reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesc Babeczki
Do 3 spalo mi sie rewelacyjnie a od ciągle sie budziłam i krecilam Temperatura niestety w dół (zaznaczylam jako ignoruj bo co 30 min.sie budzilam i patrzyłam na zegarek a później zasnac nie moglam- ale noe wiem czy to sie liczy do zaburzenia temperatury)
Chyba za bardzo sie martwie i stresuje i pewnie dla tego spac nie moge Tak bardzo chciałbym zeby sie udalo...

Gorgusia śliczna jesteś i cudowna rodzinke masz:-) brakuje tylko malej księżniczki ale ona w brzuszku juz siedzi :-D
Macy co sie stalo?

Ja dzisiaj w pracy do 14 ale wzielam poniedziałek i wtorek wolny Do konca roku musze urlop wykorzystac a jeszcze pare dni mi zostalo
 
Ostatnia edycja:
Hej
Nuuuśka nie wiem jak u Ciebie ale moja tempka znowu w górę. Chyba będę chora:-(. Owulacja była 12dc czyli 3 grudzień. No i widziałam jak bocian do Ciebie leciZobacz załącznik 597976

Piranha teraz będę trzymać Cię za słowo, Obiecałaś, że będzie Kornelka;-). Ale jak będzie Natanek to też będę megaśnie szczęśliwa:-). A jesli chodzi o Martina bilirubinę to skumulowała się na nosie.:-D

Dorciu I love You

Maggie, Zakręcona, Kiraa, Matik, Gorgusia, Anas, Macy Elmo, Ewelin, Araki, Czarna, I jak o kimś zapomniałąm, to dla WAS również
Zobacz załącznik 597975
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry wszystkim :)

wszystkie zdjecia sliczne :)

co do tego nietrzymani a moczu to nie wiem bo ja czuje jak to leci z pochwy w ogole ona sie zrobila taka jakas jak by duza czuje tam tak luzno nie wiem jak to opisac ;/ cala mnie boli masakra mam nadzieje ze ten kaszel szybko minie ;/np po kapieli tez tak mam ze jak wyjde z wanny to bardzo dlugo mi woda leci;/ czasami mysle czy to jeszcze nie ta woda;/ boze jeszcze aby 10 tygodni mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)
lece robic pierniki milego weekendu :)
 
Dzien dobry :)))

krystian a czemu niby chora mialabys byc ? Bo Ci temperatura rosnie ??? Ani mnie nie denerwuj ! :cool2: To, ze rosnie to dobrze, moja tez dzis hop w gore jeszcze ale ja tam wcale chora sie ne czuje :-) A ten bocian to chyba przez Orkana zbladzil :-p Jak plamienia ??

macy co sie dzieje, czemu zycie sie komplikuje ??? :-( Glowka do gory :*

maggie sliczna z Ciebie kobieta, ale ja juz Cie wyogladalam na FB wiec wiedzialam o tym wczesniej :-)

zakrecona czy Ty dzis kochana powtarzalas tesciora ?

piranha a ten wyrzut estrogenu objawia sie rosnaca temoeratura w pierwszych dniach po owulacji tak ?
Dzis tempka jeszcze troche poszla Nam do gory i obawiam sie,ze to wszystko na co mnie stac bo wykres sie konczy :wściekła/y::wściekła/y:

Ide sprzatac, zajrze pozniej :*
 
Dzień dobry Nuuśka, Daria, Krystian, Kiraa, Macy, Zakręcona, Gorgusia, Piranha i Dorcia, Beatka
Daria a nie masz możliwości skonsultowania tego wycieku, niestety nie doradzę bo się kompletnie na tym nie znam, może jest tylko możliwość sprawdzenia na IP jak Cię to niepokoi
Macy mam nadzieję że wszystko ok u Ciebie
Nuuuśka, Krystian a niech tempki idą w górę, to chyba dobrze
Zmykam do sprzątania i gotowania
 
reklama
Ja jeszcze sniadanko wcinam, ale jak tylko skoncze to musze sie zabrac do roboty, bo wrocimy dopiero jutro po poludniu.

Dorcia chyba podrzucilas mi troche prasowania cooo ??? Bo wczoraj tyle az nie bylo :wściekła/y:

matik powtarzalas tescior kochana ??
 
Do góry