reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
kopiuszek dziekuje :) oj jak ja bym chciała, zeby to był ten cykl...

aha I jak Maje płodzilismy to sex był codziennie od 9 dnia cyklu do 18dc, owulacja byla w 17 dniu cyklu wiec dzialalismy tez w owulacje I po owulacji wiec mogłam tez trafic w O+12 ;) no i plemniki osłabilismy na maksa, ale Piranha mowi, ze czesty sex może podnosić testosterone a to nie wskazane na babeczke... ja niesiadomie robiłam wszystko by miec dziewczynki ;)
 
anufifi, warto spróbować a np. za miesiąc powtórzyć badanie testosteronu :tak:

sylwia, u mnie warsztat już zamknięty i zakończyłam przedłużanie gatunku ludzkiego ;-), to znaczy gdzieś tam w głębi serca chciałabym trzecie dziecko (płeć nie miałaby dla mnie już znaczenia ...hmmm, a może troszkę chciałabym drugiego syna ;-)) ale kończę na dwójeczce, z kilku powodów niestety nie mogę już sobie pozwolić na trzecie dziecko ...za to będę Wam z całego serca kibicować :-)

Matik
, super wieści, bardzo się cieszę i raz jeszcze gratuluję, jak widać o marzenia warto walczyć i nie poddawać się. Twoja córeczka jest prześliczna :-)

Airfix
, hehehe, ale się uśmiałam :-D U mnie FL trwa 13-14 dni, długość cyklu nie ma znaczenia, ważna jest długość FL a w Twoim zakończonym dziś cyklu nie jest źle :-)

maran-atha
, piękny pik, właśnie miałam pisać, że super, że pik masz wieczorem bo zadziałasz rano i będzie idealnie na synusia ale potem doczytałam resztę ;-) Trzymam mocno kciuki i nie puszczam, tym razem musi się udać! ...do tego wczoraj była pełnia więc jony Ci sprzyjają :tak:
 
Zakręcona śliczny blondasek z Igorka :)

Vivienka maluszek pokazał co tam ma :D śliczny komplecik kupiłaś.

Piranha super ma kołnierz Nono :) Dodałaś mi trochę wiary tymi statystykami. Moja mama już oczywiście twierdzi, że będę mogła mieć tylko dziewczynki i nie ma się na to wpływu. Pisz książkę, pisz. Pewnie dużo dziewczyn by ją z chęcią kupiło :) Szkoda, że nie ma badań odnośnie tych starań itp.

Maran-atha ja też jak zaczęłam się starać, to od razu wszystko zaczęło się zmieniać. W końcu musi się udać. Może się uda w takim razie :)

ajlul cudny jest kocurek :)

kopiuszek trzymam kciuki, by teraz się udało.

Matik jeszcze raz gratulacje :) Inaczej nie mogło być :) Ja mam córeczkę Liliankę ;) Podoba mi się, ponieważ można mówić do niej bardo różny sposób.

anufifi powodzenia w staraniach dziewczynkowych :)

Ja też nieświadomie starałam się o dziewczynkę. Mleko, sery jadłam na okrągło. Do tego kurczak i ryby. Jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie. Staram się trochę odciąć od ciągłego myślenia o staraniach.
 
Witajcie :)
Maran,tak właśnie myślałam,serem żółtym się zajadamy ponad 2 miesiące,kakao także pijemy,Jeszcze dodatkowo my kąpiemy się w soli epsom-bardzo dużo magnezu wchłania się przez skórę,więc to też może być pomocne.
No u mnie starania były przedwczoraj rano,a pełnia dopiero po 23-ej przedwczoraj,więc jeszcze zdążyłam jak księżyc rósł.Tylko się zastanawiam jak to ph wzrosło 2 godz po,czy były szanse.nie zawsze da się siedzieć cały czas i sprawdzać.Jak będzie trzeci synek to też będzie super,ale jednak takie marzenie pozostanie,no i równowaga by się przydała w rodzince:)
 
reklama
kopiuszek zobaczymy co z tego bedzie pod koniec miesiaca ;) wstaw w signature swój wykres to bedziemy mogły popatrzec jak sytuacja sie przedstawia :)
 
Do góry