reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny bo ja juz głupieje ....czy można wogóle bez śluzu zajsc w ciaze ? czy jesli ja mam tak zakwaszony organizm ze ciagle niskie ph brak śluzu ...no oczywiscie zrobie badania jeszcze , ale załózmy ze tak ...to ja powinnam nadal mimo ze dopiero za 2 cykle bede mogła sie starac stosowac suplementy i diete ? nie przesadze w drugą stronę ??
 
reklama
Dziewczyny kochane, wybaczcie, nie doczytam zaległości, przynajmniej nie teraz :)

vivienka, matik, kochane, gratulacje udanych wizyt, super, że wszystko w porządku :)


Dorcia, co się u Ciebie dzieje?


Nusia, gdzieś Ty znowu się podziała??


Zakręciu, nie pamiętam czy pisałam, ale Igorek przecudny, a Ty wyglądasz prześlicznie mamusiu :)

Piraniu, Twoich kotów będę Ci zazdrościć chyba zawsze, boskie są!


i witam nowe staraczki :)


ostatnio jakoś nadal moja moc jest poniżej skali, więc tak wlaśnie piszę na wątku... ale jadłowstręt mi powoli mija, więc liczę, że i zmęczenie i senność zaczną przechodzić powoli. na za dwa tygodnie z małym haczykiem umówiłam się na prenatalne, trochę się stresuję, ale też i ciekawa jestem :)
 
Lilly no niestety zawsze coś ... nie wiem czy ciąża naprawdę zmusi mnie do leżenia plackiem aż do rozwiązania ??? Pojechałam do swojego gina bo bolał mnie brzuch jak na @ i stawiał się co chwilkę dosłownie ... a ten dotknął i od razu skierował na oddział ! I leżę ... przecież się nie przepracowuję ... nie wiem sama !
Kropek ma się dobrze , szyjka twarda zamknięta ...więc wsio ok już jest.
A Ty kochana już niedługo będziesz sama sobie się dziwić że na wszystko masz ochotę i na słodkie i na kwaśne ! I niedługo zobaczysz dzidziulkę maleńką ... najpiękniejsze chwile ( a może i nuba uchwycić się uda )

Dobrej nocy dla Was wszystkich !
 
Hej Laseczki

Matik
ale super ciesze sie :) trzeba walczyc o swoje marzenia :)

Dorcia a teraz jeszcze w szpitalu jestes czy juz w domku? cos jeszcze mowil alekarz? moze rzeczywiscie wiecej magnezu pomoze Jak bedzie trzeba to bedziesz lezec a maz i corcia bede biegac kolo Ciebie ;) wkoncu nosisz w sobie maly cud :*

maran, kopciuszek to zaciskam kciuki za szczesliwy cykl , zakonczony II kreseczkami :)

Piranhu a moze ze jakis czas sytuacja sie zmieni i bedzie Ci dane jeszcze miec jednego szkraba :) a wlasńie jak u Was?

Nuuska slonce Ty moje odezwiesz sie wreszcie czy mam uzyc drastycznych metod wywolania ?!:D pisz kochana cZy bylas u swojego lekarza, jak Olcia, jak w pracy? przeczytalam wczoraj na grupie o podpaleniu i wspolczuje Ci ze musialas lrzejsc przez to Straszne wydarzenie i okropna bezmyslnosc osob ktore to zrobily Dobrze ze nic Wa sie wtedy nie stalo :*

Lily chyba wyczlas mnie wczoraj bo myslalam o Tobie i mowie a napisze smska a dzis patrze a sie odezwalas na forum :) jeszcze troszke i te dolegliwosci mina i bedziesz ciesYla sie kolejnymi miesiacami Mocno zaciskam kciuki za wizyty :)

Gorgusia, Gdusia a co u Was kochane?

a ma ktoras kontakt z krystianmartin? jestem bardzo ciekawa co u niej

Airfix w takim razie kochana poczekamy do kolejnych Twoich staranek i z podwojna sila bedzie y zaciskac kciuki zeby Twoej marEnie sie spelnilo :*a pamietaj marzenia sie spelniaja Czasami szybciej , czasami pozniej ale sie Spelniaja A teraz doprowadz swoj organiz do porzadku , odpocznij, zrelaksuj sie i bedzie dobrze

hmmm... nie pamietam czy jeszcze cos mialam napisac do Was :)
a Male liski kiedy masz wizyte? jak sie czujesz?

A u nas dobrze Mlody czasami marudzi ale nie jest zle narazie Dzisiaj jak tylko dopisze pogoda to idziemy na spacerek :) mam troche watpliwosci co do ubioru ale moze jakos sie uda Mlody wazy juz 4100 wic od wyjscia ze szpitala prybral 0,5 kg :) maly glodomorek kochany :) ja czuje sie dobrze choc czasamia kreci mi sie w glowie i dwa dni temu wystraszylam sie bo strasznie duzo krwi ze skrzepami polecialo ze mnie:( normalnie jakbym jakis krwotok dostala Wystraszylam sie i chcialam juz jechac do szpitala ale przeslo,, polozna powiedziala ze jak jeszcze raz to sie powtorszy to mam odrazu jechac bo juz nie powinno az tyle leciec :( oby byloo juz dobrze naszczescie mialam szwy rozpuszczalne wiec ominelo mnie zdejmowanie :) Moje dwa misiaczki i pies jeszcze spia wiec mialam czas dla Was Brakuje mi ze nie moge na biezaco pisac z Wami ale pamietajcie ze kazdej kibicuje i trzymam mocno kciuki za Was kochane :*

milej niedzieli laseczki
 
Ostatnia edycja:
Zakrecona fajnie Cie czytac, taki spokoj i radosc od Ciebie bije.... fajnie, ze dogadujecie sie dobrze z Igorkiem, ze Maly ladnie rosnie... zdrowka dla Was :) wracaj szybko do pelni formy :*
 
chyba dlugi weekend w PL bo swieto niepodleglości zdaje sie jutro jest, wiec moze babeczki swietują ;) u nas dzien jak codzien nic nowego w sumie ;)
 
U nas też zwykły dzień.Starszy synek w szkole,a maluszek rozbraja komputer...

Anufifi,ja też już po 2 tygodniach diety ph miałam niskie i nadal jest,nawet w owulację,tylko po przytulankach wzrasta trochę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ana kciuki zaciśnięte, odezwij się po wizycie
Dorcia to leż, odpoczywaj, niech się skurcze uspokoją
Lilly wow za 2 tygodnie usg :) będziemy kciuki trzymać. To dobrze, że już powoli te męczące objawy mijają. Ja od kilku dni nie wymiotowałam i mdłości coraz mniejsze, mam nadzieję że to już naprawdę końcówka
Maran, Kopciuszek &&&&&&& za II kreski
 
Do góry