reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Piranha ..mam do ciebie pytanie 3 cyklm mnie to dziwi i zuje ze moze przez to był problem . Dzisiaj miałam pik ...mam dwie takie same krechy na tescie owu . Ale moim zdaniem coś jest nie tak ze śluzem . owszem przy podcieraniu mam rozciągliwy przeżroczysty , ale wewnatrz miedzy mała ilościa rozciągliwego przeźrczystego jest mnóstwo białych takich dziwnych grudek .nie wiem nawet jak to opisac ale to bardziej lepkie kremowe . Nie wiem co o tym myślec ....co to moze być wg ciebie ...coś z jakimś hormonem czy jak ?
aha..jestem po cytologi ..lekarz twierdzi ze idealnej ..nic mnie nie szczypie nie swędzi itd...
 
Ostatnia edycja:
Anufifi ale na dziewczynke to trzeba sie tego plodnego sluzu wlasnie pozbyc bo ten plodny przyspiesza plemniki XY wiec trzeba zeby sluz nie mial cech plodnych lub zeby w ogole go nie bylo... dieta i suplementy maja za zadanie zmienic sluz na kwasny i o cechach jak najmniej plodnych....
 
hej
maran trzymam kciuki, oby to był ten cykl &&&&&,
macy Ty masz chyba połówkowe niedługo, tak?
matik jeszcze raz gratuje dziewczynki
zakrecona śliczne zdjecia, cudnie wygladacie

przeczytałam wszystko ale nie pamietam co miałam napisać
tyle postów było
 
Ostatnia edycja:
Wpadam na chwilkę

MATIK bardzo się cieszę że spełniło się Twoje marzenie w pełni !!! Śliczna dziewczynka !!!
I już widzę ja (oczyma wyobraźni oczywiście ) w tych słodkich różowych paputkach !!!
Spokojnej ciąży !!!

A ja niestety znowu mam problem ... tym razem brzuś mi się "stawia" ...ehhhh

Kate BUZIAK ... moja córa już pomyka na zielono - DZIĘKUJĘ !!!

Przepraszam że nie odniosę się do wszystkich ... mocy brak !

Ślę
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



 
Dzis mam dwie krechy na tescie owu ze sluzem jak pisałam wczesniej i ph nadal 4.00 . Myslicie ze to dieta i suplementy moga tak juz działać. ? Wyglada na to ze chyba jest dobrze....
 
reklama
Do góry