reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

myszka281 luzuj majty, 12,4 tydz dopiero. Pewnie się niecierpliwisz ale chyba wolałabyś wiedzieć na 100%? Ginka wie co robi, jakby było widać na 100 to by powiedziała, więc pewnie jest 50/50. Mnie lekarz powiedział na stówę dopiero w 18 tyg, a nawet w 15 nie był pewien. Czy na in-gender coś mówią?
Zmykam na wizytę. Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Nuuuśka to chyba bedziesz musiala zwiekszyc dawke euthyroxu... hmmm i kontrolowac THS... ja chce jutro zrobic progesteron, estradiol, bete i THs... zobaczymy jakie beda wyniki... :-)

annette trzymam mocno kciuki za wynik betki :-)
 
olusia skonsultowalam sie z innym lekarzem na ktorego ciezko mi trafic i powiedzial, ze tamta normalne bzdury gada. Mam brac po 1 tabletce dziennie tak jak bralam wczesniej bo to, ze tsh poszlo mi po miesiacu zmniejszenia dawki do gory swiadczy o tym, ze mam niedoczynnosc narastajaca i nie mozna tak od siebie zmniejszac dawki, a jak sie to robi to trzeba kontrolowac nawet czesciej niz raz w miesiacu, takze wracam do starego dawkowania, mam nadzieje ze piranha kochana tego nie zneguje.
 
Ostatnia edycja:
Oczy niebieskie właśnie tak stwierdziłam daje spokój to 12 t 1 d wiec jeszcze szybciej.
Na in gender 100 % boy tez mam takie przeczucie no nic nastawiam się na synka a jak sie dowiem na USG ze dziewczynka to będzie mila niespodzianka ;-) zresztą od początku mówiłam do M ze będziemy mieć kolejnego synka :-)
Powodzenia na wizycie
 
Hej dziewczyny! Już jestem (aż do teraz byłam bez internetu) i zabieram się za czytanie :-) Więcej napiszę po lekturze :-D

edit: rzuciło i się w oczy właśnie zdjęcie USG dzieciątka myszki, myszko, ostatnie zdjęcie pasuje mi do chłopca (i ułożenie i kształt nuba), a co piszą na in-gender?

Uciekam doczytać choć 2 strony wstecz.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie moje drogie :-)

Kira
uuu to Cie ta @ zaskoczyła Moze rzeczywiście to przez chorobę i tabletki a może to tylko plamienie. Kurcze coś ostatnio dużo mamy problemów z zatokami tutaj:-/

Mamakaja mam nadzieję że temp się utrzyma :-)

Dorcia ja niestety nie robię zakupów w Tesco ale popytam w pracy ;-)

Maggie w taki razie szybciutko na zabieg żebyś miała to już za sobą

Myszka zdjęcia super a fasolka jeszcze ładniejsza Ja niestety narazie nie jestem dobra w odgadywaniu nuba i Cie nie poratuję Ale na pewno znajdą się dziewczyny które Ci pomogą

Krystianmartin głowa do góry i koniec smutasów :-)

Olusia &&&&&&&&&&

Annette &&&&& za bete i czekamy na info

Nuuuska to dobrze ze skonsultowałaś to z innym lekarzem Ach ta nasza służba zdrowia

Piranhu dobrze że już jesteś Smutno było bez Ciebie A jak się czujesz? Jak dzieciaczki?

Miłego wieczorku życzę
Ja idę trochę odpocząć bo zmęczona jestem ;-) Trochę poszperałam w sklepach i kupiłam mojej siostrzenicy 6 ciuszków w ciucholandzie i zapłaciłam 1,8 :-) Dzisiaj było 4 zł za kg A później pojechaliśmy do mojej siostry i do małej Lenka jak słyszy muzykę to po swojemu śpiewa :-D Buziaki
 
ewelin, jakoś wcześniej nie doczytałam, że jesteś w szpitalu :-(, trzymaj się i wracaj szybciutko do domku.

Olusia, moje kciuki są jutro z Tobą i mam nadzieję, że już w ten weekend świętować mega zwycięstwo :biggrin2:

Nuuuśka, czekam niecierpliwie na Twoje jutrzejsze USG :biggrin2: Wróciłabym do poprzedniej dawki niestety, obecna jest widocznie za niska, TSH w ciąży i tak Ci fizjologicznie spadnie :tak: a Ty przecież lada moment zachodzisz :-D

krystianmartin
, kochana, mam nadzieję, że powrócił już optymizm? Bo jaaaaak nieeeeeeee ..... :biggrin2:

Kiraa, faktycznie strasznie krótka FL ale raz na jakiś czas może się tak zdarzyć - gdy np. komórka jajowa jest gorszej jakości więc ciałko żółte też nie było pełnowartościowe i nie produkowało wystarczających ilości progesteronu. Może sprawdź dla pewności progesteron w połowie FL? Zapewne gdyby się udało to byś się stresowała, czy zarodek przez gorączkową tempkę nie został jakoś uszkodzony. Grudniowy cykl będzie szczęśliwy i dla Ciebie i dla reszty babeczek!

Maggie
, oby udało się jak najszybciej załatwić zabieg i byś nareszcie mogła mieć to z głowy i mogła ze spokojem przystąpić do walki o córeczkę, będę mocno trzymać kciuki za szybki termin.

Annette, mega kciuki za dzisiejszą betę! A robiłaś dziś test 10 mIU/ml? :biggrin2:

zakręcona, dzięki kochana :-*, dzieciaczki już zdrowe a Krzyś w poniedziałek znów rusza do przedszkola :-) Piękny wykresik!

myszka, prześliczny ten Twój dzidziuś! Co do nuba to nie zawsze wygląda jak jedna prosta kreska, u chłopców nub jest zazwyczaj trochę grubszy i krótszy, na zdjęciu USG może być widoczny jakby złożony z 2 kuleczek :biggrin2:, przykład poniżej:

images
 
Ostatnia edycja:
reklama
piranha taaaa lada moment zachodze :-Da potem bede opowiadac jak w Lejdis ze jestem w ciazy od 15 minut :-D Jutro wracam do 1 tabletki dziennie Euthyrox-u, ale powiedz mi o co mam sie wypytac na tym usg ? i co robimy z Estrofem-em ? Bo jutro jeszcze rano mam wziasc tak ? :happy: Dzis znowu tempka poszla w gore o_O to dobrze ? chyba nie bardzo :p
 
Do góry