reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej hej!

gorgusia
, tak jak dziewczyny napisały - masz nas! Powiem Ci, że z moich ciąż też nikt poza mną się nie cieszył (zazdrościłam wtedy pozytywnie okrzyków radości męża i uszczęśliwionych przyszłych babci). Na pewno kiedy dzidziuś się urodzi to M się w nim zakocha, najważniejsze, że Twoje marzenie tak szybko się spełniło pomimo tylu przeciwności, najważniejsze, że Ty jesteś szczęśliwa bo to Ty jesteś dla tego dzieciątka najważniejszą osobą na świecie - mamą.

Dorcia, super babeczka z Ciebie! :-)

krystianmartin, i dobrze, że jest spadek, estrogen też potrzebny :tak:, czytałam kiedyś, że ciąże są częściej z cykli w których przed implantacją był wyraźny spadek na skutek wyrzutu estrogenu :-)

Nuuuśka, też masz spadek? :-)

zakręcona, przytulam mocno, no niestety odstęp i zakwaszanie to nie jest dla plemników przyjazny duet, nawet zdrowe pary działając w najpłodniejszy dzień mają jedynie 26% szans, warto powalczyć i cierpliwie poczekać na swoje marzenie. Ja kilka razy zastosowałam 2-dniowy odstęp i nie udawało się, dopiero zbliżenie się na 24h zaowocowało ciążą już za pierwszym razem. Masz piękną, długą FL i na pewno uda się kolejnym razem!

Matik, a jak u Ciebie?

Daria?

Kiraa, a dlaczego nie czujesz się przedowulacyjnie? CLO nie ma wpływu na testy LH. Nie słyszałam żeby ta dieta czy suplementy miały wpływ na powstanie hemoroidów.

Beatka, a masz gdzieś wyniki?
 
Piranha czyli, że nie wariować, włosów z głowy nie rwać, nie tupać? Wszystko jest oki? No i Już mnie (.)(.) bolą, ja to się z nimi mam nosz...
 
Witam:)


Zakrecona :* <tule>

Gorgusia nie denerwuj sie. Najwazniejsza jestes Ty i Twoj skarb:)

Dorcia hahaha Twoje teksty i opowiastki sa de best;) tak sie usmialam az dwa razy czytalam:)
 
Piranha właśnie niemal ich przy sobie. Byłam na stronie invicta w gdyni i tam jest promocja na badania nasienia. Tylko jak ją mam m namówić -:(
 
Beatka moj M robil badania tez w invikcie tyle ze w warszawie. Jak bedziesz robila juz tzn Twoj m to zrobcie od razu badanie nasienia z morfologia plemnikow.
Przepraszam ale Wy tez o pierwsze dziecko sie staracie?
 
krystianmartin, absolutnie nie rwać włosów pomimo, że niebawem w ciąży mocno odrosną :-D, wykres naprawdę jest bardzo ładny, wręcz książkowy :tak: Zaproponuję Ci zaraz coś co na pewno Ci się nie spodoba :-D Może byś dodatkowo sprawdziła jutro progesteron prywatnie (koszt około 25 zł w laboratorium, w którym ja sprawdzałam ten hormon). Już nie chodzi o to, że chciałabym szybciej poznać wynik :-D ale progesteron wyrzucany jest impulsowo i jego stężenie mocno skacze kilka razy w ciągu dnia, gdy jest niski to nie wiadomo czy za chwilę nie był dużo wyższy, gdzieś czytałam, że z tego powodu by wynik był miarodajny to najlepiej zrobić badanie kilka razy w ciągu dnia.

Idę robić śniadania dzieciom :-)
 
Beatka widzę że większość z nas ma ten sam problem. Zaciągnąć m na badanie żołnierzyków. Musisz zrobic to z kobiecym sprytem. Mój m w sierpniu powiedział mi, żebym sie nie dziwiła ze nie zachodzę, bo jestem bezpłodna. Myślałam, ze to juz koniec staranek a tu we wrześniu dał namówić się na suplementy(8 tableciorów), Teraz zgodził się na monit. Myslę, że i przekonałby się do badania nasienia, jak będzie trzeba to popracuje nad tym. Każda z nas ma sposoby na swojego m. Ty na pewno też masz złoty środek:-D
Piranha a może by tak lekarz bete mi zrobił???????????????? Ha ha już too widze od razu do psychiatry skierowanie bym dostała. U Nuuuski raczej spadku nie było. No nie wiem czy ten progesteron zrobie. I tak biorę duphaston. Co ma być to będzie. gdzieś tam w środku czuje, że jednak sylwestra. Oglądałam galerie testów i najciekawsze te z 6 dnia po owu. Mysle czy to nie jest tak, że ich owu była szybciej i dlatego. A tak miedzy nami też bym tak chciała:-D
 
Ostatnia edycja:
Zakrecona
kochanie, wierze , ze grudzien bedzie magiczny, mocno zaciskam kciuki, i musisz sie podniesc, by walczyc dalej i dawac innym sily mnie tez. :-)

Beatka
pobranie nasienie moze byc na miejscu, albo w domu i musisz w temp ciala dowiezc w ciagu 30 min do laborat. Jak my badalismy, pierwszy raz wiozlam, a potem M skorzystal z pokoju uciech i sam oddal sloiczek do okienka :cool: nastrasz go powiedz, ze ty jestes zdrowa i mozecie sie latami starac o dziecko bezskutku, wiec musi zrobic badania, to nie boli, trzymam kciuki

girgusia
jesesmy z Toba, pol nocy myslalam o Tobie, chyba czkawke mialas :happy2:


Dorcia
ty to jestes zuch dziewucha, czytalam Twoje posty pare razy i smialam sie sama do siebie w lozku :cool2: PISZ PISZ I JESZCZE RAZ PISZ ;-);-)

krystian
mocno zaciskam kciuki zeby to byl spadek implantacyjny &&&


nuska a Ty gdzie

i na koniec o mnie

Piranju

nie wiem czemu nie czuje sie owulacyjnie, zawsze w 11dc mialam juz spore bole jajnika,teraz te ostre bole byly calkiem na poczatku cyklu w 6-8 dc.
Dzis szyjke mam wysoko, miekka i otwierajaca sie.... Test lh z wczoraj nocy, pod swiatlo widoczna kreska.
wklejam tez patyczki Persony, Piranju rzuc prosze okiem. Serduszko bylo dzis rano ( wiem ze lepiej wieczorem ) :confused::confused:
Kiedy ma byc kolejne?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 29
  • image.jpg
    image.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry