reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nusia i dziewczyny - i wam też słonecznego dnia! zapowiada się super pogoda na ten tydzień

Nusia potrafię sobie wyobrazić, że coraz trudniej z pozytywnym myśleniem. Ale Nusia Kiraa - do przodu dziewczyny! ja wierzę, że wasze szczęśliwe cykle już tuz tuż. Pirahna wam cały czas pomaga, opracowujecie strategie, my kciuki zaciskamy - z takim wsparciem to nie ma bata, nawet nie ma innej opcji jak zdrowa piękna ciąża :)

Mamuśkamimi - właśnie już kawałek czasu ciebie nie było, myślałam ostatnio o tobie i mamakaji gdzie zniknełyście :) (jesteście chyba obydwie na podobnym etapie ciąży) Ale fajny dzieciaczek :) Super, że wszystko w porządku. Trzymam kciuki za małego przystojniaka tym razem :)
 
reklama
Mamuskamimi całe 7 cm szczęście...uwielbiam oglądać takie foty....pierwsze foty Twojej dzidzi !!!

Nuuśka Kirra i co ja mam z Wami zrobić...hęęęęę ??? Nosz cholera mówiłam że mają być II i co...nie słuchacie mnie !!! Kur %*&(^%!#%)(% jakie to wszystko do bani !!! I don't like mondays ... i don't like @ !!!!!!

Kochanieńkie dzisiaj jest dzień chłopa....można się zrewanżować za sobotę !!!
A ja mam prezent dla mojego....obiad !!! No co....mój ma dzień chłopa codziennie i codziennie ma ten prezent !!! :-D
 
witam się wiosennie, u nas piękna pogoda:-)
melduję, że zrobiłam badania: estradiol, testosteron, tsh, fsh, lh. wyniki jutro po 14tej, poza lh, bo lh gdzieś wysyłają i wyniki dopiero za 10dni będą...hmmm:eek:
no ale nic, najważniejszy estradiol i testosteron.
Piaraniu ASG nie doszło, już ponad dwa tygodnie od wysyłki, nie wiem dlaczego, może w celnym ugrzęzło? ale chyba by dali znać, żeby coś dopłacić czy coś???:-(na pewno napiszę jak dojdzie.
Vivienka witaj, zdrówka dla męża. dieta ja z mężem ok. starania będą zależały od wyników hormonów;-)
Dorcia heheheh:-D
lecę domek trochę ogarnąć, bo dopiero co w domu zlądowałam jak rano wyjechałam.
pozdrawiam
 
Dzień dobry, Kochane, oby cały tydzień był dla nas wszystkich taki słoneczny jak dziś :-)
chociaż u mnie zaczyna się wiosenne kichanie i swędzenie oczu. głupie pyłki!!

Dorciu
, dzięki za info o Lacibios Femina, wczoraj przespacerowałam się do apteki, kupiłam to i jeszcze krem clotrimazolum, jak nie polepszy mi się, to w piątek skoczę do ginki.
Kciuki za betę!! wierzę, że dziś zobaczysz piękny spadek
kurcze, no właśnei doczytałam, że to niby dziś dzien faceta, ale ja mojemu jakoś 30 września na dzień chłopaka składałam życzenia... nie za dużo tych świąt mają?


Dorcia, Justi, jakie Wy młode!! moja siostra 84 rocznik jest, dziewczyneczki ;)


Nusia, no ja pierdykam, no nie tak mialo być, głupia @, tyle dobrze, że nie kazala na siebie czekać w nieskończoność. ale teraz z pomocą Piranii i nowego gina, nie ma szans, żebyś nie zaciążyła!!


zakrętko, ale widok wczoraj wstawiłaś, chyba zaraz zacznę grupona wertować :))


vivienka, kciuki za męża zaciśnięte!! będzie dobrze


kiraa choroba, nieładna i nieposłuszna ta tempka...


mamuśkamimi śliczne zdjęcie, super, że z maluszkiem wszystko w porządku!!
 
czesc babeczki
mamamimi fajny ludzik :) u mamy05 wszystko ok. pracuje I kocha to co robi udziele sie obecnie na: staraczki 2011 Reaktywacja!!! ;) Trzymam && za chłopaczka
vivienka my najprawdopodobniej zaczniemy suplementy od czerwca a staranka koniec sierpnia pocztek wrzesnia... jak nie spanikuje :zawstydzona/y: zdrówka dla męża życze :*

ilaczek no oby hormony były na chlopca!!! trzymam kciukasy &&&
wszystkich serdecznie pozdrawiam I dużo slonka zycze I optymizmu na każdy dzien...
 
Witajcie,

Dziewczyny przeczytałam o tym dniu chłopa i rewanżu za 8 i ja po tym dniu to jeszcze do siebie nie doszłam i nie wiem komu by się tu za niego zrewanżować. W sobotę po 15 młodszy synek zaczął wymiotować wszystkim co zjadł i wypił i mój M narobił paniki i o 20 zafundował nam wyjazd na pogotowie nocne a tam lekarz dał skierowanie na oddział - ja zdębiałam i mówię że jeszcze żadnego leku mu na to nie dałam a on swoje i że dziecko może się odwodnić. Wzięłam skierowanie i wyszłam, wróciliśmy do domu, mały poszedł spać a ja razem z nim, 2 razy w ciągu nocy się obudził miał ochotę wymiotować ale nie miał czym, ale jak tylko się położyłam zaczęła się jazda ze mną dreszcze i wymioty do samego rana, potworny ból głowy, mięśni i oczu - MASAKRA!!!:wściekła/y: - wczorajszy dzień nie do życia. Fajnie że nie pojechałam do tego szpitala bo małemu po podaniu SMECTY przeszło jak ręką odjął (mój M niepotrzebnie narobił paniki bo mu Pani w aptece powiedziała że z wymiotami to się do lekarza jedzie). Reasumując Dzień Kobiet był Super:-)

Zakręciu sałatka z paluszków czy z piersi? Mam nadzieję że smakowała:-)

Małe liski ale przystojniak z Twojego synka z pewnością zrobił wrażenie na sąsiadeczce:-)

Krystianmatin
wielkie &&&& aby marzec okazał się dla Ciebie szczęśliwy
 
Ostatnia edycja:
Aljul żeby w ramach Dnia Chłopa Twój nie zaczął wymiotować ...ot taka solidarność !!! Nie.....zdróweczka dla Was !!!
U nas co dom to albo grypa żołądkowa albo oskrzela....tragedia !!!

Lilly clotrimazolum jest bardzo skuteczne...miałam o nim pisać...ale nie na każdego działa. Dasz radę...wszystko przejdzie jak ręką odjął !!!

Ja dzisiaj oddałam kropelki krwi na betę....jeśli urośnie to ja się chyba załamię !!! SERIO !!!
 
Dorcia oj obawiam się że by go to przerosło - w tamtym tygodniu rączkę sobie biedactwo skaleczył w pracy ....więc ma chłopina roboty bo musi ją sobie codziennie zabandażować bo mu nie chcieli zszyć na pogotowiu:-):-):-)...smutne ale prawdziwe;-)
 
reklama
Aljul współczuję weekendowego choróbska. Dobrze rzeczywiście że nie zostaliście na oddziale, synkowi przeszło na szczęście, a może by jeszcze coś załapał dodatkowego.

Z mężczyznami jak z dziećmi :) ...dobrze, że to my zachodzimy w ciąże i rodzimy :-D ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry