reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Co niektórzy udają,że nie ma tematu....w sumie chyba wszyscy. Mama może nawet trochę pokazuje,że się cieszy. Ale nawet M mnie olewa.... Mówię,że brzuch mnie pobolewa, a ten "Już się zaczyna? Znowu to samo?'' Zero wsparcia no.... choć rodzinę mam obok.

Zakręcona czekam!

Druga :)
 
reklama
Gorgusia podaj adres ...podjadę i im nakopię-walne z półobrotu !!! Jakim prawem Cię denerwują !!!
ja Ci powiem tylko tyle ....tyle co Kiraa...MASZ NAS !!!

Jak chcesz mogę być dla Ciebie rodziną...na przykład siostrą szwagra od strony babci Jasi ....co Ty na to ???:tak:
I będziesz mogła napisać ....cała moja rodzina cieszy się cholernie z mojej fasolinki !!!
Ty wiesz ...prawda ? Wiesz że dla mnie Twoja ciąża jest magiczna...jedyna !!! I strasznie się cieszę że Ci się udało !!!
Więc nie łam się...przechodziłaś to już raz...hormony robią swoje !!! Błahostka może wyprowadzić Cię z równowagi !!!
Masz nas...płacz z nami...śmiej się z nami ! Osobiście wolę z Tobą się śmiać niż płakać...przecież wiesz !

Za długo pisałam...trzecia !!!


P.S. Właśnie przemyślałam to co napisałam...szwagier to nie rodzina przecież...hmmm..to będę siostrą cioci Wandzi i cioci Jasi ...hmmm???
 
Ostatnia edycja:
Dorcia
jestes zaje....a :-) popieram

gorgusia
Mocno sciskam, jestesmy z Toba a jak bedzie trzeba to i przyjedziemy osobiscie, obojetnie dokad, caluski
 
Dorcia- stoi :) I się przez Ciebie znowu spałakałam :-p masakra jakaś.....
A swoją drogą szwagier mnie chyba najbardziej wkurza, zaraz po m i ojcu....
To chyba jednak hormony....

Byłam na samotnym nocnym spacerze, śpię sama w salonie....nigdy tego wcześniej nie robiłam :no::baffled:
 
Gorgusia kurde no....miałaś się śmiać z tego co napisałam...a nie płakać !!!
Wiesz kochana jest mnie kawał baby ale...się posunę i możemy spać razem...w salonie !!!
Bo ja dzisiaj też "salonówka"
Mój poszalał na "Mikołaju" i się troszkę zapomniał ... ale do mieszkania wlazł sam. Chyba nie uśmiechało mu się spanie w samochodzie na mrozie ! I oczywiście na półpiętrze musieliśmy się pokłucić o breloczek do kluczy...bo Mikołaj ( czyt. żona ) kupiła nie taki jak on myślał...miał być zgrabniejszy...a jest cytuję "pół dupy zza krzaka" O co dokładnie chodzi...nie wiem !!!

Kiraa ...cmok !!!

Zakręcona czekam rano na wieści &&&&&&&&&&&
 
Hej
Piranha u mnie dzisiaj mega spadek:szok:.

Dorcia jesteś wspaniała.
Gorgusia rozumiem przez co przechodzisz. Trzymaj się. W mojej rodzinie nikt nie akceptuje mojej decyzji. A M zmienił ją dopiero 3 miesiące temu. Głowa do góry. Nosisz pod serduszkiem największy i najcenniejszy skarb. A Twój M niech sobie nie mysli, bo też miał w tym udział.

Nuuuśka u mnie tempka mega w dół.

Zakręcona wklejaj zdjęcie II cały czas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Zakrecona trzymaj się trzeba dalej walczyć napewno nam się uda. A ją wczoraj rozmawiałam z m o tych badaniach to coś tam pod nosem zmruczal poszedł spać. PIRANHA miałam wszystkie badania i jest ok jak to mój gin mówi tylko dzieci robić.
 
Do góry