reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorcia i wzajemnie :) Milej soboty kochana :*

GRUDZIEŃ 2013

matik2012 - termin @ 08.12 ( 7 cykl starań )
zakrecona - termin @ 11.12 ( 1 cykl starań
krystianmartin - termin @ 16.12 ( 20 miesiąc starań )
Nuuuśka - termin @ 18.12 ( 11 cykl starań )
Kiraa - termin @ 22.12 ( 4 cykl starań )
Annette - termin @ 25.12 ( 2 cykl starań )


W OCZEKIWANIU NA STARANKA :

mamuśkamimi ( grudzień 2013)
maggie2205 ( początek 2014)
milla21 ( początek 2014)
kate18 (wiosna 2014)
mamakaja (wiosna 2014)
Dorcia ( kwiecień 2014 )
roszpunka ( wiosna/lato 2014)
Airfix ( lato 2014)
gdusia ( lato 2014)
 
reklama
DARIA Ty nie czekaj do wtorku tylko do szpitala!!! Ja tez tak mialm, ze wody mi sie saczyly. Myślałam ze nie trzymam moczu ale od razu pojechałam do szpitala i okazało sie, ze to wody. Niech to zbadaja jak najszybciej bo jeśli do tego jesteś chora albo zle sie czujesz to może masz infekcje wód. Dziewczyno w tej chwili chodzi o zdrowie i życie Twoje i dziecka więc dupa do szpitala i to już!!!!
 
Piranhu to prawda co pisala Kirra że w momencie oczekiwanej @ tempka moze isc calkowice w dol, zeby później podskoczyc do gory (jak sie jest w ciąży)

Matikpowtarzalas dzisiaj tesciora?
 
Ostatnia edycja:
Dorcia, dzięki kochana, że pytasz :-* Dzieciaczki zdrowe, Krzyś w poniedziałek idzie (uwaga) 3 raz ;-) do przedszkola, pani prezesowa znów dziś sama się uśpiła :-), powiedziała, ze chce spać, wlazła do łóżka, przykryła się kołdrą i zasnęła bez mamusi obok.


Nuuuśka, nie ma żadnej reguły, po prostu do implantacji wykres wygląda tak jakby wyglądał gdybyśmy o dzidziusia się w ogóle nie starali :-), przykład poniżej:

Zobacz załącznik 598049

Po implantacji progesteron i estrogeny zaczynają wzrastać więc tempka skacze na wyższy poziom jeśli była już na niskim lub po prostu pozostaje nadal na wysokim poziomie. To prawda, czas zasuwa jak szalony, ani się obejrzymy a tu będziesz wklejać zdjęcia swojego synusia :-)


Daria, jak tam u Ciebie sytuacja?


mamawcześniaka, jak się czujesz?


zakręcona, jak najbardziej może tak być gdy zarodek późno się zagnieździ - wówczas tempka już spada na skutek obniżającego się poziomu progesteronu, potem odbija znów w górę gdy zarodek się zagnieździ a ciałko żółte zacznie produkować duże ilości progesteronu.
 
krystianmartin, bierz nadal cynk :tak: Ta senność zapewne jest spowodowana wysokim poziomem progesteronu (hormon ten rozszerza naczynia krwionośne, obniża tym samym ciśnienie krwi, powoduje senność), zapewne w tym cyklu masz wyższy Twój naturalny progesteron a dodatkowo bierzesz jeszcze Duphaston. Orientujesz się może czy jeszcze w poniedziałek będziesz znać wynik progesteronu czy dopiero później?
 
Piranha zapewne później. Ale to zadzwonię do lekarza i mi powie. Mam jeszcze spory zapas duphastonu, Ciekawe co jutro z moja temp. Może dalej bedzie wykres funkcji liniowej rosnącej:-D. Masz mądrą i inteligentna córcie, wie, że mama zmęczona to siama idzie lulu:tak:. Kurcze ale mi się dłuuuuzy ten cykl:-( już bym chciała wiedzieć czy się udało czy nie
 
Ostatnia edycja:
Dorcia- dziękuję :*
Zakręcona- coś czuję,że nie jesteś już sama :tak:

Doła mam.... pokłóciłam się z ojcem... wykrzyczałam mu,że jestem w ciąży....
 
reklama
Do góry