reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Faktycznie coś u nas cicho
Zakeciu, dziękuję, że pytasz. U mnie cisza, tzn ten cykl muszę odpuścić, ze względu na torbiel na jajniku. Od 15dc mam brać dupaston, także do tego czasu na pewno owu mieć nie będę, a potem, gdyby nawet coś, to jak odstawie dupka to, to to się nie utrzyma, więc musimy odpuscić. W między czasie musimy zrobić badanie nasienia (tego jakoś się boje) i kolejny cykl już stymulowany. Zła jestem, że to wszystko tyle trwa, ale widać los chce mnie nauczyć pokory, bo bawić się w Pana Boga nie można....
Super, ze uczycie się siebie na wzajem z Synkiem. Wklejaj jak najwięcej zdjęć :)

Małe liski, dobrze, że mdłości powoli mijają, chyba 2 trymestr ciąży taki najprzyjemniejszy jest ;)Głaski dla brzuszka!
Pozdrowionka wszystkim!
 
reklama
Małe liski fajnie, ze juz te nieprzyjemne aspekty ciazy mijają teraz bedziesz sie cieszyc kopniaczkami :)
Dorcia I jak tam u Ciebie juz w domu jestes? Brzuszek sie uspokoił?
Ana jak tam u Ciebie? Maluszek sie ujawnil wreszcie, czy bedzie niespodzianka do samego porodu?

Lilly alez ten czas szybko leci... juz prawie koniec pierwszego trymestru :szok:

Nuska
a co tam u Ciebie? Masz jutro wolne? Moze wlecisz I napiszesz co u Ciebie? Jak tam z tym zabiegiem? kiedy termin?
Kira I Ty juz dawno nic sie nie odzywalaś...? Jak tam sie sprawy mają?
Macy jak u Was? Skurcze sie uspokoily? Zwolnilas troche tempo?

Piranha
a u Was jak?

U mnie nic nowego, czekam na sobote bo wowczas maja do mnie przyjechac rodzice na 2 tygodnie :) po za tym nic nowego...

Gdusia
&& za pomyślność, zeby szybko sie wszystko ułożyla I byś mogla spokojnie powrócic do staranek...
 
witajcie dziewczynki,
Zakrętko jak super że do nas zaglądasz :-) pięknie to wszystko opisałaś
Dorciu oby skurcze odpuściły
Lilly ale leci suwaczek, już za dwa tygodnie prenatalne, szok, trzymam kciuki
U mnie kolejny cykl zaczęty, @ przyszła dzis z jednodniowym opóźnieniem, więc nadzieja była. Fajnie jakby jeszcze w tym roku się udało zaciażyć, ale co cykl to wraz z okresem lekki dołek łapię
Chwilę mnie nie było, ale czytam cały czas, mieliśmy pogrzeb babci męża, więc jakoś tak troszkę nieobecna byłam
 
kopiuszek ...mam nadzieje ze tak dotrwam do przyjazdu m ....boje sie tylko ze ten całkowity brak sluzu płodnego bedzie przeszkodą ...na ta chwile jedynie moge go " wygrzebać " .
Gdybyście dziewczyny napisałay czy w takim przypadku sosowac przy serduchu jakis lubrykant lub czy w takiej sytuacji serducha moga być włacznie z dniem owu ??? no bo jak inaczej przetrwają plemniczki ?:sorry::baffled:
 
Maran-atha, kochana jesteś, ze pamiętasz. Dzisiaj właśnie mam wizytę. Jestem po USG i wszystko jest w porządku. Mały jest małym i jego stopy są 3 centymetrowe. ;-) Wszystko w normie. Tylko buzki nie chciał pokazać. Teraz leże PID ktg, bo jeszcze chcą sprawdzić skurcze. Akurat jak mnie podpinali, jeden się pojawil.
Kate, Tobie tez dziękuję, bo pytalas kilkakrotnie. :*
Anufifi, rzecz w tym, że przy staraniach o dziewczynkę śluz ma być gęsty, kremowy, a nie typowo płodny.

Pozdrawiam Was ze szpitalnego łoża. ;-) Jeszcze porodowke ide zobaczyć.
 
W tym momencie w Nicei
Wraca 21 grudnia; /
Kwiecień super miesiac na narodziny; )
po suwaczku wnioskuje ze masz dziewuszke i planowałas przystojniaka ::)
 
Ostatnia edycja:
Macy to super że wsio ok !!! Wielka stopa powiadasz ??? Buziuleńki nie pokazał a siusiaka widziała mama ? Najważniejsze że macie się dobrze ! Brzuś urósł ? Może jakąś fotkę zapodasz ?
U nas ktg nie robią wcześniej jak koło 32 tc ...ciekawe dlaczego !???

Maggie już niebawem Cię @ zaskoczy i nie przyjdzie !!! ZACISKAM !!!:tak:

Nuuśka ????????????????????????? Gdzieś Ty !!! Nawet na FB Cię nie widzę !

Zakręcona
duży buziak dla Igorka !!!
 
reklama
dzien dobry wszystkim

Matik doczytalam ze bedziesz miala córeczkę :) gratuluje :)
gratuluje zaciazonym dziewczynom niesety nie pamietam wszystkich nikow bo czytam po troszku bo brak czasu ;/
vivienka i macy gratuluje zdrowych synkow :)
a jak tam staranka u verity bo nie moge znalesc;/
i jak po wizycie ilaczka tez nie doczytalam ;/ wszystkie dzieci w domu chore wiec mam urwnie glowy ;/
starajacym sie zycze szybkich rezultatów :)

Kasia uk doczytalm twoj post , cos cudnego i znam u mnie w rodzinie tez przypadek ze wuja dzieci nie moze miec a maja teraz 3 :) zycze ci zeby wszystko juz bylo jak najlepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry