reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix u dziecka jednej z tych koleżanek o której piszę właśnie początkowo nie wychodził gronkowiec ale inny lekarz wytłumaczył jej że to "cudo" trzeba w jakiś sposób wyhodować przez jakiś czas i dopiero sprawdzić i po tym badaniu wyszedł jej synkowi gronkowiec jak ta lala
 
reklama
Hello!

gorgusia
, Antoś jest śliczny i słodziutki, po prostu do schrupania!

Justi, tak, oboje już maja wydmuszki zamiast jajek :-D

zakręcona
, Ty jeszcze w dwupacku? :-D Trzymam kochana z całych sił kciuki i nie puszczam, ależ emocje. Nemo szybko doszedł do siebie po zabiegu.

Elmo, daj znać jak Michaś zareagował na żłobek, będzie dobrze a Twój synek będzie się jeszcze lepiej rozwijać mając kontakt z dziećmi ...choć rozumiem, że musi Ci być strasznie ciężko :-(

maran-atha
, widocznie endo jednak nie dało rady się odbudować :-(, na pewno uda się w kolejnym cyklu, zobaczysz! :tak:

Airfix, strasznie mi żal Twojego synka, te choróbska okropnie go męczą, dużo zdrówka dla Was. A nie sprawdzano po porodzie czy syn ma mukowiscydozę?

lilly, będę mocno trzymać kciuki za wizytę, na pewno usłyszysz same radosne wieści! Śnieg? Az się wystraszyłam i sprawdziłam wrocławską pogodę, na szczęście śniegu będzie choć się trochę ochłodzi, potem jednak znów ma być cieplej, uffff :-)

aljul, ja nie czyściłam jeszcze im uszek (nie mają brudnych, może same sobie wymywają bo zauważyłam, że często się tam wylizują wzajemnie ;-)), hodowczyni mi jednak pokazała jak to robić, wzięła zwykły płatek kosmetyczny i przetarła nim ucho, mówiła, że też pierwszy raz Nono myje uszy :-)

ilaczek, już Ciebie wpisałam do tabeli, wg mnie spełniłaś 5 lub 5,5 czynnika (w zależności jak policzy się hormony ;-) - no bo wyniki masz sprzed 4 miesięcy a progesteron był dość wysoki, jednak wtedy hormony Twoje i M Ci niemal całkowicie sprzyjały stąd wpisałam w tabeli 0,5 i wyszło 5 czynników) a to bardzo dużo i będzie z tego na pewno śliczny i zdrowy synuś :tak::-)

Nuuuśka, Kiraa co tam u Was?
 
Zakrętka już maksymalnie za kilka dni przywitasz Igorka :)

Ajlul, Airfix wysokie macie TSH. Nawet nie wiedziałam, że z wiekiem zawsze rośnie.

Lilly powodzenia na wizycie.

ilaczek dzięki Tobie już wiem, dlaczego się u mnie hybrydy na paznokciach nie trzymają.

maran-atha przykro mi. Taki ładny wykres. Może to plamienie rzeczywiście miało wpływ. Długo już się staracie?

Airfix trzymam kciuki, by u synka nie bylo to nic poważnego/ Przynajmniej dokładnie sprawdzą, dlaczego tak choruje.

gorgusia śliczny synek :)

piranhia dobrze, że Nemo już się dobrze czuje :)

Elmo napisz jak w żłobku małemu się podobało.

Mam pytanie. Dziś w nocy zadziałaliśmy, bo myślałam, że test owulacyjny wyszedł pozytywny w sobotę. A tu o 11 mam niespodziankę i wyszedł dopiero teraz test pozytywny. Teraz nie wiem, czy jutro rano też próbować, czy odpuścić.. Staramy się o chłopczyka :)
 
elisse to wysokie TSH to chyba nie jest kwestia wieku a raczej zbyt niskiej dawki przyjmowanego leku w moim przypadku - mój organizm jak to określił lekarz eliminuje mi z organizmu ten hormon
 
hej dziewczyny. wróciłam z urlopu.niestety razem z wredną @. tydzień bez diety i bez suplementów, ale od jutra wszystko wraca do normy :( nie dam rady dzisiaj was doczytać niestety

nuska wpisz mi termin na 15 listopada
 
Ilaczek :) ja wierzę bardzo w synka u ciebie i u Maran
Airfix jej zdrówka dla synka, mam nadzieję, że wyniki będę dobre - kiedy kładziecie się na oddział?
Aljul tak, sytuacja opanowana ;) chociaż w planach miałam kilkudniowego focha, m. bardzo się postarał w sobotę, kiedy mnie nie było w domu posprzątał całe mieszkanie, zabrał dzieci na spacer i przepraszał po kilka razy tak więc musiałam przyjąć przeprosiny :) ..jak u ciebie?
Maran jak samopoczucie?...wykres dla mnie był bardzo ciążowy...za miesiąc kolejna szansa i tym razem będą II kreski
Lilly kciuki za jutro zaciskam :)
Zakręciu jak tam? - melduj się dzisiaj, może być i z porodówki ;)
Macy jak u ciebie? mąż chyba już niedługo wraca do was..?
Ellise nie wiem czy to dobra podpowiedź, bo znów częste stosunki sprzyjają nieco bardziej żeńskim plemnikom, ale może spróbujcie jeszcze raz pilnując wysokiego ph?
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.

Mój Michaszko zniósl pobyt w zlobku zdecydowanie lepiej niz ja. Zadowolony jakby nigdy nic. Ja za to czuje się jak wyżuta i wypluta. Boże tyle stresu, nieprzespane noce a jak sie tak czlowiek dobrze zastanowi to niewiadomo o co? Rano bylam z Zuza na pobraniu krwi, darła sie tak ze chyba ja w sasiedniej miejscowosci slyszeli. A mnie brzuch przez to do tej pory boli. Ludzie maja takie problemy a ja sie zachowuje jak jakas psychocznie chora. Musze sie wziac w garsc.

Piraniu staram sie dostrzegac plusy ale zebys wiedziala jest bardzo ciezko. Naszczescie do lutego mam duzo czasu i moge go spokojnie przyzwyczajac tak po 1-2 dni w tygodniu, a moze zadziej, zobaczymy dalej jak bedzie reagowal.

Airfix zdrowka dla synka. Tyle sie biedny nameczy. A powiedz bo nie pamietam, on te infekcje to z przedszkola przynosi czy co?

MIlego dnia dziewczyny!
 
reklama
witam wszystkich

ilaczek gratuluje i zycze synka do twoich kobitek :)

zakrecona ja z natanem nie wiedzialam ze rodze a domyslilam sie po tym bo odszedl mi czop z krwia i pojechalam do szpitala a tu sie okazalo ze 10 cm;/ a boli prawie nie bylo dlatego nie wiedzialam czy to juz czy nie :-D

z colinem mi wywolywali ale predzej 2 tygodnie jakos po troszku mi odchodzil czop i dopiero w szpitalu odszedl z krwia :)

agagsm zaczynasz staranka o 3 dziecko? a powiedz mi bo twojemu synkowi cos wykryli teraz nie pamietam czy to bylo na serduszku czy gdzie;/ skleroza... juz wszystko w porzadku?

gorgusia sliczny ten twoj maly mezczyzna i jaki juz duzy:)
 
Do góry