reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
krystianmartin, hahaha! :-D Co do plusików ciążowch, zdarza się sporadycznie implantacja już w 4 dpo ale to rzadko, a może tamta dziewczyna źle dzień owulacji oszacowała? ;-)

Kiraa, w tym cyklu być może FF będzie odrobinkę dłuższa (możesz też w innych dniach mieć poszczególne objawy) gdyż dominujący pęcherzyk się wchłonął a teraz nadrabia i rośnie inny (albo inne :-D). Skoro szyjka podniosła, zmiękła i otworzyła to znaczy, że estrogeny mocno wzrosły a to z kolei oznacza, że jakiś pęcherzyk (bądź dwa :-)) rośnie (estrogeny są produkowane przez rosnący pęcherzyk). A o co chodzi z tym estradiolem na zdjęciu? ;-) Widać, że LH przyrasta, po osiągnięciu dostatecznego stężenia estrogenów we krwi wydzielanie FSH ulega zahamowaniu a estrogeny pobudzają za to wydzielanie LH (więc u Ciebie poziom estrogenów jest już zapewne wysoki), przysadka mózgowa jednorazowo wytwarza wysoką dawkę LH, która doprowadza do pęknięcia pęcherzyka, wszystko więc na dobrej drodze :tak: Ja bym zrobiła tak - dziś wieczór test i jeśli nadal negatywny to zadziałajcie przestawiając tym samym działania na wieczory, jutro ten sam scenariusz.

zakręcona, aż ciary mnie przeszły, to ciąża kochana, ale się cieszę! Skoro dziś już 14 dpo a tempka wciąż wysoko to to zapewne silna, zdrowa ciąża tylko zarodeczek pewnie późno się zagnieździł, zaciskam kciuki i nie puszczam.
 
Piranha zapomniałam lekarz mówił mi że estradiol w okolicach owulacjii miałam około 300 a to chyba dobrze co? Jutro będę miała część wyników. Spytam czy nie zrobiłby mi TSH a jak nie to wole ten hormon zrobic niz progesteron. Jak uważasz? A u Nuuuśki wzrost dzisiaj ma 36,89 a wczoraj miała 36,8.
Zakręcona ja bym juz na bete leciała i po południu miałabym wynik:-) Ale zajefajnie normalnie aż chce się życ... magiczny grudzień czas zacząć:-)
 
Piranju

lewa kreska to poziom estrogenow, im jasniejsza kreska tym wyzszy poziom estrogenow. A z lh jest odwrotnie im ciemniejsza tym ich wiecej....
obys miala racje dobra wrozko :happy2:

zakrecona
ja mocno zaciskam i sie cieszeeee:-) az mis ie buzka usmiecha :-)

Zamowilam sobie misia Wiktorie z tvnu :-) z tej akcji podaruj misia :cool2:
 
Zakrecona
chyba tylko na izbie w szpitalu nie?

piranja
czy Ty mialas jesli moge spytac zawsze krotsza faze ff, niz w tym cyklu szczesliwym? Bo ja mam zawsze ksiazkowa faze ff , owu zawsze w 14 dc, choc ostatni cykl 12 dc..
 
reklama
Do góry