reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gorgusia
nie wolno Ci denerwac sie i dzidziusia

zakrecona
spij dobrze, mocno tule i &&&&&


a ja mam problem , wyszly mi hemoroi dy :( nie wiem od czego... Szok. Czy od tych suplementow czy od diety? Moze tez ktoras tak miala.... :szok:

U mnie test owu z cieniem kreski.... Ale jakos nie czuje sie jak przed owu...

Piranju

czy Clo moze dawac efekt pozytywn testu ovu?
 
Maggie :-)

Kiraa kurcze to nieciekawie :szok:Nie słyszałam żeby któraś dziewczyna po tych suplementach i diecie miala taki problem... Albo przeoczyłam to
Tak na szybko czytałam i nieodpowiednia dieta tez może byc przyczyna Najczęściej raczee malo ruchu i siedzaca praca
 
Ostatnia edycja:
Zakręcona- mam nadzieję,że rano poprawisz mi humor :* śpij spokojnie!

Ojciec nawyzywał mnie od gówien i takich tam....ot tak, bez powodu, bo miał spadek nastroju. Dziś zaplanowałam,że powiem mu o ciąży i powiedziałam....
Później znowu z M się pokłóciałam...
Dziewczyny....ja się czuję taka mega samotna. Wiecie,że nikt nie okazał mi radości z powodu Fasolki? Powiedziałam rodzinie,a to chyba właśnie oni powinni się cieszyć. Żadnego gratuluje,cieszę się, będzie dobrze.... Do tego chyba hormony zaczynają siać spustoszenie w mojej głowie.

Przepraszam za smęty. Płaczę od kilku godzin....musiałam się uzewnętrznić....
 
reklama
Gorgusiu,pamietaj nie jestes sama masz nas. Mocno tule i sprobuj usnac, sprobuj nie denerwowac sie. Kurcze to przykre... :no: Ale cos mowili?
My cieszymy sie z Toba tutaj z Twojej fasolki, caluski i spokojnej nocy


pierwsza :-):-)

zakrecona obudz mnie rano II
 
Do góry