reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Maran - temperatura jeszcze się trzyma w górze więc nic straconego ale... jak nie teraz to w przyszłym cyklu :tak:

Zakręcia, powiem Ci, że ja nie zauważyłam odejścia czopa przed żadnym porodem, mnie się po prostu zaczęło od skurczy ale skoro dziewczyny mówią, że to tuż tuż to na pewno tak jest. Trzymam kciuki &&&& Planujesz poród naturalny? Jakieś znieczulenie?
 
Mi czop odszedł jak wyjeżdżałam do szpitala. To już blisko. Trzymam kciuki
Toś
 

Załączniki

  • 1413741011652.jpg
    1413741011652.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 39
  • 1413741035350.jpg
    1413741035350.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 40
  • 1413741142778.jpg
    1413741142778.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 45
Agagsm to juz sie nie czuje taka samotna z tymi staraniami na wiosne :tak: Powiedz Nusi zeby cie wrzuciła na lite oczekujących na starania. Bede tam taka samotna ;-)
Gorgusia jaki Antoś sliczny chłopak. No cudowny.
Maran kciuki nadal zaciskam.
Iliaczek jak sie czujesz "powiatowa" sąsiadko ;)
 
witam poniedziałkowo :)
czy tylko Ja uważam , że weekendy zdecydowanie za szybko mijają :( ??

Gorgusia Antoś cudny
Zakręcona co tam u Was ?
Maran atha dopóki nie ma @ tempka piękna w górze trzymam mocno kciuki &&

Kira, Małe lisk
i macie racje faceci potrafią czasem wyprowadzić z równowagi wrr
Piranhiu jak Krzyś ? dzielny z niego chłopczyk :tak:no i jak moi ulubieńcy już obydwoje bezjajeczni ?
 
Hej dziewczyny.

Maran czekam na aktualizacje wykresu &&&&&& nie puszczam ;-) Co poza tym u Ciebie? Jak zyjesz?
Zakretka to ja wpadam z rana z gratulacjami dla Ciebie a Ty co? :) Hehe zartuje, korzystaj poki masz spokoj! Juz za tak niewiele Twoje zycie odwroci sie o 360 stopni. Wierz mi bedzie super, ale zupeeeeeelnie inaczej :tak:
Gorgusia Antos sliczny chlopczyk. Ale ten czas leci nie?

Agagsm no niestety takie zycie. Ja oczywiscie nie mysle oddac go do zlobka na 10 godz bo chyba bym umarla. Tesciowa zaoferowala sie ze bedzie go bawic 2 dni w tygodniu wiec zostalyby tylko 3 dni zlobka. No i planuje wystapic z wnioskiem do szefa o zmniejszenie etatu na 3/4 wiec wlasciwie chodzilabym do pracy tylko na 6 godz. a cala reszte pracy bralabym do domu. Mysle ze w takim wypadku nie byloby zle, pytanie tylko czy wszystko pojdzie z planem. Dzis zaprowadzilam go pierwszy raz na 3 godz. Juz chyba swoje wyplakalam bo odziwo siedze spokojnie ale do 11 chyba zniose jajo :) Choc on pewnie zaraz pojdzie spac (mam nadzieje).

Milego dnia dziewczyny.
I duzo slonca! Bo data jest jaka jest i slonca bedziemy juz wygladac jak powietrza :) A przynajmniej ja.
 
Ostatnia edycja:
Witam z poniedziałku :-)
Maran gdzie Ty i jak tam Twoja tempka ?
Gorgusia, Antoś śliczny
Elmo powodzenia, na pewno Michaś da radę ale ciężkie to jest dla mamy bo w sumie on jest jeszcze malutki, wcale się nie dziwię że jest Ci ciężko
 
reklama
Maran nie przejmuj się testami - mi z Alkiem test wyszedł kilka dni po terminie @ :). Wykres jak dla mnie bardzo ciążowy i mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&. Co u twoich dziewczyn?

Zakręciu melduj się - jak tam :)?...mi przy pierwszym synku, czop odszedł na równo tydzień przed porodem, ale ja nie miałam wcześniej żadnych skurczy przepowiadających tak jak ty, tak więc u ciebie poród będzie na pewno szybciej, może to już dziś

Lilly jak się czujesz? są już jakieś pierwsze objawy :)?
 
Do góry