reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

kiraa kochana albo ja znowu mam cos z BB ale nie widze miniaturki, znaczy sie, nie otwiera mi sie :(
i nie masz za co dziekowac, lekarzom nie mozna slepo wierzyc w to co mowia, bo myla sie tak czesto tak my - w koncu to tez ludzie, choc czasem okazuje sie, ze nie sa wcale madrzejsi od Nas z wrecz odwrotnie.

zakrecona jutro sikaj !! :D

piranha hmmm piszesz kochana ze wyrzut estrogenow czesto zdarza sie pare dni po owulacji i objawia sie spadkiem temperatury tak ? ale ten spadek jest spadkiem jednodniowym czy stalym ? Bo w takim razie mozna go pomylic ze spadkiem implantacyjnym jak dobrze mysle ? :blink:

Niby mialo juz z godziny na godzine slabiej wiac, ale cos wcale sie nie zanosi :dry:
 
reklama
Nuska
hm u mnie widac, Krystian tez widzi...

Krystian mam 11 dc, ale ze zle zaznaczylam 1 dc w moim monitorze Personie, powinien byc 10 dc..
 
Nuuuśka a jak twoje samopoczucie?
Kiraa ja mam usg ze stycznia 9dc i pęcherzyk 14,8
USG z lutego 13dc pęcherzyk 18,1
A teraz 11 dc i pechol 24,6
Ja bym nie przekreślała tego cyklu, Tylko jeszcze usg zrobiła u kogoś innego. Zobacz jakie ja mam odchylenia
 
Tylko gdzie takie badania mamy zrobić. Może wie którąś z was gdzie najlepiej się udać mieszkam w gdyni. I ile kosztuje to badanie?
 
krystianmartin, żadnego denerwowania się, przecież Ty zachodzisz :-)

zakręcona, już zarezerwowałam moje kciuki dla Ciebie na jutrzejszy poranek :-)

Beatka, a jak długo się staracie? Żołnierzyki M zawsze warto sprawdzić :tak:

Kiraa, jestem pewna, że minimum jeden pęcherzyk Ci pęknie, testuj dalej :-)

Nuuuśka, estrogeny w FL znów wzrastają, estrogenowy spadek tempki (zazwyczaj jednodniowy) obserwowany jest w różnych dpo, najczęściej 2-5 dpo choć bywa później, ja osobiście nie wierzę w coś takiego jak spadek implantacyjny bo organizm nie wie, że jest w ciąży dopóki dzidzia nie podłączy się do endometrium i naszego krwiobiegu :-)
 
Ostatnia edycja:
Piranha o pierwszą dzidzie staraliśmy się około 4lat z przerwami. A teraz już będzie rok. Muszę pogadać z moim m o tych badaniach.
 
zakręcona, no to będę z rana nasłuchiwać :-D, z naszym wsparciem kciukowym musi się udać :-) A propos krzyków radości - przypomniał mi się mój w 16 tc kiedy dowiedziałam się, że będę mieć córeczkę, cała poczekalnia słyszała a nawet panie w odległej rejestracji :-D

Beatka, a masz badania podstawowych hormonów z ostatnich miesięcy? Ile trwa u Ciebie faza lutealna?
 
piranha czyli mowisz ze jak jutro spadnie to nic sie nie martwic ? :-) czyli nie ma czeos takiego jak spadek implantacyjny? tzn ja wiem, ze czesto na wykresach nie jest w ogole obserowany spadek, a wykres konczy sie dwoma kreseczkami, ale zawsze mnie tlumaczono to tym, ze nie zawsze wystepuje takowy spadek. kurcze wiesz jak ja sie tym wszystkim nerwuje :-D jutro ostatni raz biore Estrofem tak ? do 5 dnia po owulacji ?

krystian samopoczucie dobre, choc jakies takie zle mysli mie nachodza :wściekła/y: ale sama wiesz, ze chyba my juz tak mamy :-p
 
reklama
Krystian
poprawilam wykres, zeby nie bylo niejasnosci z tym 1 dc, bo namotalam niezle

czyli w 7dc mialam J.prawy 15x11 mm, endo 9,4mm
w 9 dc trzy pecherzyki na pj, bez cech dominujacego, 14,1 mm najwiekszy...
Dzis mam w takim razie 10 dc... Szyjka wysoko, rozmiekla sie troche otworzyla... Hmhmhm ,

piranju
az sobie wyobrazilam Twoj krzyk :-):-) kochana

nuska
nie denerwuj sie na zapas kochana juz na jutro, takie wahania tempki moga byc, bo zaden organizm nie jest robotem.... Tak jak Piranja pisala w momencie oczekiwanej @ tempka moze isc calkowice w dol, zeby na nast dzien sie odbic, bo jest ciaza, mocno zaciskam kciuki za Pascala
 
Do góry