - może ktoś wie ?

Dorcia - nosz ta beta sobie żarty robi, ma spadać i już !

Zakręcona - gratuluję, dobrze, że już plamienia ustały, teraz to już wszystko będzie dobrze.

Piranha - widzę, że dzieciaczkom zdrówko dopisuje, bardzo się ciesze :tak:, no tak najwięcej choróbsk jednak z przedszkola, a skoro Krzyś nie chodzi to i ten problem u was zniknął. Niedawno byłam na u ginka robił mi usg, tj. 12t4d . Ginek twierdzi, że dzidzia tak obrócona że płci nie jest w stanie zobaczyć, mam tylko jedno sensowne zdjęcie, może ty coś dojrzysz?
Mały kolos ;-) ma już 7,1 cm wydaje mi się duży jak na 12t4d A brzuch już mam tak duzy jak ty to był 18tydzien, Nawet już miałam robione usg przez brzuch bo gin też zauważył że brzusio bardzo mi podrosło i stwierdził, że tak będzie lepiej wszystko widać. Najpierw zrobił dopochwowo a potem zmienił na zewnętrznie.Najważniejsze, że badanie genetyczne wyszło bardzo dobrze :-) nosek, karczek 1,1cm i pozostałe parametry też w porządku więc gin odradza mi robienie dodatkowych genetycznych bo jego zdaniem zbyt często daje fałszywe wyniki i niepotrzebnie stresuje kobiete. No chyba, że te podstawowe wyszłyby ponad norme wtedy oczywiście by je zalecał, bo wtedy to już inna sytuacja.
A oto fotka brzdąca
zdjęcie mg_NEW_0001.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie mg_NEW.jpg
    zdjęcie mg_NEW.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 32
  • zdjęcie mg_NEW_0001.jpg
    zdjęcie mg_NEW_0001.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
reklama
mamuśkamimi, jak fajnie, że napisałaś, brakowało Ciebie! Gratuluję pięknych wyników, NT faktycznie malutkie i na pewno nie masz się czym stresować. Niestety dzidzia odwróciła się pleckami i pokazała gdzie ma nasze podglądanie nuba :-D Kiedy masz kolejną wizytę? Pogłaszcz ode mnie M-1 Twojego brzdąca :-D
 
Do góry