reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranju, nuska
dzieki za podtrzymywanie mnie na duchu.... Bezcenne :sorry2:
na do iae wszystkiego zgubilam, tak dobrze czytacie ja zgubilam opakowanie dupka, wiec dzis go nie bralam.... Ahhhh
 
reklama
Piranhu Nuuska tez sie dziwie :-/ a moze nie napisali hmm nie no raczej pisza wszystkie wyniki to ja nie wiem Grunt ze jest dobrze Dzisiaj po wynik poszłam z mama bo oma zna ordynatora a mnie nie pamietal Chwile mial tylko i powiedział zebym die niemartwila bo wszystko jest ok
 
zakrecia dziwne ze nie zbadali Ci hormonow, no ale moze doszli do wniosku,ze nie bylo po co :dry:najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku :* !!

kiraa zgubilas cale opakowanie ? och kurcze :-( kochana ale jak ja patrze na Twoj wykres to Ty masz tak piekne skoki po owulacji, tempki wysokie, i wierze ze i bez progesteronu sie uda :tak: nie martw sie na zapas :**
 
Kirusia niestresuj sie kochana i Mysl pozytywnie i tego sie trzymaj Jak to mowil moj lekarz Pozytyne mysli pomagają fasolce a zle sciagaja zlo :-)

Nuuska w czwartek zadzwonie i umowie sie do gina i moze na przyszly czwartek uda sie zapisac On właśnie pracuje w szpitalu to sie spytam o progesteron i bete
 
Kiraa dla mnie Twój wykres wygląda super więc się nie smutaj.
Zakręcona jak się czujesz?, z tego wypisu wygląda że wszystko jest jak w najlepszym porządku i mała zakrętka sobie rośnie :-)
 
Piraniu dzis odebralam progesteron i wynosi on 50 nmol/l czyli jesli dobrze mysle ok 15ng/ml. Chyba nie jest za wysoki w porownaniu z Nuuski progesteronem :-D staranka dopiero w kwietniu ale tak mysle czy nie pomyslec juz o dupku? Co myslisz?
 
Ostatnia edycja:
Ah lasencje ale jestem zmeczona..... :dry:Szkoda gadac, leze i brzuch mnie boli zamiast ostatki swietowac:cool:

piranju
robilam test i ovitrelle wyplukane z organizmu, test negatywny...

ja tam nie jestem taka optymistyczna co do mojego szarpanego wykresu, ale od czego Was mam, i postaram sie myslec jak karze lekarz zakreci, pozytywnie.
uzalowania dla malutkiej zakreci ;*****
 
Nuuśka, współczuję kłopotów zdrowotnych z Olą. Moja córeczka miała wczoraj operację wycięcia trzeciego migdałka, przy okazji sprawdzili jej uszy, miała w nich jakiś płyn i założyli dreny które zdejmą za ok 7 miesięcy :-( Kurczę, martwię się trochę... Nie wiesz czy do usunięcia tych drenów potrzebne jest znieczulenie ogólne?
Także ja po 2 nieprzespanych nocach w szpitalu, dzisiaj się z M wymieniliśmy. Tempki nie mierzyłam bo i jak ;-)
 
reklama
Kolorowych snow

piranju
jednak test ciagle jest pozytywny, spojrzalam jeszcze raz teraz, czyli nie ma co, ovitrelle ladnie sie utrzymuje :baffled:
 
Do góry