reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik kurcze no... może rzeczywiście jest jeszcze za wczesnie bo ta temperature az tak wysoko by sie chyba nie utrzymywała gdyby nic nie było... &&&& wciąż za Ciebie trzymam I wierze, ze sie udało tylko test jeszcze nie pokazał :*
Krystianmartin no super babeczka jestes :) elegancka no I w sukience ładne buciki :) ja w sukience byłam chyba na slubie własnym ostatnio... ;)
Piranha zdrówka zdrówka I jeszcze raz zdrówka dla Was...
Dorcia I dla Ciebie zdrówka kochana :)
Daria dla mnie łóżeczka są takie same a kolor to musisz wybrać wg swojego gustu co lepiej Tobie pasować bedzie do wystroju pokoju :)
Nuska &&&&
vviedzma &&&& trzymam
Elmo no może I jest w tym jakas racja, że ludzie tak robią bo ja to albo każe zakladać od poczatku, albo w ogóle nie zkładać ;) to zależy od tego jak duże jest ryzyko. w moim przypadku zaladam, że ryzyko jest niewielkie do 10 dnia cyklu I wowczas jes bez no a po owulacji to już wiadomo nie ma ryzyka zadnego ;) wiec od 11dc do ok. 19-20 to nie ma opcji by było bez jesli dziecka sie nie planuje ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie I trzymam kciuki za pomyślność kazdemu wg uznania :) &&&&&&
 
reklama
Nuuuśka - no to fajnie,że się wszystko ładnie potwierdziło. To też jakaś wskazówka dla mnie w kwestii testów, choć pewnie u kazdej z nas może być inaczej. No Piranha - podratowała odpowiedzią w sprawie płynu wszystko pięknie się układa :tak:

Daria - ja kupiłam dla moich takie jasne ale okazało się później, że było tylko delikatnie zabejcowane i plamy się porobiły, trzeba było później malować. Ale na początku zamiast piętrowego rozłożone stoją bo to moje młodsze wariatuncio nadal takie nieostrożne,że musiałabym wciąż stac i patrzeć czy nie spadnie ;-)
 
Matik, a podaj co łykacie i w jakich dawkach. Implantację ułatwia:

3 x 100 mg Q10 Puritan’S Pride Q Sorb™ CO Q 10 100mg X 60 Rapid Release Softgels | eBay - poprawia przepływ krwi, jakość komórek jajowych, ułatwia implantację i zapobiega poronieniu

1 x Omega3 Fish Oil 1000 mg 100 Omega 3 Fish OIL 1000mg Purified OIL MAY AID Arthritis Joints AND Heart | eBay - poprawia jakość komórek jajowych, zapobiega poronieniu

1 x 500mg Bee Propolis 100CAPS BEE Propolis 500mg Immune System Support | eBay - zmniejsza ryzyko wad, pomaga przy implantacji

1 x 1000mg Evening Primrose Oil do owulacji 60 Evening Primrose OIL 1000mg Softgels Ladies Health | eBay - brać do owulacji, poprawia jakość komórek jajowych i przepływ krwi ułatwiając tym implantację

1 x 500mg L-Arginine L Arginine 500mg X250CAPS EDF Male Sexual Health | eBay - poprawia przepływ krwi, owulację, ułatwia implantację

3 x 500mg (1500mg) Royal Jelly Royal Jelly 500mg 50 Capsules Free UK P P TB | eBay - pomaga w tworzeniu rewelacyjnej jakości komórek jajowych

2 x 400iu/10ug Vitamin D FSC Vitamin D 400IU 60 Tablets | eBay - pomaga przy implantacji
 
Dzień dobry!
Ja dopiero dziś widzę tę nową szatę forum i podoba mi się, jest jakaś taka bardziej przejrzysta :)
Za to oczekiwanie mi się strasznie dłuuuuży, a to dopiero 20dc... :/

Dorcia, Piranha zdrówka
Matik skoro @ niet, to uszy do góry, daj sobie jeszcze chwilę
Klaudia Super! A możesz opisać swoje starania? :)
Araki kciuki za dziewuszkę
Vviedźma, Macy galeria czarownic to i mi by bardziej pasowała :D
Daria z tych dwóch (choć ogólnie nie jestem fanką takich typowo drewnianych klimatów) wybrałabym to drugie - jaśniejsze

Miłego dnia dziewczyny!
 
dziewczynkowe biorę do owu a wcześniej zdarzyło mi się brać l-karnitynę 3000tyś :tak: na szczęście nie dużo ale maż co drugi dzień łykał teraz przestał :no: wcześniej łykał macę 5mg mało wiem ale to był dodatek do kilku innych witaminek nie pamiętam jakich jakieś zwykłe , przepraszam ale jestem w małym szoku i nie pamiętam teraz po kolei przypomnę sobie to napiszę oki
dzięki za listę no zobaczymy czy mój m będzie chciał ja już mam dość ile można to jakiś bezsens totalny
tak wiem że póki nie ma to jakiś 1% nadziei jeszcze jest ale mało

dziękuję dziewczynki za wsparcie

5mg cynku jeszcze łykaliśmy wit b12 b compleks wapno magnez witamina c
 
Ostatnia edycja:
kolor to ja wezme ten ciemniejszy :) tylko te szczebelki jednak zdecyduje sie na te prosztsze niz wywyjane :) ja musze miec do nich normalne lozeczko ktore idzie zrobic oddzielnie a tu taka opcja naszczescie jest :) i musi kolor byc uniwersalny dla chlopca i dziewczynki w zadnym wypadku żaden roz czy niebieski :)no i duze bo nadia to do malych nie nalezy;/
 
Nadia na gorze ciagle mnie prosi o takie lozko co w sklepie jestemy a niedlugo nowe mieszkanie to je dostanie :) ja nie moge miec jasnego bo u mnie by doczyscic nie szlo;/
 
Piranho, lactovaginal obniżył ph z ok 5.5 na 4.5. Ale dzisiaj po nocnym zaaplikowaniu lacto mam ph = 5 :eek:
Z Sylkiem jeszcze nie próbowałam. Ile czasu po aplikacji Sylku zbadać ph? Tak czy owak pędzę po limonkę.
Kristianmartin, zgadzam się z dziewczynami, fajna z Ciebie babeczka, z wyglądu zdecydowana i konkretna, tak trzymać :-)
 
reklama
Daria, a kiedy się przeprowadzacie? Znaleźliście już jakieś mieszkanko?
Vviedźma, rzecz jasna. A najlepiej to chyba po północy, se, se, se. :-D
 
Do góry