reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny Ja jestem z rocznika 84 moj tz z 83

Eh My dzis walczymy z goraczka u babla
... mielismy byc na urodzinach, a walczymy z tempreratura ehh

Marchewka Ja Poprosze :-D przydadza sie dobre fluidy
Postaram sie napisac reszte pozniej
 
Ostatnia edycja:
Marchew łapię ...łapię i chowam...przydadzą się na później !!! Ja czerwcowa jestem :-D

Piranha kochana betę robie jutro. Teoretycznie powinnam zrobić dopiero 17 marca ale zrobię wcześniej .... kupa kasy mi już poszła na te badania...ale tak się zestresowałam tym wzrostem że muszę zrobić szybciej
Wizytę u lekarza mam 13 III więc pójdę ze świeżym wynikiem. BOJĘ SIĘ !!!
 
Marchew czyli co...że ja starsza !?? Którego dnia lipca masz urodzinki ??? Ja mam 28.06 , może nie jesteś wiele młodsza ... pocieszam się !!??

Wiecie co...miałam się odchudzać...miałam mieć dietkę kupę ruchu i co .... ruszam się - nie powiem...ale jedzonko ... Ja po prostu KOCHAM JEŚĆ !!!!!!!! Więc doopa z mojej dietki !!!
 
marchew i ja poprosze troche fluidkow !! :blink:

piranha z jednej strony powiem Ci, ze chcialabym wierzyc ze to cosiek spowodowal wydluzenie FL, ale z drugiej strony nie chce tak myslec, bo boje sie, ze cos robie zle, nie tak, ze tak to sie uklada juz kolejny miesiac :-( jeszcze jakby ta FL byla normalna to moze inaczej bym do tego podeszla, ale ta wydluzona juz calkiem mnie doluje. Do tego niby gin jest, ale nie licze na staly monit, wiec nie wiem czy i jak czesto uda sie robic usg, bo tu w poradni juz raczej nie bede robic.
Do trzech razy sztuka, ale musze brac pod uwage to ze teraz mozemy zrobic wszystko zeby bylo dobrze, ale tez sie nie uda, a wtedy na prawde juz nie bede wiedziec w czym jest problem :zawstydzona/y:

Dorcia kciuki kochana za betke, na pewno pieknie spadnie !!
 
czesc Babeczki
Nuśka bardzo mi przykro, ze znowu tak sie stało... ale mus jest wierzyc, że sie uda I to już za niedługo... &&&& trzymam za Ciebie :*
Kiraa nie trać wiary... jeszcze nic nie wiadomo...
Krystianmartin && za Ciebie oby ten lek pomógł I byś wreszcie spełnila marzenia bo należy Ci sie to za tą walke...
Dorcia niech beta szybko spade!!!! &&&&
Marchew ;) ja chlopczykowego tez bym wzięła ;)


ja 13 marca 33 kończe...

pozdrawiam I dużo optymizmu życze...
 
witajcie niedzielnie :-)

Piranha - przeklejam mój post z piątku, bo chyba nie zdążyłaś doczytać. Dziękuję za linki odnośnie PCOS. Poczytałam trochę i mam nadzieję, że to nie jest to, ale chyba wszystko na to wskazuje
no.gif.pagespeed.ce.QLivJ0gNZF.gif
odnośnie do Twoich pytań: to jest mój trzeci cykl, w którym mierzę temperaturę. Niestety z uwagi na chorobę (mam anginę - dostają antybiotyk) - nie będzie on zbyt wiarygodny. Poprzednie dwa wydają się być dość w porządku - spadek temperatury, owulacja i w górę. Cykle mam bardzo regularne 28-29 dni. Nie zdarzało mi się ani więcej ani mniej. Sprawdzałam też owulację testami - w każdym z tych cykli test w 14 dniu wychodził pozytywnie. Teraz też ta jest - dziś wyszedł pozytywnie - a właśnie połowa cyklu się zbliża. wspominałaś, że powinnam zrobić jeszcze jakieś badania po owulacji - co to ma być i kiedy dokładnie? Odebrałam jeszcze wyniki androstendionu (koleżanka podpowiedziała mi żeby też zrobić) - 6,19 (norma 0,75 - 3,85). Też jest podwyższony
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
Zobaczymy co powie ten endo-gin - wizytę mam 20 marca. W sumie cieszyłabym się, gdyby zechciał położyć mnie na oddziale i zrobił komplet koniecznych badań - przynajmniej wszystko byłoby jasne.

małe liski - dzięki za linka - ale się ta Tamara rozpisała ;-) boję się, że ja tej diety nie ogarnę. niestety jeszcze nie zaczęłam - a Ty kiedy planujesz? ale masz małego przystojniachę :tak:

Justi - Ty to jeszcze młoda jesteś - ja mam niestety o jedną wiosnę więcej. Zawsze chciałam mieć co najmniej dwoje dzieci, ale jakoś tak nie mogłam się zebrać (zawsze coś stawało na drodze) i w tym roku mój syn będzie miał już 5 lat (a ja tak marzyłam o małej różnicy wieku :wściekła/y: trudno .... to teraz ostro bierzemy się do pracy :tak: to będzie nasz rok! :-D zdrówka dla synusia!

Dorcia, Marchew - ja też jestem rocznik 83 :-D jestem z 5 lipca - tak jak Dorcia jestem rakiem :tak:

Nuuuśka - przykro mi, że tak się u Ciebie stało - trzymam mocno kciuki, żeby następny cykl był tym szczęśliwym &&&&&

Kiraa - może jeszcze jest cień szansy - trzymam mocno za Ciebie &&&&
 
Witajcie
Ale mnie bb na laptopie zdenerwowalo nie moglam sie zalogować niby logowalo i nic
Tak wiec z tel muszę pisac

Male lisko ale przystojniak z tulipanem

Lilly ja bylam zadowolona lacibios

Dorcia kciuki za bete zeby spadla ladnie

Nuuska slonce moje kochane nie zalamuj sie Na pewno z wiedza nowego lekarza i z mega wiedza Piranhi i oczywiście,Twoja uda sie :-*

Justidużo zdrówka dla babelka

Kirra ja dalej kciuki zaciskam Glowa do gory wiwm ze kazda ma cheile zwątpienia i załamania ale musi sie udac. Nie ma innej opcji

Aljulwczoraj przeczytałam twoj post z sałatką i nabralam ochoty i robiliśmy na obiad

Co do diety makaron z twarogiem, nalesniki, piers na rozne sposoby, pierogi leniwe,naleśniki, tosty,makaron z sosen 4 sery i z piersią,duzo srea zoltego i bialwgo, jogurty naturalne, maslanka z truskawksmi lub malinami mrozonymi, serki typu grani- na nie do dzis mam juz odruch wymiotny ;-) czytalan tez ksiazke tamary Jak mi sie cos przypomni to napisze

Piranhu specjalnie dla Ciebie
 

Załączniki

  • DSC_1154.jpg
    DSC_1154.jpg
    6,4 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Dorcia, ja już kochana trzymam kciuki żeby do jutra miały mega potężną moc, niech beta spadnie na łeb i szyję!

Nuuuśka, cosiek był, ja w to nie wątpię, nie udało się prawdopodobnie z tego samego powodu co w zeszłym cyklu - endo przez te krwawienia było za cienkie, sama widziałaś jakie było tuż przed owulacją :-(, zapewne w FL trochę przytyło ale nie spodziewajmy się tu cudów i na pewno nadal nie było odpowiednio grube (stąd zależało mi by się nie nastawiać ale łatwo się mówi i ciężko było tego nie robić). Jednak w dwóch cyklach pod rząd coś się odblokowało i te większe dawki Estrofemu pomogły, zarodki były w stanie choćby tylko częściowo się zagnieździć, teraz powalczymy o to by nie było spadków estradiolu, które mogłyby złuszczyć podhodowane endo. Jeśli to nie da skutku (a ja mocno wierzę w kolejny cykl) to warto pomyśleć nad usunięciem tego mięśniaka, do tego lekarz obiecał inseminację (choć jakoś czuję, że uda się bez IUI), otwierają się kolejne furtki a z nimi nadzieja, będzie dobrze, zobaczysz.

Katriiina, androstendion też sporo ponad normę :-( co może wskazywać niestety na PCOS. Po owulacji warto byś sprawdziła progesteron w połowie fazy lutealnej. Dobrze, że umówiłaś się do endo-gina.

zakręcona, kocham takie widoki i marzy mi się by zobaczyć je na żywo :-), dzięki kochana :-*
 
Do góry