reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No właśnie miałam pisać ze mi się udało ;-) jestem niecierpliwa a widzę ze nie ma Piranhy no wiec ...
Zastanawiam się tylko czy na tej ostatniej fotce to cale co widać to nub czy bez tej kulki bo ona jest tak jakby jakąś linia oddzielona no nie wiem kurcze patrze na synka nuba to był dłuższy i taki inny poza tym na każdej focie było go widać a teraz nawet na monitorze go nie mogłam zobaczyć eeeeeeeee i dupa jeśli to całość nub to na ostatnim foto wygląda jak facecik a jeśli bez tego czegoś to dziewczynka i tyle wiem ze nic nie wiem ginka mi mówiła ze na następnej wizycie zobaczymy tylko na następnej z USG to dopiero na początku lutego czy ogólnie na następnej czyli 19.12 :angry:
 
reklama
Myszka, wiem o co pytasz, dopiero zajarzylam... Faktycznie, to ostatnie foto, tam jest cos co odstaje.... Ale poczekajmy na szefowa, co powie :-)
 
a na pierwszym foto widać pępowinę ale chodzi m o ta biała kreskę nad noga to chyba nub
Sorki dziewczyny ze Was tak mecze ale ja już chce wiedzieć :-p szkoda ze tak się nie da tylko gdybanie zostaje ;-)
 
Araki hehe dobre no właśnie w poprzedniej ciąży tez mi powiedziała na zwykłej wizycie czyli kolo 16 tygodnia ze prawdopodobnie chłopak wiec kto wie może się zlituje i zrobi USG przed Swietami
 
Myszka
tez wzielam te kreska z 1 foty za nub, ale sie zastanawiam, czy nie jest ona za wysoko.... Za blisko pepowiny?.
 
zastanawia mnie to ostatnie foto to jakby kulka na kulce a powinno być proste a na końcu kulka a tu są jakby 2 nie wiem czy mnie rozumiecie :-) no nic czekam na PIRANHE
 
reklama
hej dziewczynki
Odebralam wyniki TSH no i wlasnie.... zamiast spasc jeszcze to ono w gore :zawstydzona/y::no: W pazdzierniku bylo 1,46 dzis 2,05 .
I tez jestem wsciekla :angry: Pytam sie lekarki co zrobic zeby uzyskac poziom poprzedni a ona mi ze ten jest dobry i ze mam brac caly czas 1/tabletki. Ale to za malo skoro wzroslo chyba tak ????????

mamakaja zglupialam !! :eek: eh tak, ja caly czas od poczatku jestem na 25, z tym ze najpierw przez miesiac bralam 1 tabletke dziennie, a potem po miesiacu kiedy wynik zjechal do 1,46 zaczelam brac naprzemienie 1/2 i 1/4 tabletki bo tak kazala internistka, powiedziala ze wtedy powinno utrzymac sie na tym poziomie caly czas, ale jednak tak nie jest wiec teraz wlasnie nie wiem jak brac je dalej, bo jestem wsciekla na ta internistke...:no:

krystian kochana tez mam takie zalamki, ale prosze Cie nie smuc sie kochana !! bedzie jeszcze dobrze kochana zobaczysz!! ja mocno w Ciebie i w kazda z Nas wierze.

annette trzymam mocno kciuki za wynik betki !! Daj koniecznie znac po !!

piranha kochana moja chyba musze jako kolejna czekac na Ciebie bo sama nie wiem co zrobic..i jak brac ten Euthyrox. Jak uwazasz ?? Bo jest jedna podstawowa rzecz nad ktora sie zastanawiam. Nie bralam Euthyroxu, wynik we wrzesniu - 2,09. W pazdzierniku bralam miesiac, wynik pieknie spadl do 1,46. Teraz za rada tej glupiej lekarki dawke zmniejszylam i wynik wrocil praktycznie do wyniku sprzed dwoch miesiecy kiedy w ogole jeszcze nie bralam Euthyroxu, czyli dobrze mysle, ze dawka jest teraz zbyt mala prawda ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry