reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny czy któraś z Was ma może zebrane w całość wszystkie metody na dziewczynkę które się sprawdziły? a suplementy macie jakies konkretne sprawdzone, które polecacie chodzi mi o wapń i b-complex..?
 
reklama
Ula87 Wapń najczęściej kupujemy tu na forum ten z Now Food ( mi akurat nie służy ), albo ze Swanson'a. Magnez ja kupuje Magmax B6, Magnefar B6 Max....wapn i magnez w postaci cytrynianu ma być. B-complex 100 kupisz na allegro chyba tez z firmy swanson albo Puritan Prides...żurawina i wit c równiez allegro przyjdzie z pomocą :)
 
Ilaczku,z całego serca Ci życzę, żebyś spełniła swoje marzenie. Ja tez znam kilka osób z pomylkami na USG. Jak rodzilam młodego, dwie dziewczyny miały mieć córki - dwie wyszły z chłopcami! Moja kolezanka z pracy do 8 miesiąca nosiła Amelię, a ma Tomasza. Na styczniowkach tez - miała być Agata, urodzil się Dominik. :-) Będę trzymać kciuki za jutrzejszy dzień. :tak:
 
DZIEWCZYNY SORY ale zawsze tak jest ze jak mi sie zaczał cykl starankowy to głupieje wiec musze dopytac ...
czy te wszystkie sprawy zwiazane z jonami to trzeba stosowac konkretnie w dniach powiedzmy od 10 dc i dalej czy od samego poczatku ...bo ja nie wiem ile mój m zniesie zapachów w sypialni kadziedeł lawendy w wannie i spania z lamką solną :):) hahah:-D:-D:-D:-D:-D.
 
Ula witaj :)
Ilaczek ja również myślami jestem cały czas z tobą. Jak będziesz jutro u gin proś o zdjęcia z profilu i konkretnie o zdjęcie nuba/"wyrostka" - nawet jak ona nie chce oceniać płci na tym etapie, to my na pewno pomożemy ;) życzę ci z całego serca żebyś usłyszała to o czym tak bardzo marzycie

kciuki staraczki &&&&&&&&&
 
Ilaczku , rozumiem twoje pragnienie , dlatego ogromnie Ci kibicuje :)
Takie zdjęcie z dołu udało nam sie zrobić na usg w 20tc , widać było rozstawione nogi i siurka w środku. Ja się dopiero wtedy dowiedziałam , że będę mieć synka :)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny , mam sentyment do tego wątku i często czytam :)
W nowym roku , życzę Wam spełnienia "wiadomych" marzeń :)
 
reklama
pirania piszesz jeszcze? Mam do ciebe prosbę przeslesz mi wszystkie info na temat staran o corke. Bo jak za kilka lat sie zdecyduje mozesz juz tu nie pisać. A bez ciebie nie zaryzykuje
 
Do góry