reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam weekendowo! :-D
Moje dwa chłopaki śpią, ale pewnie zaraz się obudzą, więc piszę szybciutko ;-)

Polisia, ja nie wiem ile Tobie razy trzeba powtarzać - stres szkodzi dzidzi! :realmad: A ja też nie czuję jeszcze ruchów, pewnie że bym chciała ale jeszcze czekam, w pierwszej czułam około 20 tygodnia chyba... czasem wydaje mi się że coś tam się rusza ale nie jestem pewna ;-)

Krystianmartin, a może warto spytać swojego gina czy by Ci nie wypisał duphastonu? Powiedz, że czytałaś, że jest lepszy, jakiś lekarz Ci polecił czy coś. Z tego co wiem, lekarze wolą duphaston pisać, bo on jest na 100%, a luteina jest na refundację, a wiadomo bezpieczniej przepisać nierefundowany lek...

Nuśka, ależ Ty będziesz przygotowana do godziny 0 :-D Trzymam kciuki!

Matik, działajcie działajcie, nie dajcie uciec owulacji!!! ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Marchew, piękne zdjęcie! Weź jakiś suwaczek wrzuć, bo nie wiem, w którym tygodniu jesteś ;-)

Viedźma, oj widać brzuszek bardziej... Ja taki jak mam teraz, a wydaje mi się przeciętnie duży, miałam w zeszłej ciąży tak w 5-6 miesiącu :-p

Elmo, Ty jak zawsze o wszystkich pamiętasz :tak: Ja się czuję bardzo dobrze, czasem dopada mnie śpioch, a wieczorami zupełnie opadam z sił, brzuszek rośnie, piersi też (nie powiem kto się cieszy najbardziej :-D). Niecierpliwie czekam na 7.11, bo już chcę kupować!!! ;-)
A jeszcze nawiążę do Twoich wcześniejszych postów o skurczach. Ja w zeszłej ciąży miałam już od 20 tygodnia chyba, takie bezbolesne, ale bardzo częste - kilka-kilkanaście razy dziennie - brzuch robił się cały twardy na jakieś 10-30sek. Oczywiście przerażona zadzwoniłam do taty, bo w internecie znalazłam, ze te braxtony-hicksy są dużo dużo później, a on spokojnie, że to normalne, jak bardzo mi przeszkadza mogę wziąć buscopan, ale on radzi nic. Za to mój gin od razu wyskoczył z nospą. Ale ja nie brałam niczego i było git.:tak:
 
reklama
mamawczesniaka - musiałam coś przegapić... fajnie, że się zgodzili... ja w ogóle myślałam, że w UK nie zakładają już szwów... ale widać coś mi kto§ źle powiedział...
 
Marchew moj GP tez byl zdziwiony, ze w UK zakladaja szwy! hehe Z tego co wiem to nie uzywaja krazkow. Duzo dziewczyn pisze tez , ze w UK nie ma progeseronu a ja dostalam czopki cyclogest ktory jest tym 200 mg progesteronu.
 
araki z takim arsenalem musi sie udac :-D nie ma innej opcji,a jak nie - uda sie nastepnym razem nu. Ale nie, musi sie udac :rofl2:

Posprzatalam caly domek, i moge z czystym sumieniem polenic sie do konca dnia ;-)
 
Mar-chew może zrób sobie suwaczek ciążowy? Który to tydzień, jaką wielkość ma dzidzia?
Taki widok zawsze mnie wzrusza, taka bezbronna ta istotka.
Za mną cały dzień dzisiaj chodził kefir naturalny i wreszcie mam dwa! I
piję. :-)
 
Polisia podobno w ciąży z synkiem szybko się czuje ruchy. Mogę to potwierdzić, bo czułam pierwsze już ok 14 tyg. Także wiesz...:wink:
I nie wiem, czy to mam jakiś związek z tym, że jestem w drugiej ciąży, bo różnica w czasie jest 10 lat.
 
Ja chyba niestety będę musiała odłożyć starania na później niestety...:-(
Eh wszystko dlatego że chyba będę mieć zabieg usunięcia polipa z nosa, dotychczas nie przeszkadzał mi on ale teraz każdy mój katar kończy się zapaleniem zatoki niestety, a w ciąży bez przerwy się leczyć antybiotykami to lepiej to zlikwidować wcześniej
tak więc Nuuśka mnie to wpisuj raczej na 2014 rok :-(
Marchew śliczna fasolinka gratulacje
 
Witam :-)
Elmo fajnie ze pytasz ;-) powiem Ci ze czuje się świetnie tfu tfu odpukać oby tak dalej w poprzedniej ciąży mdłości i straszny ból (.)(.) od @ do 5 miesiąca a teraz nic nie czuje ani mdłości ani nic tylko dzisiaj pierwszy raz czułam ssanie w żołądku i nie mogę się doczekać do poniedziałku na 9:30 mam pierwsza wizytę z USG :tak::-D Najgorsze jest to ze mi już brzuszek wydęło a zwłaszcza wieczorem a planowałam powiedzieć wszystkim na święta ale chyba się nie da no może chociaż do końca listopada do USG w 12 tygodniu wtedy już wiadomo czy dzidzia zdrowa, może to przez to ze to 3 ciąża i jestem szczupła to szybko widać :happy:
 
reklama
Annette, daj znać co powiedział lekarz ...choć niestety wielu lekarzy to bagatelizuje i jak jest powyżej 10 ng//ml to OK według nich.

Nuuuśka, bardzo dobry potas kupiłaś, łykaj tylko Ty (ostatnio straszne zamieszanie robię z pośpiechu, literówek i niedospania, sorry hehehe. obiecuję poprawę :-D), chodzi o to, że on w jakiś tam sposób przyspiesza plemniki z chromosomem Y. Jeśli owulka będzie w środę to kolejne starania będę już finałowe :-), testuj od poniedziałku jak najczęściej a jak kreska zacznie się wzmacniać to jeszcze częściej, będziemy na bieżąco kombinować :-D Koniecznie w okolicy owulacji oraz przez całe 2 tygodnie fazy lutealnej staraj się utrzymywać wysoki poziom cukru w krwi (z tamtych badań wynika, że przy niskim poziomie zarodek męski może się nie rozwinąć do stadium blastocysty więc trzeba mu pomóc).

mamawczesniaka, co za pech straszliwy, całe szczęście, że Twoja mama może dłużej zostać. Będę mocno trzymać kciuki w środę!
 
Do góry