reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Airfix też dopadają mnie stany lękowe, kołatanie serca i senność czasami...a jaką dawkę teraz przyjmujesz? Pocieszę Cię że moi bliscy podobnie przejmowali się moją chorobą - moja mama to silna kobieta, która się zbytnio nad nami nigdy nie rozczulała tak więc jak mnie to dopadało w ciągu dnia i byłam sama w domu z synkiem i prosiłam żeby przyjechała to myślała że wymyślam (też ma chorą tarczycę ale takich jazd nie miała więc nie rozumiała). Szkoda gadać - też źle wspominam ten okres - na szczęście dawno już nie miałam takich akcji - jedyne co mi zostało to chyba to że się zbyt szybko denerwuję:tak: czasami z byle powodu. Mój mąż tez całymi dniami w pracy, a po niej pada i do tego tak jak Twój "uwielbia" i "zna się" na papierkowej robocie:-):-):-) i tez całymi dniami sama z dziećmi muszę sobie jakoś radzić bo mama wyjechała za granicę a tata i teściowie zbytnio się nie garną (a i ja nie proszę) do pomocy
 
reklama
Wdepnę i ja...z zapaleniem krtani...ale jestem ... będę mówić cichutko co by Was nie pozarażać !!!

Nuuśka
nazywasz się "Nuuśka "!!! Od czego ma się koleżanki ... zawsze Ci przypomnimy jak się zowiesz :-D Moja na zieloną szkołę jedzie w następny czwartek ... nic nie kupuję ... nie mam weny. A Wy co kupujecie Olci ???
Co do prezentu ...drobiazg jak te filiżanki plus kasa...u nas za trójkę naszą dajemy od 300 do 500 zł.

To ja narcyz się nazywam....i znów o mnie...ale cholernie pozytywnie będzie ..tak że usiądźcie sobie na pupskach !!!
Moja beta z dzisiaj 3 !!! Jeśli spadnie do 0 mam zielone światło na staranka !!!
Widziałam się z lekarzem ( wizytkę mam w czerwcu ) ii powiedział wyraźnie że mam sobie wybić z głowy wszystkich onkologów razem wziętych ... bo jestem zdrowa !!! Kontaktowałam się z dziewczynami z innych województw i tam nie wciskają "metotreksatu" jak u nas ... beta musi być powyżej 1.000 jednostek ...a nawet słyszałam że ponad 10 000 . Tylko u mnie podają chemię "na zapas"

Uciekam myszencje moje .... zapodam sobie jakieś prochy i idę spać ... może minie mi do jutra , co?
 
przepraszam, że się wam tak wcinam w rozmowę. Ale chciałam podejrzeć co u Dorci;-) Kochana &&&& żeby beta jak najszybciej sadła!!!
Airfix głowa do góry! Ja też hasimotka a doczekalam się swojego CUDU! Ja mam anty TPO ponad 200:no: ale za to tsh książkowe 1,5. Trzymam kcuki &&&&
 
Kiraa kciuki jutro za wizytkę !!! A z mdłości to nic tylko się cieszyć :-)
Dorcia super że wkrótce zielone światełko :-)

A ja robiłam testy owu i w sobotę miałam pozytyw dwie wyraźne kreseczki, czyli u mnie standardowo w 13 dc. Tylko się zastanawiam bo czasami mam ból mocniejszy przy owulacji a czasami mało odczuwam. Czy ten ból ma się jakoś do jakości owulacji tzn że lepiej jak mocniej boli czy nie ma znaczenia ?
Przepraszam że tak wpadam no ale jakoś czasu ostanio brak, cały czas Was czytam... po dzisiejszym dniu padam ...
 
Hej dziewczyny. Właśnie mnie coś rozkłada. Wszystko mnie boli i nie mam sił. Wypiłam fervex bo nic innego nie miałam. Powiem wam, że wszystko jest dla mnie teraz za kwaśne i za słodkie, tak sobie smaki wyostrzyłam. Nigdy jeszcze nie miałam takiej motywacji, żeby nie jeść słodyczy, jak teraz ;-)

Maleliski, wielkie gratki dla synka :happy2: Może musiał po prostu do tego dojrzeć. My walimy w pieluchę. A jak się spytam gdzie Maksio robi siku, to mówi, że na nocnik :-D tak mu się wydaje. Jak matka nie będzie chodzić do roboty, to dostanie majtki na pupę i niech się dzieje co chce, albo on, albo ja;-)

Piranho, a jak ty zakwaszałaś? I inne dziewczyny, którym się udało? Wiem, że truskafka zaaplikowała sylk po starankach i później już nie mierzyła ph ani nic i udało się. Zmartwiłaś mnie tym księżycem, że nie będzie nam sprzyjał:-( Jeden warunek mniej :baffled:

Airfix, na twoim miejscu zaraz bym sprzedała niechcianą zastawę. My też dostaliśmy porcelanę na 12 osób, taką elegancką ze złotym rantem. Sama w życiu bym takiej nie kupiła, a tak to jest na jakieś specjalne okazje :happy2:
Sama jestem fanką białych naczyń. Na nowy domek kupiłam białe naczynia z luminarca. Nie ma jak klasyka, do wszystkiego pasuje:tak:

Współczuję ci problemów zdrowotnych synka. Najgorsze, że nie wiadomo jak dziecku pomóc.
I tobie też współczuję. Masz dobrego lekarza? To chyba nie powinno tak być, żebyś bez przerwy czuła się fatalnie...

Elle, może test był o zbyt małej czułości? Ja tam w dalszym ciągu kciuki zaciskam. Wiesz, że fasolkę łatwo pomylić z @;-)

kiraa, poproszę moc fluidków, żebym i ja mogła ciążowego pawika puścić niedługo hihi :-D

Ana, tak jak dziewczyny piszą, może warto iść do lekarza i wcześniej upewnić się że wszystko dobrze, uspokoić się. Trzymam kciuki za twoją fasolkę.

Nusia, my dostaliśmy pościel satynową, na kołdrze są wyszyte inicjały, a na poduszkach są nasze imiona. Zawsze to jakaś pamiątka:tak:
 
Dorcia ale super kochana. To juz zaraz 0. Trzymam kciuki.
Kate i jak zamowisz mi te testy owu? :zawstydzona/y:
Ana pojdz do lekarza kochana.
Elle nadal kciuki trzymam dopoki @ niema.
Kira , Zakrecona trzymam kciuki za wasze wizyty. Doczekac sie nie moge.
Kira u cieie napewno wszystko wpozadku.
Zakrecia a u ciebie babeczka na bank.:tak:
Matki co sie z toba dzieje kobietko.
Daria a ty jak sie czujesz i twoje pociechy ?
W niedziele nie zmierzylam tempki. W sobote upiłam sie z bratowa i w niedziele rano tylko mi sie snilo ze zmierzyłam:sorry2::baffled:
 
Dorcia SUPEEEEER :))) Bardzo się cieszę z tak pozytywnego newsa :)) czyli staranka za chwile!

Idę wyłączyć buły piekące się w piekarniku i do łózia kochanego :) zasypiam na siedząco właśnie. Dobrej nocki
 
dziewczyny, jestem nieprzytomna, dziś od rana pracuję i jeżdżę po mieście, potem pojechaliśmy z mężem poćwiczyć trochę, boję się jutrzejszych zakwasów, ale co się wygrzałam w saunie to moje :))

Piraniu, myślimy, zeby po następnej @ tak bez napinki, testowo a na poważnei wziąć się do pracy od końca czerwca.


vivienka, tsh zbija euthyrox, to jest lek, a właściwie hormon na receptę, moje i mojej siostry zdanie jest takie, że w małej dawce można samemu poeksperymentować i nic się złego nie stanie, ale na spokojnie endokrynolog powinien Ci je przepisać


Nusia, wiesz co, jeśli młodzi wprost mówią, że chcą pieniążki, to bym nie kombinowała i dała im kasę, my dalismy naszym gościom wolną rękę i dostaliśmy i prezenty i kaskę. i prawda, prezenty się pamięta i wspomina. prezenty w 99% się przydały i były bardzo fajne, pomijając 1%, zastawę, która kompletnie mi się nie podobała i do niczego nie pasowała i przekazaliśmy ją jako prezent przechodni kolejnej parze, która o dziwo była z niej bardzo zadowolona i nie chciała już przekazać dalej :)
a i pytam Kochana czy wydrukowałaś cv, tak jak było w planie? będę Cię mocno dopingować w działaniu!!

Kira, kciuki zaciśnięte mocno mocno


Dorciaaa, tęskniłam :*** gratulacje bety!!! Kochana, 3 to już jedną nogą w zerze jest!! mówilam, że zaraz będziesz się znów starać?
 
Ja tak w mega pośpiechu niestety :-(

Katriina, minerały bardzo dziewczynkowe :tak:, sodu nie sprawdzałaś?

Kiraa, od rana jestem myślami i kciukami z Tobą, czekam na same radosne wieści!

Elle, ja bym zrobiła jeszcze rano dla spokoju test i jeśli będzie negatywny to dupka już bym nie łykała.

zakręcona, no to już za 4 dni dowiesz się czy trzeba będzie kupić różową czy niebieska wyprawkę :-)

Vivienka, dzięki kochana :-*

Ana, sprawdź koniecznie poziom progesteronu, najlepiej również estradiolu, ja bym też sprawdziła przyrost hCG. Ten rodzaj śluzu i bóle mogą (ale mnie muszą) świadczyć o niskim poziomie progesteronu, ja bym, tak jak radzą dziewczyny, poszła do gina po receptę na Luteinę/Duphaston. Trzymam kochana kciuki!

Nuuuśka, suplementy, które łykałaś (pomijając Estrofem) na pewno miały korzystny wpływ na hormony. Dla mnie też takie czekanie byłoby męczące, ja z tych co wolą działać, poprawiać, naprawiać, ulepszać w trybie natychmiastowym :-), ciekawa jestem kochana co powie lekarz, będzie dobrze, owulka na pewno prędzej czy później przyjdzie ale coraz bardziej jestem przekonana, że przysadka potrzebuje wsparcia w postaci stymulacji.

Airfix, piękny pik!

Dorcia, super wynik, zielone światło tuż tuż, bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki!

Roszpunko, ja zakwaszałam się Sylkiem. Księżyc może i nie będzie sprzyjał ale sprzyja pora roku :-)
 
reklama
Dziewczynki dziękuję !!! Kochane jesteście !!! Baaaaardzo za Wami tęsknię ...postaram się zaglądać częściej !!!

Kwiatuszek...dziękuję dobra duszyczko Ty moja !!! Dziękuję że jesteś ...dziękuję za pamięć !!!
 
Do góry