reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja jakos sobie radzę. Omijając fakt ze najgorzej z nastolatkiem. Oj najgorszy wiek dojrzewania. No i syn autystyczny. Duzo mojej pracy potrzeba oj duzo. Jędruś rosnie to istne tornado zadne z moich synow tyle nie broiło. Ale niewiele mowi co mnie martwi. W wolńej chwili potarze wam fotkę chłopakow. Pirania a jestes na facebooku?
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam to forum od dłuższego czasu. Jestem mamą 5-letniego chłopca i marzy mi się córcia... dlatego to forum jest dla mnie kopalnią wiedzy. Staram się trzymać zalecaną dietę, suplementację też włączyłam. Planuję zrobić badanie hormonów. Na forum znalazłam takie zalecenia: w 3 dc LH, FSH, estradiol, testosteron, TSH i prolaktyna a w połowie drugiej fazy (np. w 7 dniu po owulacji jeśli faza lutealna trwa 14 dni) progesteron i estradiol. Zgadza się?
 
Dziewczyny weszłam na chwilę się pożalić... ekipa na budowie dość że źle zrobili konstrukcje dachu i mieli ponieść koszty zmiany projektu acrhitektoniczego, to dziś zadzwoniłam po tygodniu- co dalej zamierzają, bo dobrze wiedzą że nas oszukali....a własciciel tylko- ze Oni dalej nie budują. Kase wzieli, zostało tylko 6tys niedopłacone, a teraz sie wypięli....twierdza ze zaplaca innej firmie za zrobienie tego dachu, ale ja mam najpierw zapłacić za to a potem oni mi na raty! Jestem w kropce...drzewo lezy wyciagniete, porobione tam wszystko jak nogami, impregnat się zmył prawie od śniegu....jestem załamana..słupy poprzestawiali mi ktore mialy byc w scianie a sa na srodku pokoju. Dziecko oko ma zapuchnięte- gradówka jednak, mało tego jeszcze ma głowę obsypaną w strupki i okazuje się że to jest cięzkie do wyleczenia....ja się dziś załame..

Anufifi Zostaw 2 tabletki castagnusa :)Te jony to stosujesz ile wlezie :D ja stosowałam przez 4 miesiecy- olejki, lampki , odswiezacze...




Andziak Gratuluje super chłopaków ;) Mój synek to tez było istne tornado jak Twój Jędruś, i równiez mało mówił, nawet mama nie mówił ;) tata, baba, nie- całe słownictwo :D ...rozkrecać się zaczął jak miał 2,5 roku ;) a od 3,5 r.ż chodzimy do logopedy :)
 
Cześć dziewczyny :-) Jestem mamą 5-letniego chłopca i marzy mi się córeczka...dlatego czytam od jakiegoś czasu to forum bo to istna kopalnia wiedzy w tym temacie :tak: Staram się trzymać dietę, włączyłam suplementację, chciałam jeszcze zrobić badania hormonów. Znalazłam takie informacje dot. dnia badania: 3 dc LH, FSH, estradiol, testosteron, TSH i prolaktyna a w połowie drugiej fazy (np. w 7 dniu po owulacji jeśli faza lutealna trwa 14 dni) progesteron i estradiol. Zgadza się? Małe liski proszę napisz co jeszcze można zrobić, mam trochę podobną sytuację do ciebie tzn. mężczyźni z rodziny mojego męża nie płodzą córek, tzn. żadnemu do tej pory się nie udało :no: Czy twój mąż także był na diecie i przyjmował suplementy?
Jeśli któraś z was posiada jakiś zbiór informacji nt starań o córkę to będę wdzięczna za podzielenie się :-) Dużo sobie już przekopiowałam, ale wciąż nie wiem czy to jest kompletne :sorry:
Piranhu chylę czoła przed twoją wiedzą :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
wpadam tylko zakomunikować że dziś byłam na ostatnim usg przed porodem by ocenić wage dziecka. lekarz mi mówi że nie widzi jąderek . zdjęcie było robione od strony pośladków. szukał i szukał i nic nie znalazł. zaczął się zastanawiać i wypytywać mnie co ostatnio obstawiał. waga dziecka to 3kg 50dag g . pierwszy syn wazył 3kg 750 dag. mówi że dziewczynki są mniejsze. na koniec powiedział że płeć nie jest najważniejsza i że dowiem się przy porodzie bo on nie wie sam. jakaś masakra z tymi lekarzami. sam mi pokazywał pośladki i nic tam nie było- oprócz kreski. ja już naprawde się na syna nastawiłam..... same niebieskie ubranka i wyprawka do szpitala.......... już nawet się nie łudze bo przeszłam etap rozgoryczenia i zawiedzenia.................... prosze Was doradźcie co Wy o tym sądzicie?? ja jeszcze do niego mówie że może jądra się podwinęły a on że nie wie. słyszałam żeby z dziewczynki się chłopczyk zrobił ale żeby odwrotnie????????????
 
Ana - tak słyszałam o takich przypadkach. Dziewczyna z innego forum na czerwcówkach pisała, że jej bratowa urodziła dziewczynke - wg usg miał być chłopiec... miała usg jeszcze dzień przed porodem i nadal był chłopak... no i mi przy usg powiedzieli, że czasami dziewczynka ma spuchnięte wargi i wtedy wyglądają jak jądra...
mam znajomą, która jak się urodziła była wzięta za chłopca ;p dobrze, że się w domu urodziła ;p Ana - daj nam koniecznie znać co tam w końcu urodziłaś ;p
 
Ana tez slyszalam o takich przypadkach, moja znajoma tez tak miala tylko w druga strone do 3 trymestru byla Ola a na ostatnim USG okazalo sie, ze Piotrus... oby spelnjlo sie Twoje marzenie &&&& daj znac po porodzie czy byla niespidzianka :)
 
Ana Pisałam o takim przypadku z tydzien temu:) Moja znajoma poczatkiem grudnia urodzila drugie dziecko - całą ciąże prawie nie wiedziała co będzie- dopiero pod koniec 8 miesiaca lekarz orzekł że chłopiec, Usg przed samym porodem-równiez chłopiec ( synka juz ma w domu jednego :) ) , a urodziła córkę :) Była w szoku i myślała czy aby jej dzieci nie podmienili hihi. Jednak jak się nie pójdzie do sprawdzonego lekarza który ma faktycznie pojęcie o ocenie płci, to tak gdybają Ci lekarze. Jąderka u nas były widocznie i to bardzo na usg, nie dało się ich pod koniec pomylić juz z niczym:) Ana teraz czekaj na niespodziankę i koniecznie daj znać jak poszło. Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie &&&&&&
 
reklama
hej
Ilaczek czyli jeszcze nie wiadomo czy dziewczynka, trzymam bardzo mocno kciuki za synka
ana chyba najgorsza jest ta niepewność, zdarzają sie czasem pomyłki ze z chłopca robi się dziewczynka,
tez raz słyszałam
airfix współczuje

Byłam dzisiaj na zakupach, idziemy na sywestra chciałam sobie sukienkę kupić, buty i torebkę,
ale kupiłam tylko sukienkę,jutro musze jechac jeszcze raz po resztę,
najmłodszy ma zapalenie jamy ustej od soboty, dzisij już troszkę lepiej, ale strasznie go boli
 
Do góry