reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nuuska wczoraj kupiłam dwa testy 10 ale zabrakło mi odwagi dzisiaj ;-) Jutro zrobie:-)
Kurczę nie sadzilam ze bede to tak przeżywać i sie stresować A tempka sredio mnie nastraja ale staram siw myslec pozytywnie poki nie ma @
Milego weekendu u znajomych
 
reklama
Dzien dybry
krystian, nuska ale skoki w boki macie :-) pieknie tempka rosnie

zakrecona
czekam na testowanko w takim razie jutro:-)&&&&&&&

u mnie w sumie nic nowego..:baffled: Tempka jak widac... Nie wiem czy serduszkowac, czy olac cale to przedsiewziecie w tym mies.....
Jakos nie wierze w ten cykl, przez to co mi gin nagadal, mimo ze nasza szefowa mowi, ze nie wszystko stracone. Wczoraj zaczytywalam sie w necie w opisach dziewczyn, gdzie w 10dc byly same drobiazki w jajniku , lekarz nawet nie chcial ich mierzyc, zapisal jej Clo na nastepny cykl, a miala skok tempki i przyszla z dwiema kreskami do gina....:cool:
 
zakrecona ja mocno trzymam kciuki kochana i wierze ze mimo wszystko pokaza sie dwie kreseczki .

krystian super, ze nie ma plamien !! :D Moze to ta wizyta i gina Cie wyleczyla ;-)Skok piekny, jak ma to swwiadczyc o fasolce, to badz goraca ile wlezie i jak dlugo sie da :-) Jutro pewnie moja temperatura nie bedzie taka ladna, na pewno w jakims stopniu zaburzona, ale wierze, ze nie pojutrze nadrobi :wściekła/y:

kiraa rob testy codziennie, czy pokazuje sie w ogole druga krecha, nawet slaba ? Nie wiem dlaczego gin od razu postawil krzyzyk na tym cyklu, ale ja absolutnie nie liczylabym sie tylko i wylacznie z jego zdaniem ! Mnie ginekolog powiedziala, ze to przez torbiel nie moge zajsc w ciaze, ze trzeba ja usunac, ze to na pewno przez to, i co ? Okazalo sie, ze torbiel ktora rzekomo widziala, byla torbiela cialka zoltego, i w dniu zabiegu okazalo sie, ze juz jej nie ma, bo prawdopodobnie sie wchlonela....niestety, ale wszystko co lekarze do Nas mowia, musimy dzielic na pol. Staraj sie i nie mysl nawet inaczej !!

Domek posprzatany, zabieram sie za prasowanie :blink:
 
Hello!

anias, sama bym kotka chciała :-D, mam już wszystko poza drapakiem, może w przyszłym roku spełnię życzenie synka, muszę najpierw połatać dziury budżetowe ;-)

zakręcona, ja z tych co wolą wiedzieć czy wóz czy przewóz niż zadręczać się myślami :-), trzymam kochana mocno kciuki za jutrzejsze testowanko i czekam na fotkę z II :-)

gorgusia, śliczna i uśmiechnięta, aż miło popatrzeć na Twoje zdjęcia :-)

Kiraa, będzie owulka, zobaczysz, rób codziennie testy owulacyjne i obserwuj czy LH przyrasta, działajcie codziennie wieczorem jeśli chcesz mocno osłabić plemniki M.

Daria, może kup by się uspokoić taki test TEST VISION do wykrywania wycieku płynu owodniowego 1szt. - Apteka internetowa i-Apteka.pl ? ....tylko nie wiem jak to odszukać na eBay, w PL można kupić w aptekach.

krystianmartin, a trzymaj mocno! :-D Wykres jak funkcja liniowa :-D, super to wygląda! Cieszę się strasznie, że plamienia zniknęły!

Nuuuśka, krystianartin, zmówiłyście się czy co? :-D Wykresy cudne, najładniejsze z dotychczasowych, będą z tego dzieci! Wyrzut estrogenu powoduje często spadek tempki kilka dni po owulacji.

Beatka, uda się kolejnym razem, a jaki odstęp od owulacji zastosowaliście?
 
Piranha czyli sie nie denerwować? Wszystko ładne? Tempka oki? No faktycznie skoki są widoczne. A ja dzisiaj chyba odsypiam cały tydzień. Wstałam rano ale potem połozyłam się spać, potem wstałam zrobić sniadanie i znowu spałam. A teraz siedzę i ziewam:szok:
 
Nuuska mam taka nadzieje:-)

Piranhu ja raczej tez zawsze bylam tak ze wole wiedzieć odrazu ale dzisiaj jakos tak wyszlo ze spanikowalam :-D
Ktoras dziewczyna pisala ze najlepiej testowanie zaczac 14 dpo i tak rano stwierdziłam ze w takim razie jutro
Trzymajcie kciuki za jutro i będzie wszystko jasne
Kurczę zawsze jestem strasznie ambitna w tym co robie i zaangażowana i pewnie dlatego tal sie stresuje Moj K wspiera mnie bardzo :-)

Kiraa rob testy owulacyjne i dawaj nam znac
 
Piranha no mam nadzieję że wkońcu moja córka doczeka się
rodzeństwa. Chyba wyśle męża na badanie zolnierzykow tym bardziej że ma szkodliwe warunki pracy.
 
Krystian
super ze nie ma juz plamien

nuska
dzieki za to co piszesz... Masz racje, nie moge wierzyc slepo jednemu lekarzowi, ktory widzial mnie 2 gi raz na monitoringu

beatka
zrobcie spermiogram, warto, tym bardziej jak staracie sie o synka, musisz meza podreperowac witaminami

piranja
Kurcze obys miala racje

zakrecona
jutro widzimy niedzielne II




no i teraz.. 11 dc godz 12.15-.. Zrobilam test owu, prosze ocencie, ..... Ja juz nic nie rozumiem:-) zdjecia do gory noga,i ale wiadomo o co biega......
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    9,5 KB · Wyświetleń: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 26
  • image.jpg
    image.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry