reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

imagesCALYU1C2.jpg Piranha wszystkiego najlepszego kochana !!!
 

Załączniki

  • imagesCALYU1C2.jpg
    imagesCALYU1C2.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Piranhiu wszystkiego najwspanialszego niech sie spelnia wszystkie twoje najpiekniejsze sny, kolejnego wymarzonego bicolorka Spelnienia innych marzen i rozwiazania wszystkich problemow kochana i czekam z niecierpliwoscia na twoja ksiazke m nadzieje, ze z autografem ;-)


Zakrecona mi wypadl czop zabarwiony lekko krwia i 24 godz pozniej Wojtus byl ze mna :-D Kochana Ja czuje ze Igorek jutro juz bedzie w twoich ramionach Szczesliwego rozwiazania :-D czekam na informacje i zdjecie Igorka ;-☆


Airfix :-( przykro mi... myslalam ze moze jednak sie udalo ehh ale nic straconego vo sie odwlecze to nie uciecze ;-★


Pisze z tel. Reszte jutro
 
Piraniu i ode mnie przyjmij najserdeczniejsze życzenia.
Zakrecia ojejjjj to już za momecik....&&&&&&&&& trzymam za szybciutki porod.
Maran moze za wczesnie jeszcze tak jak piszesz. &&& trzymam.

Airfix bedziemy walczyly na wiosne...
 
Zakreciu
To juz juz:-) juz niedlugo slonce:-)

piranju
wiem, ze to nie powinno byc ze test ciazowy wykrywa pik lh, ale mam pare wypowiedzi z forum niem, gdzie dziewczyny przez pomylke robily test ciazowy by wyznaczyc owu i wychodzila lekka kreska, wiec nie wiem.....ale w ciazy nie byly .... Tylko mialy owu, ja nie probowalamnigdy..
 
Przepraszam, że mnie wczoraj nie było, ale zrobiłam sobie dzień lenia. Wyszliśmy tylko po małe zakupy - chociaż tutaj wyście każde to wyzwanie. Dzisiaj był plan jechać rano do kościoła, ale córka dała mi pospać do 8.30, więc już nie było szans na zebranie się...

Vivienka, tak, wiem, że dawka magnezu, ale u mnie to nie działa. Z córką nic nie pomagało - miałam to samo. Lekarka powiedziała, że tak czasami bywa. Może i bywa. A tu magnezu nie dostanę tak od ręki - muszę mieć receptę od gina. A jak Ty się czujesz?
Kate, będę myślała o tym kolejnym maluszku, bo wiem, że potem się już nie zdecyduję. Robię się coraz starsza. Muszę mężowi powiedzieć najpierw. :-D
Maran-atha, ja tam wierzę, że będzie kreseczka. :tak: Ciekawe, jak dzisiaj tempka.
Piranhu, spełnienia marzeń i wyjścia na prostą. A w ogóle to powinnam Ci życzyć wygranej w totka, żebyś mogła mieć trzecie dziecko i hodowlę kotów. :-)
Zakrętko, ja mam dwa porody za sobą, ale czopa na oczy nie widziałam. ;-) Powodzenia!
 
Piranha: serdeczne życzenia!
Macy: mówisz idziesz za ciosem z kolejnym dzidziusiem? :-D Też tak miałam, że jeszcze jednego nie urodziłam a o kolejnym już myślałam, co by dużej różnicy wieku nie było:tak:
Kate: przystojne twoje chłopaki są:)
Mara-atha: 10dpo to dość szybko na kreski, więc piłka, a raczej kreska wciąż w grze :-D
zakrętka: kciuki trzymam. U mnie czop odszedł o g. 6 a o 8 poszły wody - ale to przy pierwszym porodzie:tak:Powodzenia!
airfix, ania_g21: no to będziemy na wiosnę się starać razem o dzieciaczki!
Elmo: to chyba normalne, że mama przeżywa rozstanie - ja ze starszą siedziałam 2,5 roku, ale teraz też siedzieć nie będę i już mi żal, ale do czerwca posiedzę na L4. Potem spróbuję się dogadać, że połowę będę w domu robić, a zanim wrócę to m. będzie z Mikim siedział... ale to pewnie w praniu wyjdzie, bo wciąż myślimy jak to rozegrać:confused:

miłej niedzieli!
 
Dzien doberek

maran
i jak test? Bo kciuki zaciskam...

kto jeszcze testuje na dniach?

nuska
zyjesz dziewczyno:sorry2:

Zakreciu
pisz co u Was:-)

mlej slonecznej niedzieli kochane
 
reklama
Do góry