reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam:)

Kiraa mamy ten sam dzien cyklu:)

Kobietki o ktorej godzinie mierzycie sobie temp.?
Bo sa takie zasady ze musi byc zmierzona min. po 3 godz. Nieprzerywanego snu i mniej wiecej o tej samej godzinie..tak?
No a jezeli ja sie czesto przebudzam i nie zawsze te 3 godziny snu Wyjda o tej samej godzinie. Np raz obudze sie o 6 a raz po 4 i co wtedy? Mam czekac do tej 6 czy moge zmierzyc o 4?
Ale zagmatwalam. Mam nadzieje ze mnie zrozumiecie;)
 
HA...ha..ha...ha ...nareszcie mam neta !!! Ale ciiiiii....żeby mi znowu nie wyłączyli !!!
Wstawiłam pranie - wyłączyli...włączyli po godzinie,
wstawiłam zmywarę - wyłączyli...włączyli po 20 minutach,
wstawiłam nóżki ( kurczaczkowe oczywiście ) to mi wyłączyli na ponad godzinę......
niech no dorwę tego kto się dzisiaj mi tym prądem bawi !!!

I wiecie co Wam powiem ....nie nadrobiłam jeszcze co skrobałyście ,ale mam tak zajeb...sty humor !!! Loguję się na BB ...a tam prywatna wiadomość od jednej z Was ....myślę sobie o cholewcia co się stało ??? A tu...parę słów...bardzo miłych słów !!! I normalnie mam banana na twarzy !!! DZIĘKI KOCHANA !!!

A teraz idę czytać .......WITAJCIE ...bo się nawet nie przywitałam !
 
kiraa :*** a to Ty dzis masz dopiero 10dc, wiec wczoraj byl 9dc i co on juz stwierdzil, ze cykl stracony ? oj oj....chyba cos nie tak z tym ginem :dry: olej go !!!

anias ja mierze zawsze o 4.30, ale regula jest taka ze jesli mierzysz wczesniej to jako kazda godzine dodajesz 0,1stopnia, to samo tyczy sie gdybys mierzyla pozniej, tylko tu od kazdej pelnej godziny odejmujesz 0,1st.

Dorcia dzien dobry :) To wylaczenie pewnie zawdzieczasz Ksaweremu, ale tak to juz jest z facetami - robia czasem co chca, czesto w niedpowiednich momentach :wściekła/y:
 
Nuuuśka, no jasne, że spadek jutro nie powinien Ciebie martwić, nawet w ciąży tempka jest raz wyżej a raz niżej (w ciąży rosną i estrogeny i progesteron a te hormony wyrzucane są impulsowo). Według mnie takie spadki na wykresach ciążowych świadczą jedynie o tym, że tempka już spadała (albo trafiliśmy na wyrzut estrogenu) a potem po zagnieżdżeniu ciałko żółte zaczęło produkować zwiększone ilości progesteronu - stąd spadek a potem duży skok, coś jak na moim szczęśliwym wykresie. Jutro weź ostatni raz Estrofem :tak:

Kiraa, skoro szyjka rozmiękła i się otworzyła to znaczy, że estrogeny wzrosły (to pod ich wpływem szyjka macicy otwiera się, staje się bardziej miękka i zazwyczaj też unosi ku górze) a to z kolei oznacza, że rośnie mocno jeden czy więcej pęcherzyków bo to właśnie pęcherzyki wydzielają estrogen (FSH stymuluje wzrost pęcherzyków a estrogeny produkowane przez pęcherzyk hamują wydzielanie FSH, stąd u Nuuuśki Estrofem przyblokował owulkę, to działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego). - a co to oznacza to sama już wiesz :-)

anias, ja mierzyłam o 7 i nie zawsze po 3 godzinach snu (rzadko kiedy miałam 3 godziny nieprzerwanego snu) :-), lepiej mierzyć zatem o stałej godzinie nie sugerując się snem niż raz o 4 a raz o 6.

Dorcia, masakra z tym prądem ale aż miło się czyta, że masz tak dobry humorek :-), buziaki!
 
Nuuśka WITAJ...byłam pewna że nie zauważysz tego prania !!! A poprasowałaś już ??? Bo nie wiem, czy już jechać odebrać czy później ? Buziole sobotnie !!!

Piranha
szlag mnie trafia ne ten prąd....niech wyłączą - naprawią - i włączą....a oni tak mrugają że szok !!! W całej mojej miejscowości nie ma świeczek - ludzie wykupili !!!
Jak tam kochana Piranha ? Jak samopoczucie ? Jak Pani prezes się miewa ? Jak Krzysiu ?

AniaS
ja też tak jak Piranha ...zawsze mierzyłam tempkę o tej samej porze ...nie zwracałam uwagi na to czy spałam nieprzerwanie 3 godziny,czy nie !

Zakręcona
&&&&&&&&&&&& na fasoleczkę tez brzuch pobolewa jak na @....ja nadal zaciskam !!!

Maggie miłego dzionka !!!

Gorgusia CMOK !!! CMOK !!! CMOK !!! Wiesz co mi się ciśnie na usta...ale z Ciebie śliczność !!! Naprawdę ... dziewczyny mają rację ,cud dziewczyna !!! Jak się czujesz ?

Kirra &&&&&&&&&&&&&& a ja uważam że lekarz się myli !!!

Beatka przykro mi że @ przylazła...kopnij no ją w doopę ...tak żeby już nie wróciła !!??
Seminogram to koszt 100-130 zł...do tego możecie zrobić jeszcze kilka innych badań z jednej próbki nasienia...i cena rośnie. Ale warto !

I nareszcie moja kochana Krystianmartin trzymam kciuki tak mocno że ...mocniej się nie da !!!
Wszyscy trzymamy...ja , Młoda , mój M i kot !!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny obyscie mialy racje a nie gin.... Powiem wam ze sama jestem ciekawa.... Obserwuje moje cykle od ok 5 lat i nie mialam jeszcze nigdy bezowulacyjnego, no moze sie zdazyl, jak karmilam piersia... Nie wiem. Wiec bylby to pierwszy bezowu....

Piranju
tak rozumiem , to dziala jak sprzezenie zwrotne, tylko miec nadzieje ze masz racje :-)

aniu
ja mierze codziennie o tej samej godzinie, bez wstawania z lozka! Jesli zdarzy sie ze musze zmierzyc wczesniej podaje strone na ktorej Ci automatycznie przelicza
Basal Body Temperature Adjuster - WhenMyBaby
 
piranha tak tak, wykresy ciazowe, na ktorych raz bylo nizej, raz wyzej, widzialam :-) ale chyba nie ma na to jednej reguly prawda ? grunt zeby sie udalo, a reszta juz jest mniej wazna :blink:mam nadzieje ze ten miesiac szczesliwie sie skonczy choc dla polowy z Nas. Swoja droga, jak ten czas leci, pamietam jak dopiero co denerwowalysmy sie nad poprzednim wykresem a tu juz kolejny sie konczy.
 
reklama
Kochanieńkie moje...zmykam do chrześnicy z prezentem Mikołajkowym !!!
Odezwę się jutro...o ile mi wredny Ksawery nie wywali prądu !!!

MIŁEJ SOBOKI !!!
Dla ciężarnych...spokojnej
Dla staraczek... wyjątkowo sexaśnego czasu !!!
 
Do góry