reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Matik spokojnie...i mierz dalej temperatury. Tak naprawdę wykres i tempki to najlepszy test ciążowy! Jeśli będą utrzymywać się wysokim poziomie mimo nagatywów,to musi oznaczać ciąże,nie ma innej opcji:tak:.

Macy ale to dopiero po 23 musi być aktywna:laugh2:

mamuśkamimi :happy: witam Cię,i dziekuje za wszystkie miłe słowa. Ja mojego bladego bladziocha zobaczyłam w 9dpo. W tym dniu miałam spory skok temperatury,i to mi dało do myślenia że może ciąża...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nuuuśka - oj to pewnie z pozytywnych emocji po usg spać nie mogłaś ;-) Pewnie nie widziałaś mojego wcześniejszego pytania : jak ginka obstawia którego dnia cyklu była u ciebie owulacja ? i jak to się ma to wykresu i testów owulacyjnych ? - potwierdziły, że po ok 36 od piku była owulacja ? Nie chodziłam nigdy na monitoring cyklu więc nie wiem czy jest możliwe coś takiego ustalić.

Matik - moje córy mają 3 i 7 lat więc wtedy. Pamiętam że przy młodszej prosiłam w aptece o bardzo czułe testy, ale jak czułe one były to już nie pamiętam niestety. Masz takie objawy ciążowe,że aż nie możliwe aby nic z tego nie było. w kazdym razie u mnie takie objawy wskazywały na ciąże i to sie potwierdziło.
 
Matik mi teraz test 10 pierwszy wyszedl negatwny ale ze miesiaczke mialam w kwietniu a tu czerwiec ja dalej bez @ pwtorzylam test z polowie czerwca tez 10 i wyszedl mega bladziocha , wiec moze jeszcze za wczesnie u mnie w kazdej ciazy bardzo pozno wyszly testy pozytywne ...:)
wiec jeszcze nic straconego :)

powiedzcie mi ktore lozeczko byscie wybrali dla swoich dzieci Etagenbett Hochbett Kacper 2B mit Schubladen und Matratzen für die Kinder | eBay

Etagenbett Kinderbett Dopelstockbett Martyna B mit Matratzen und Schubladen | eBay
 
Maran ja kiedys ogladalam program z .... hmm jakby to powiedziec specjalistami od prezerwatyw? :) no nie wiem, w kazdym badz razie juz nie pierwszy raz slyszalam ze do "uwolnienia" plemników dochodzi jeszcze przed wytryskiem, a mezczyzni zakladaja je czesto gesto dopiero przed samym wytryskiem. Stad pozniej pytanie jak to sie stalo skoro kochalismy sie z prezerwatywa? No wlasnie stad, pisior buszuje buszuje caly mokry juz z wrazenia a prezerwatywa dopiero przed finałem. Tak wiec ja mam tego swiadomosc. Nie chce tu glosic jakis herezji jednak to dosc logiczne tlumaczenie dlaczego jest tyle dzieci z sexu z prezerwatywa ktora ani nie pekla ani sie nie zsunela. U mnie owulka ma dosyc spory rozrzut wiec mowie Ci worek foliowy mi zostaje i tyle :)

Dorcia na zdjeciu czerwieni nie widac :) Zdrowka zycze.
Krystianmertin widac ominela mnie Twoja fota :( ooo juz widze. Krystian fajna zadbana babeczka z Ciebie, tak trzymac!
Klaudia swietne wiesci, kciuki aby tak juz zostalo! &&&
Araki powodzenia i &&&& za dobre wiesci :) i rowniez zdrowka zycze.
Anias Pirania ma racje, srodki doustne czyli suplementy i dieta raczej nie podniosa ph tak wysoko jak potrzeba, zdarza sie ale rzadko, ja diete i suplementacje stosowalam przed godzina "W" prawie 4 miesiace i faktycznie bez wspomagaczy "do srodka" ph bylo zaledwie na granicy 6,5 no moze przez chwile po wypiciu napoju sodowego w okolicy 7 ale moja dieta jak i zazywanie suplementów bylo restrykcyjne przez kilka miesiecy. Nie boj sie tak tego pre sedu, nie ma czego.
Piraniu zdrówka dla dzieciaków i meza! Precz choróbskom.
Nuska Matik &&&&&&&
Daria a czy te lozeczka nie sa takie same??? :)

Pozdrawiam
 
jak w 2011 byłam w ciąży to też prosiłam o najczulsze to dawała mi 20ml ach i wychodziły dzień przed terminem , ale tu 10ml to już powinno pokazać jestem tego pewna na 99%

zawsze mi wychodziły w grudniu 10ml pokazała się kreska na chwilę dzieci moje też widziały ale po 2 godz znikła :) i dzień przed@ pokazała się była słaba ale była
później też się pokazało 2 razy ale przyszedł okres no i lipa

zastanawiam się czy po tej ostatniej stracie w 3 m-cu jak mnie czyścili czy czegoś mi ta baba nie narobiła i teraz przez to może być problem? bo wcześniej nie było problemu z zajściem a teraz jest ciągle ten sam etap nie możemy przeżyć @ co to może być Pirania ratunku czy domyślasz się co to może być?
 
mamuśkamimi wiesz co pytalam ja jak uwaza, kiedy mogla byc owulacja, wskazala na granice 20dc wiec pokrywa sie to z testami i wykresem, ale martwi mnie ta nieobecnosc plynu za macica :zawstydzona/y: no ale nie ma co sie zamartwiac, czekamy cierpliwie co czas pokaze :tak:
 
Daria mi też podoba się to jaśniejsze ale dlatego ze ja w ogóle nie lubię takich sosnowych z Niemcami mi się kojarzą :rofl2: ale to kwestia gustu i dobrania odpowiednich kolorów ścian itp.
moi spali też na piętrowym , na początku mówili ze będą się zamieniać ale po kilku dniach ten z dołu powiedział że nie , ze on woli na dole i tak już zostali tylko 1 się zamienili :tak: ale teraz śpią każdy osobnych łóżkach
 
Coś dziś nie nadążam więc wybaczcie.

Nuuuśka
, faktycznie nie doczytałam. Jak dla mnie to z tym płynem rewelacyjna wiadomość, to znaczy, że owulka nie była wczoraj czy przedwczoraj ale wcześniej - czyli tak jak założyłyśmy, płyn zdążył sobie już spłynąć do jamy brzucha, jak najbardziej po takim czasie mógł już nie być widoczny w Zatoce Douglasa, mogło go tam nie być dużo a to podobno lepiej. Ale będą mi się dłużyć te 2 tygodnie :-)

Matik, jak najbardziej mogło być za wcześnie, test 10 mIU/ml wychodzi pozytywny 2-3 dni po zagnieżdżeniu a zarodek może się zagnieździć w 10 a nawet 12 dpo. A patrzyłaś po dłuższym czasie pod światło? Mi w 12 dpo wyszedł cień cienia ale widoczny tylko pod światło i to po dłuższym czasie. Byłaś niedawno w ciąży biochemicznej więc według mnie w ciążę zajść możesz, warto po prostu popracować nad jakością plemników i komórek jajowych (nadal łykacie suplementy? w większości przypadków przyczyną wczesnych poronień są wady zarodka) oraz ewentualnie wspomagać się progesteronem, uda się, zobaczysz!

krystianmartin, super, że zapisałaś się na wizytę! Dziś pewnie będzie owulka a od soboty 2x1 Duphaston. Jakoś wolę wykresy na enpr :-), można pooglądać poprzednie i wysnuć jakieś wnioski z porównań, jak długą masz zwykle FL?

Mnie dziś też dopadł nowy design forum, szkoda, że teraz wytłuszczenia są jakoś mało tłuste ;-)
 
reklama
Matik ja ostatnio czytałam wiele postów na temat poronień i łyżeczkowania właśnie. :szok: i faktycznie pisała dziewczyna że po łyżeczkowaniu mogą powstać jakieś blizny czy zrosty w macicy,które mogą utrudniać implantację. Dlatego najlepsze jest poronienie samoistne,ale wiadomo że nie zawsze do niego dochodzi,i potrzebny jest zabieg.
Kurcze....a u Ciebie z zapłodnieniem nie ma problemu,to może coś na rzeczy z ta macicą jest.
 
Do góry