reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witam serdecznie
przepraszam, że Wam nie odpisywałam na pytania, ale w sobotę i niedzielę od rana do wieczora byłam na Targach Rolnych w Ostródzie jako wystawca firmy, która była organizatorem Tragów (czyt. biznes rodzinny)
czuję się dobrze, czasami podbrzusze pobolewa, czasami mam nudności, piersi bolą,jest wszystko ok.
na betę nie jadę, nie mam tu u nas prywatnego laba, a w szpitalnym kolejki i jeszcze długo się czeka na wyniki.
zresztą co ma być to będzie, żadna beta mi nie pomoże;-)
do ginki swojej dzwoniłam, kazała przyjść koło 6-7 tygodnia, więc po 3 listopada się do niej umówię.

Piraniu najdroższa, spóźnione ale szczere, przesyłam życzenia urodzinowe, samych dobrych chwil w życiu, miłości, spokoju i pociechy z dzieci.wszystkiego co najlepsze!!

Maran
poleciała w dół?:-:)-(

Zakreciu jak tam żyjesz? rodzisz?:-D kciuki&

pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego tygodnia
 
maran ....:( ehh....

Ilaczku super, że są już objawy, na pewno jesteś spokojniejsza przez to
elmo trzymaj się dzielnie :) daj znać jak pierwszy dzień w żłobku mu minął
 
Hej

Ilaczku
jeszcze nie rodze:-) objawy to dobry znak i tak juz musi byc

Maran :-( przykro ale kolejny cykl bedzie Twoj :*

Male liski melduje sie z domu Narazie skurczy brak wiec chyba jeszcze troche Jak z M? ja tez sie wczoraj poklocilam ze swoim K

Gorgusiasliczny przystojniak

Justi czuje sie dobrze tylko co jakis czas mam uderzenia goraca:-)

Elmo
widzisz a tu taki psikus i musisz poczekac z gratulacjami Daj znac jak synus w zlobku

Annete tak planuje porod naturalny rodzinny Co do znieczulenia to raczej nie planuje ale zobaczymy co i jak

Piranhu jak kotek?

Nuuska ​a Ty gdzie ?
 
Zakrecia A Ty jeszcze tutaj ? ;) Obstawiałam że do dziś urodzisz, także nie sprawdziło się ;) Ale i tak już bliżej jak dalej :) Nie mogę się doczekać pierwszego zdjęcia Igorka


Ilaczek Najważniejsze że objawy są :) Co do bety - u mnie w szpitalu jest tak samo, dość że kolejka to jeszcze tydzień się na wynik czeka :/ a w prywatnym robiłam teraz- tylko że tam pracują takie wścibskie dziewczyny które zawsze się z byka patrzą i ogólnie łaskę robią że dziecko zarejestrują do lekarza, dziś mnie nie chciały zarejestrować na przyszły tydzien bo musze zadzwonić między 7-8 i wtedy mi wyznaczą termin:/ a byłam osobiście o 10.00 ( przy okazji wizyty z dzieckiem ). I na ten wynik bety też się przyglądały jakby co najmniej ufo wylądowało na tej kartce, ale z przymusu zrobiłam tam.


aljul Witaj w klubie wysokiego TSH i "rewelacyjnego" samopoczucia ;) Wiedziałam że jest cos na rzeczy bo senność mnie dobijała i to serce bolące i wiem juz skąd moje dodatkowe 4,5kg ( choc nie miałam tego do tej pory ) - także melduję się dziś z wynikiem 4,70 ( norma do 4,20 ) , a jeszcze w czerwcu był idealny dla starań o dziecko. Za tydzien mam wizytę


maran-atha Faktycznie temperaturka spadła, ale jeszcze nie poniżej linii, chciałabym żeby Ci się jednak udało &&&&


gorgusia Ale śliczności !! Kochaniutki, taki do zacałowania :) Podobny do Ciebie ;)


Piranhu Biedny Krzyś :(


Ja mam dalej urwanie głowy, a myslałam że juz od poniedziałku będzie z górki, wczoraj mi się synek rozchorował, temp 40stopni, ropa w gardle, podniebiebie usiane tak samo, wszystko go boli - angina jak nic...wiec znow od dzis antybiotyk, temperatury nie mogę zbić od kilku godzin, oby antybiotyk zadziałał.
 
Zakrętko, kurcze, nie wchodziłam chwilę na forum, a Ty już na ostatniej prostej przed porodem jesteś!! ściskam kochana kciuki za szybką i bezbolesną akcję i powitanie Igorka!!


Airfix, zdrówka dla synka!!

Piraniu, spóźnione, ale szczere, wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, spokoju i samych dobrych duszyczek dookoła


ilaczek, ja też postanowiłam nie robić bety, tak samo pomyślałam, co ma być to będzie i tyle


maran, kurcze, następny cykl musi być Twój!!! &&&


małe liski, nie chcę narzekać, bo nie jest źle, ale u mnie głównym objawem jest mega senność i ciągłe zmęczenie, trochę mnie piersi pobolewają i nie mam ochoty na nic do jedzenia. a u Ciebie jak tam?


gorgusia, ale przystojniak z Antosia :)

Nusia gdzieś Tyy??


nie pamiętam która z Was pytala, wizytę u ginki mam na środę po 17, już nie mogę się doczekać :)
a dziś sprawdzałam pogodę na najbliższe dni i wiecie, że w Łodzi w czwartek ma padać śnieg?? masakra, zima idzie!!
 
Airfix no to faktycznie poszybowało Ci to TSH - u mnie 4,81 więc naprawdę bardzo podobne - ja takiego nigdy nie miałam - ale jak to określił kariolog - po prostu się starzeję :tak:
Dużo zdrówka dla synka. Robiłaś mu kiedykolwiek wymaz z gardła? Często ma te anginy? Moim 2 koleżankom tak synowie chorowali często na gardło i okazało się że mają gronkowca.

Zakręciu
mój M tak panikował przed 1 porodem że w dniu terminu zawiózł mnie bez żadnych objawów do szpitala - a nie przepraszam z rozwarciem na 3 cm, po podaniu jakiś leków i masażach na wywołanie w nocy wypłynął czop, następnego dnia nic, a kolejnego wywołali mi poród
Przypomniało mi się że jak urodziłam to była godz. 18.15 a na drugi dzień wzięłam prysznic i umyłam włosy i na wieczór dostałam gorączki i ochrzan od lekarza - następnym razem już pamiętałam żeby włosów w szpitalu nie myć - tam są przeciągi i wietrzenia sal. Ja w szpitalach zbyt wiele przebywałam więc....nie miałam się okazji o tym przekonać wcześniej

Piranhiu jak kotek?
Napisz mi proszę jak znajdziesz chwilkę czym czyścisz uszka kotkom

Maran :-( myślałam że się udało....

Gorgusia śliczny Antoś

Kate
co u Ciebie?

Elmo jak tam Michaś w żłobku? Ja też pewnie wyłabym posyłając swoich chłopców do żłobka. Nam mamom tak trudno się rozstawać z tymi dzieciaczkami:tak:

Małe liski jak tam u Ciebie? Sytuacja po sobocie opanowana?

Lilly pytałaś mnie kiedyś o lakier Vinylux i powiem tak - kupiłam lakier i top coat - tak jak polecają i u mnie po 2 dniach już były widoczne odpryski - więc według mnie szkoda kasy na niego wydawać
&&&& za wizytkę
Śnieg??? O kurczę ....nie za wcześnie na zimę...brrr
 
Ostatnia edycja:
Piraniu wysłałam Ci wiadomość, jak bedziesz miałam chwilę zerknij proszę:-)
piękne macie te koty...
ja używam lakierów hybrydowych OPI, stosowałam jeszcze kilka innych firm, ale te są najlepsze. jeszcze Shellaca nie próbowałam, ale może kiedyś. jedno wiem, wszystko zależy od paznokci i naszego trybu życia, jeśli chodzi o trwałość lakieru. na twardych paznokciach na pewno będzie trwalszy, na moich średnio twardych, trzyma się góra tydzień, po tygodniu lakier potrafi mi z paznokcia schodzić jak wyschnięty silicon. gdzie np, robiąc mojej teściowej na hiper twardych paznokciach, suchych jak drewno, trzyma się miesiąc czasu i jeszcze trzeba moczyć z zmywaczu, żeby sie lakier rozpuścił.
Zakręciu u mnie mijała z reguły doba po odejściu czopa do porodu.
Maran strasznie mi przykro, może jednak zarodek nie miał szans się zagnieździć, może faktycznie to endometrium przez to krwawienie było po prostu za słabe? głowa do góry, następny cykl musi być już udany :tak:
 
reklama
aljul Robione miał wymazy z gardła, z migdałów - nigdy nie wychodzi nic, pomimo ropy..za to wychodzą wymazy z ucha- raz gronkowiec i raz paciorkowiec. Mi dwóch lekarzy w przychodni rozkłada juz rece co z nim robić, i tak samo immunolog w Prokocimiu stwierdziła-że nie dziwne że lakarze u nas nie wiedzą co z nim zrobić, bo ona bez badan specjalistycznych też nie wie, a badan nie da sie zrobic tak od ręki, bo to musi specjalista wysyłać ( one ile mogły to zrobiły ) i dlatego jedziemy na oddział do Prokocimia na specjalistyczne badania- oby coś wyszło wreszcie. Moje podejrzenie jest takie-ze dziecko jest zakażone paciorkowcem albo ma dodatkowo mukowiscydoze. Zobaczymy po badaniach za miesiąc
 
Do góry