reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej:-)

Zakręcona odpoczywaj a w pracy ściemniaj jak nigdy dotąd. ;-) Musisz dbać o córcię :tak:

Kiraa wow Twoja tempka pobiła rekord skoczni na bb:-). Nieźle produkują te ciałka żółte:-D. Ależ się cieszę juuupi:-)

maggie doskonale rozumiem Twoje obawy. Ale pamiętaj marzenia są po to aby je spełniać... albo chociaż zrobić wszystko co w naszej mocy aby je urzeczywistnić.:tak:

Matik?

Pirahna ​buziakol for you

A ja znalazłam nowe hobby:-D. Już mam zamówienie na dwa szaliki:tak:. Może do następnej zimy wyrobie się chociaż z jednym..

Miłego dnia
 
reklama
małe liski, ten preparat OLE to jest dla M :-) Hehehe, słodkie pozdrowienia, przybij piątkę synkowi! :-)


Nuuuśka, to ma być ten spadek? :-) Tempka nadal na wysokim poziomie i tylko to się liczy, małe spadki będą przez całą ciążę, u mnie po implantacji tempka leciała w dół, sama zobacz. Oczywiście się nie nastawiamy :-D, proponuję byś jutro zrobiła test 10-tkę.

Zobacz załącznik 613678Zobacz załącznik 613681


krystianmartin, może zamówię u szalik Ciebie na kolejną zimę :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam,

Zakrecona to moze im powiedz w tej pracy, czy jeszcze nie chcesz?

Nusia jutro wizytka?

jejuuuuu juz mam dosyc tego cyklu! dzisiaj mam 35 dc no szok normalnie. Plecy na dole mnie bola jak nie wiem. Dzisiaj rano dosyc mocno kol mnie jajnik prawy, nie wiem czemu? jak ma przychodzic ten malpiszon to niech przylazi a nie sie tyle opoznia :/

Piranhu wlasnie czym moze byc spowodowane wydluzenie tej drugiej fazy??
 
witam się i życzę miłego dnia wszystkim:-D
Piraniu, a czy jest jakiś sposób na naturalne zmniejszenie progesteronu?
 
anias, wyższy poziom progesteronu albo najprawdopodobniej ciąża (nawet biochemiczna potrafi wydłużyć cykl ale życzę Ci kochana z całego serca by była to zdrowa, wyczekana ciąża). Ja bym na Twoim miejscu sprawdziła poziom bety i poziom progesteronu.

ilaczek, łykanie preparatów wpływających na podniesienie poziomu testosteronu i estrogenu być może wpłynie też na progesteron, ja bym go jednak nie zmniejszała bo jednak zdrowa ciąża to podstawa a jest mnóstwo innych czynników, którymi można w ogromnym stopniu zwiększyć szanse. Ten Twój wynik to był przy jakich normach?
 
Ostatnia edycja:
ilaczek, no to faktycznie wysoki poziom, zobaczmy najpierw jaki wyjdzie poziom estrogenu, możesz go sprawdzić w 3 dc oraz na około 2 dni przed owulką.
 
no nic zobaczymy, stawiam na zwiększenie testosteronu i estrogenów, może suple jeszcze coś zmienią, dopiero minęło 7 tygodni. piję łyżkę oleju lnianego,daję go też do sałatek, jem słonecznik, wołowinkę może to jeszcze pomoże. już nie mogę się doczekać wyników.
a mój mąż dzisiaj pyta,w którym dniu cyklu on ma sobie zrobić badanie testosteronu i estradiolu :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
anias kochana sprawdz betke !!!! a u mnie tak, jutro mam wizyte w tej poradni :blink:

piranha nie wiem jak mam wstawic poprzedni wykres z enpr, ale on byl bardzo podobny do tego, tylko jakby przesuniety o jeden dzien wczesniej, tzn spadek byl w 7dpo a nie 8 ale potem bylo bardzo podobnie, zreszta podobnie do Twojego wykresu ;) jednodniowy wzrost, potem spadek po rownej linii trwajacy dwa dni,kolejne 2 dni stala tempka, i w 13 dpo poszla w gore zamiast w dol. W tym cyklutak jakby wszystko bylo przesuniete o jeden dzien, no ale zobaczymy, jak jutro tempka nie poleci jeszcze bardziej to zatestuje. Jak poleci to odpuszcze raczej kochana.
 
reklama
ilaczek, hahaha, dobre :-D Tak jak piszesz, powalczymy w razie co ze zwiększeniem poziomu estrogenu i testosteronu. Podobno wysoki poziom gonadotropin (Kiraa, Femara i Ovitrelle były więc Ci na rękę :-)) sprzyja też poczęciu dziewczynki.

Już wiem dlaczego duży odstęp (powyżej 3 dni) sprzyja poczęciu chłopca - bo wówczas jest wysoki estrogen i wzrasta poziom testosteronu :-)

Studies of the gender results after artificial insemination show that boys are conceived more at the very beginning of a mother’s fertile window and also directly around ovulation. At the beginning of the fertile window estrogen levels are extremely high, and testosterone is beginning to build. A couple of days later estrogen levels plummet as gonadotropin levels rise (leading to a likely girl conception). As ovulation happens, however, these gonadotropins have dropped to below the level of estrogen and testosterone levels are at their highest. These hormone profiles line up directly with the gender results of artificial insemination.

Nuuuśka, a jeśli to ciąża biochemiczna to nie lepiej o tym wiedzieć pod kątem dobieranych suplementów i ich odstawienia (i żebyśmy wiedziały, że idziemy dobrym tropem)?
 
Ostatnia edycja:
Do góry