reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewelin super, że Twoje dzieci tak "opiekują" się małą, czytałam i super! jesteś dla mnie razem z Elmo wzorem spełnienia marzeń. a póki co dłuży mi się strasznie. U nas ok, czekam na kwiecień.
PRzepraszam, że nie odniosę się do każdej z Was, podczytuję, ale ciut wypadłam z obiegu, podziwiam Piranię, że cały czas ogarnia co która i co poradzić - wielki respect.
 
reklama
Piraniu dziękuje za odpowiedź, tak więc muszę iść do mojego gina po receptę na dupka chociaż będzie ciężko go wyprosić bo on uważa że wszystko jest ok :dry: prolaktynę badałam pół roku temu w 7 dniu po owulacji i wynosiła 281 (norma 102-496 mIU/L) ale myślę żeby zbadać jeszcze raz tylko doradź proszę w którym dniu cyklu najlepiej ;-) mój M łyka liść oliwny a czy coś to da to się okaże :-) aha ja mam zakupiony wild yam w tabletkach czyli ten naturalny progesteron i czy lepiej go łykać po owulce czy lepiej dupka, co myślisz?
Nuuska właśnie mój progesteron w porównaniu z Twoim jest niski... Ty miałaś coś ponad 20ng a ja 15 więc kiepsko ;-)
Male liski hmm dieta najgorsza :-D suplementy ok, m też dzielnie bierze chociaż ma wzdęcia po nich a ja od kilku dniu biegunkę i często latam do ubikacji ale trzeba to jakoś przetrwać... powiem Ci że 3 miesiące ciężko jak dla mnie :-) ja jestem od lutego i już mam dosyć, ledwo wciskam w siebie kolejny serek wiejski... nie powiem lekko nie jest chociaż obiady jemy takie same, jedynie mniej ziemniaków, pomidorów wcale, żadnych chipsów, mało solonych itd, no i cały czas nabiał ile się da :-D
 
Ostatnia edycja:
Piranju, Małe Liski, Zakręcona, dziękuję w imieniu mojej Misi :tak: Jesteśmy już w domu, ze szpitala przytargała katar i jakąś wysypkę ale cieszę się, że jesteśmy już po wszystkim i teraz będzie tylko lepiej.

Piranju, czy duphaston podbija temperaturę po owulacji ? Bo takiej to ja nigdy nie miałam !!:-)

Nuuuśka, zmartwiłaś mnie trochę ale jeśli dreny mają pomóc to chyba warto było...
 
Anias powiem gdzies pod koniec 3 miesiąca

Male liski 2 dni mnie nie było :-) powiedziałam ze cukier mi spadl i dlatego Oni wiedza,ze czasami zdarza,mi sie zemleć jaj mi cukier spadnie
 
Kiraa && tempa pieknie poszybowała :)
Nuska I o Tobie pamietam też &&&
Anias I co testu nie robisz...
Anette I u Ciebie widze ladna tepkke wiec może a kurat sie udało jak mieliście te przejscia w szpitalu &&&
Ilaczek :-D no może faceci też mają swoje dni w cyklu ;-)
Zakrecona TY sie tam oszczedzaj w tej pracy !!!
Oczyniebieskie a jak tam Twoja gotowośc bojowa? Już torba czeka na wymarsz na pordówkę?
Elle z takim przygotowaniem na bank sie Wam uda z córeczką :)
Male liski zdrowie wraca??
Krystianmartin jak tam u Ciebie na froncie?? && za Ciebie szczególne :*
Piranha jak tam u Ciebie z dzieciakami?
Elmo Ewelin pozdrwaiam I kiss dla Maluchów posyłam

ja zaraz jade do sklepu kupic coś na obiad... miłego dnia wszystkim I do póxniej
 
Kochane nie bede robila ani bety ani testu bo boli mnie podbrzusze i krzyz i wiem ze @ tuz tuz. Juz musialam wziac proszka zeby przestalo mnie bolec.
 
ilaczek, najlepiej zachować 4-dniowy odstęp pomiędzy serduszkami a w poprzednim poście pisałam o odstępie od owulacji :-), wiem, że bardzo duży odstęp sprzyja nieco bardziej poczęciu synka ale już wiem dlaczego.


Elle, Wild Yam zawiera fitoprogesteron, Duphaston zadziała znacznie mocniej. Prolaktynę możesz sprawdzić w dowolny dniu cyklu. Nuuuśka miała progesteron około 23 ng/ml przy normie do 15 ...no właśnie, a może Twoje laboratorium ma po prostu inne normy? ...choć nigdy nie rozumiałam tego, że 15 ng/ml to może być raz mało a raz dużo ;-)

Annette, Duphaston nie ma działania termogennego więc nie podnosi tempki, może to implantacja? :-)

maran-atha, na razie wszyscy zdrowi jesteśmy ale moja mama ma jakąś grypę a ja już dziś czuję, że mój organizm walczy z czymś (zawsze to czuję jeszcze zanim choroba się rozwinie), oby nic z tego nie wynikło. Piękny wykres, widać przy okazji jak bardzo wykresy mogą być podstępne bo taki skok w 11 dpo mógłby niejedną z nas nakręcić na ciążę
 
reklama
Dzięki Maran, że pytasz.
Torba już dawno spakowana, znowu zaczęłam pić herbatę z liści malin i znowu mam bóle.
A ten tydzień jest tygodniem dla urody -kosmetyczka i fryzjer :-) Nie wiadomo, kiedy następnym razem nadarzy się taka sposobnośc heh.

Zastanawiam się, czy na oddziale po porodzie pozwolą pić słaba kawkę z mlekiem?
Nowe Mamusie a jak jedzenie w szpitalu, znośne?
 
Do góry