reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

zakręcona - jakie widoki :cool2: pozazdrościć! dzięki za odpowiedź odnośnie diety dziewczynkowej - postaram się na Tobie wzorować :tak:

Piranha - dziękuję za odpowiedź :-) nie jest dobrze, ale mam nadzieję, że jakoś z pomocą mądrego lekarza (oby na takiego trafić) i nieocenioną pomocą naszego forumowego guru - czyli Twoją :tak: jakoś uda mi się z tego wyjść :happy2: w takim razie w połowie fazy lutealnej sprawdzę progesteron i zobaczymy co dalej.

udanego wieczoru! :happy2:
 
reklama
Dorcia, Katriina - prosze, prosze - ja z 10 ;p a mój szacowny małżonek z 6 - rocznik ten sam... a termin mam na 25 czerwca - zobaczymy może będzie kolejny raczek :)
 
O łoooooooooooooo sporo Nas tu...rocznik 83 rządzi !!! Może zrobimy jedną wielką wspólną imprezkę !!!???
Drineczki (również bezalkoholowe) jakieś przekąseczki i kupa śmiechu...co Wy na to ???

Jak któraś będzie mieć urodzinki to mi się tu od razu chwalić...nie zapamiętam wszystkiego !!! A chciałabym każdej z Was złożyć życzonka - się rozumie !!!
 
Katriina, no jasne, że się uda, ani chwili w to nie wątpię :tak:, prawdopodobnie będziesz potrzebować stymulacji cyklu.

Kiraa, kciuki by jutrzejsza tempka zafundowała Ci piękny skok w górę!

Dorcia, czekam jutro na dużo niższy wynik bety, jestem myślami i kciukami z Tobą!

ilaczek, dotarł w końcu ten ASG? :-)

Dobrej nocki, oby jutrzejszy poniedziałek obfitował w same radosne zdarzenia, buziaki!
 
Dzieki dziewczynky za wsparcie, mysle ze kazda z nas ma chwile zwatpienia, kiedy musi sie wykrzyczec.... I spytac dlaczego ja???? U mnie wlasnie taki dzien nastapil dzis. Wec musze sie cieszyc z tego co mam, a mam duzo, bo mam kochanego M, kochana Mum, i kochanego synusia :-) to moje 3 skarby ... B tesciowej nie doliczam do poczetu skarbow :cool2:, no tescia moge :blink:

nie nakrecam sie ze tempka jeszcze uczyni cuda, bo nie wierze w to, szyjka nisko, wiec po ptakach, ale dziekuje Piranju za osobiste kciuki :cool2:

zakreciu
piekny widok nam zafndowalas, ja chyba na nast weekend gdzies nad morze wyrusze na 3 dni. Zeby odbic sobie moj zly nastroj.
U nas caly weekend pod znakiem gosci, wiec nogi mi odpadaja i itd, ale goscie zadowoleni, i M tez ,:cool2:

nuska
ja tez juz nie chce rozmYslac na temat ciazy biochem , bo mnie skreca, wiec nie analizuje, nie mysle, mam tylko w szafce nocnej moje cienie kresek od cosikowej z grudnia i ze stycznia....
 
Ostatnia edycja:
Kiraa chciałabym cię jakoś pocieszyć - podpisuję się obiema rękami pod tym co Pirahnia i Lilly napisały. Nie znam się na temperaturach, wykresach, ale zobacz, zaczynałaś w tym cyklu z poziomu prawie 36 stopni i mimo, że teraz trochę temperatura spada, to poziom nadal jest wysoki - dziś 36,84. Ja bym się chyba tego trzymała. Jutro powtarzasz ostatnie badania tak? I zdecydowanie - tyle lat mamy na ile się czujemy :)

Nusiu ja też wierzę, że druga ciąża już tuz tuż, zobacz, coś ewidentnie drgnęło, wychodzą testy ciążowe. Trzymam mocno kciuki!

Katriina tak już zaczęłam dietę. Pierwsze dwa dni na razie bezproblemowo, ale pewnie z miesiąca na miesiąc będzie coraz bardziej ciężko :). Kiedy wybierasz się do ginekologa-endokrynologa? Trzymam kciuki, żeby udało się szybko wyrównać hormony, żeby pierwszy cykl staraniowy był szczęśliwy. A przypomnij mi - kiedy zaczynacie starania?

Zakręcona jakie piękne widoki :)

Kristianmartin trzymam mocno kciuki, żeby encorton szybko i skutecznie od razu zadziałał
 
reklama
Maleliski
dziekuje kochana, nie tempkajest jeszcze nizej, ale nie zaznaczalam. Jutro nic nie powtarzam, nic nie badam, mam to w d.... I koniec :baffled: to moj bunt na to wszystko:cool2::angry: musze sie troche pobuntowac:shocked2:
 
Do góry