reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elmo jestem sercem i duchem z Wami ale szczerze ostatnio podczytuję tylko i tylko tyle. Siły mi opadły i chęci do czegokolwiek. Ciężko mi się dogadać z mężem ostatnio, musimy naprawić nasze relacje bo bez tego to nie mam co marzyć i myśleć o drugim ...
Jestem zdołowana sytuacją w domu i wiecznymi pretensjami męża do mnie o wszystko, staram się wszystko ogarnąć. W dodatku jestem osobą bardzo wrażliwą i przeżywam wszystko podwójnie, zwłaszcza jak słyszę coś takiego że jak chcę drugie skoro z jednym nie daję rady wtedy boli podwójnie ze względu na wcześniejszą stratę. Także na razie podczytuję tylko Was ale się nie udzielam. Super że czujesz już plumkanie:) Kciuki nieustające za chłopczyka :)
Luka powodzenia, walcz bo myślę że warto i trzymam kciuki
Ewelin czekam na newsy dziewczynkowe z rana :)
Dobrej nocy wszystkim
 
reklama
Ja tylko na minutkę bo coś padam z nóg po dzisiejszym dniu.

Polisia, no jasne, że pasujesz do tabelki :-), zrobiłaś sporo :tak:, poniżej aktualna lista:

Tabela staraczek, które uwzględniły minimum 5 z 7 czynników, w tym uwzględniły dietę i pH:

L.p.
Nick Planowana płeć Czy udało się
1​
Piranha dziewczynka
TAK​
2​
Noemi dziewczynka
TAK​
3​
Nullka dziewczynka
TAK​
4​
Truskafffka dziewczynka
TAK​
5​
Magda UK chłopiec
TAK​
6​
Czarna chłopiec
TAK​
7​
Elmo chłopiec
8​
Ewelin dziewczynka
9​
Mamawczesniaka dziewczynka
10​
Polisia dziewczynka
Dotychczasowa skuteczność 100%

Lukaa, ja bym wybrała Duphaston gdyż podobno dydrogesteron wchłania się dużo lepiej od progesteronu, brałabym dawkę 2x1. To już lada dzień będziesz mieć wszystko za sobą, naprawdę CZUJĘ, że tym razem obejdzie się bez problemów, będziemy z Tobą sercem i myślami i będzie dobrze, zobaczysz!

samosia, witaj! Poczytaj na początek tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html (różowa czcionka).

Macy, Krzysiowi też daleko od wzorowego brata, od samego początku nie przepada za Kają, oj ile ja się dziś nasłuchałam, że on nie chce Kai, że chce ją wrzucić do kubła, że chce by wpadła do komina, że chce by poszła do szpitala, zabrała ją śmieciarka a nawet że chce ją ugotować, no koszmar jakiś :-(

Truskafffka, wycałuj ode mnie małą wiercipiętkę i podeślij trochę fluidków siostrzano-braterskiej miłości :-)

Maggie, trzymaj się kochana, oby szybko się Wam poukładało, ja też niestety przed zaplanowaniem drugiego dziecka borykałam się z kłótniami i też padły podobne słowa z ust M ...ja wtedy mówiłam, że za to potem z dwójką będzie łatwiej bo się czasem razem pobawią a jedynak będzie znudzony a towarzyszem zabaw będzie zawsze rodzic ;-), no musiałam szukać wszelakich argumentów by go przekonać.

Matik, pierwszy deszcz? Szok po prostu, brzmi to dla mnie tak abstrakcyjnie że aż ciężko mi sobie to wyobrazić hehehe :-)

Ewelin, od rana trzymam kciuki mocno zaciśnięte i nie puszczam aż nam nie obwieścisz radosnej wiadomości.

Dorcia, B-100 zapewne trochę by obniżyło prolaktynę ale to wymaga raczej kilku miesięcy. A może zagadaj lekarza o Bromergon/Dostinex/Norprolac jeśli zależy Ci na czasie? To nie są jakieś fatalne wyniki, które uniemożliwiają zajście w ciążę, są przyzwoite :tak: ale na pewno jednak trochę to zajście w ciążę mogą utrudniać. Wyższa prolaktyna to często niższy progesteron a ten drugi hormon jest ważny nie tylko do zajścia w ciążę ale jej utrzymania, może poproś o Duphaston na 2 fazę cyklu?

Dobrej nocki babeczki!
 
Ostatnia edycja:
Pirania for you! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-):-):-):-)

Macy :) nooo baaa wiem że dzieciaki będą się zmieniać, że młoda stanie się dla młodego upierdliwa, toż to niemal dwa różne pokolenia :p ale mam również nadzieję że dzieciaki "na starość" pokonają różnicę w wieku i tak ja z moimi braćmi będą trzymać sztamę;)
fotki ;)



Zobacz załącznik 578571
Zobacz załącznik 578572
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny!
to niesamowite ze jest az 100% to skuteczne :)!!!chcialam zapytac jeszcze o te 7 czynnikow, czy wszystkie znam?
1 dieta
2 ph
3 dzien tzn po owulce czy macie na mysli miesiac kalendarza chinskiego czy pelnia/now
4 ujemne jony
i dalej nie wiem ..
ja dopiero planuje diete kolo lipca przyszlego roku a staranka na listopad, jeszcze za wczesnie jak dla mnie ale chcialabym oczywiscie by wszystko sie udalo.

Gratuluje kazdej ktorej sie udalo, wiem ze każda z nas marzy o coreczce ;)
 
Piranha - dziękuję bardzo, oby tak było jak piszesz, bo jakoś po tym wszsytkim nie mam jakiegoś entuzjazmu, bo więcej zadaję już sobie sprawę z zagrożeń. Co do progesteronu, ok, będę brac 2x1 duphaston, w poniedziałek wezmę 2x1, ale we wtorek chyba już nie będę brać, czy myslisz, że dupaston może jakoś wchodzić w reakcję z narkozą?

Maggie -dziękuję Ci serdecznie, jeszcze powalczę, mam nadzieję, że tym razem przebiegnie wszsytko dobrze.
Co do kłótni z M, to myslę, że wszyscy się z drugimi połówkami kłócimy, są na pewno lepsze i gorsze okresy, ale myslę, że dojdziecie do porozumienia, i z nowymi siłami staniesz się wkrótce oficjalną staraczką:)

Elmo -super, że tak synuś dobija się do mamusi, plum, plum, fajne uczucie:)

Dobrej nocki, zwłaszcza dla Ciebie Ewelin!
 
Ostatnia edycja:
Ewelin &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mamawczesniaka to super ze synek zdrowy. Rzeczywiscie tak wczesny poród przywoluje na mysl rozne choroby wiec mieliscie niesamowite szczescie! Ale obys tym razem musiala znosic trudy 9 miesiaca :tak: i ominely Cie te wszystkie stresy! Bedzie dobrze.
Maggie kochana, kazda z nas napewno zna ten temat. W zwiazku bywa roznie, raz na wozie raz pod wozem, u nas tez sa lepsze i gorsze czasy, takze nie łam sie. Przetrwasz ten czas a pozniej wezmiecie sie za dzialania. Wiem takie słowa rania, i gorzej bo zostaja w pamieci, ale malzenstwo to sztuka kompromisów wiec glowa do góry, czas szybko mija, nawet sie nie ogladniesz i bedziesz planowac pełna para ;-)trzymaj sie dzielnie!
Lukaa no wiec kciuki za 26.08. Napewno bedzie to dla Ciebie stres ale my tu zacisniemy tyle kciuków ze tym razem wrócisz dopiero po zabiegu i wreszcie zycie zacznie dla Ciebie biec z górki!
Matik pierwszy deszcz :-D spoko.
Truskafka dzieki kochana. Sliczne masz dzieciaki!

Pirania rzeczywiscie to wyrzucenie siostry do smieciarki zabrzmialo strasznie :szok: i jej ugotowanie... ale dzieci to maja wyobraznie. Jestem pewna ze kiedys Kaja i Krzys beda sie z tego smiac.

Biore sie do pracy.
Milego dnia Laseczki!
 
Hej
Ewelin czekamy na dobre nowiny
Lukaa tym razem będzie wszystko dobrze, zobaczysz
Elmo cudowne nowiny, tak się cieszę, pogłaszcz brzusio ode mnie:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elmo ja mieszkam pod Poznaniem i po 7 latach wróciliśmy do pl więc zobaczymy jak to będzie ale drugie dziecko już chciałam tutaj ;-) a Ty Kochana skąd jesteś, jaka część pl?
Ewelin ja już się nie mogę doczekać :-D
 
Do góry