reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Katriina No to widzę że u Ciebie tak samo jesli chodzi o samopoczucie i odbieranie tego przez osoby najbliższe. Najprościej powiedzieć że nam się nie chce, że się lenimy. Ten twój lek Concor Cor to lepsza forma tego co ja mam przepisane Propranolol ( czy jakos tak ). To mówisz ze warto to wykupić? Ze serce sie uspokaja? Mi kazal to brać doraźnie kardiolog. Katriina co do budowy to ja chcialam zaczac w czerwcu, ale biurokracja i biurokracja na kazdym kroku, a jeszcze sąsiad bardzo, bardzo nam utrudnia wszystko.


Roszpunka Tak te badania które bym chciała zrobić, robi się tylko w szpitalu np. kortyzol w 24h , nie nie ma jak tego wykonac w laboratorium i różne takie zwiazane a nadnerczami, przysadką. Roszpunka my na chwile obecna nie mamy jeszcze wypowiedzenia że mamy opuścic dom ( ktory sprzedałam ) , pozwolił nam kupujący mieszkać dokąd kogos nie znajdzie na nasze miejsce , ale moze nam kazal wyprowadzic sie za miesiac, a moze za dwa, wiec pakuje wieksze rzeczy i wywoze do ciotki u ktorej mamy się zatrzymac na kilka miesiecy na czas budowy. Choc ja bym wolała uniknać mieszkania tam, ale nie mamy gdzie pujść


Elmo cudne zdjęcia :) Synuś taki kochaniutki :)
 
Elmo pięknoto Ty nasza ależ masz cudownego synusia ...po prostu piękne dziecko ( jak i mama ) Całuję Was mocno i rośnijcie zdrowo i bezproblemowo !!!

Nuuśka tak szczerze...ja dałabym 300 zł ( a jak dwudniowe wesele to 400 ) i filiżanki za max 30-50 zł ( chyba że filiżanki droższe to dałabym mniej w kopercie)
Oliwia kiedy byliśmy na weselu była tylko na obiedzie więc w rezultacie nie była wliczona w listę gości.
Z wielką radością proszę Cię o zmianę w tabelce na wrzesień 2014 !!! W sumie nie pamiętam jak tam wpisałyśmy !!!

Dziewczynki wszystkie Was całuję mooocno ... każdej bardzo kibicuję i za każdą trzymam kciuki !!! Podglądam i czytam cały czas... tylko na pisanie czasu brak :-(
Miłego dzionka
 
Cześć dziewczynki
Miłego dnia wszystkim - u mnie piękne słońce, jesteśmy po spacerze, ale popołudniu jak pogoda się nie zmieni, wybywamy jeszcze, co by sie nacieszyć słońcem (przez ost dni u nas lało i było zimno)

Katriina chyba na samym planie się skończy :) - a propos biegania :) zobaczymy, obawiam się, że dieta da w kość i nie będę miała tyle siły. Plan B jest taki, żeby chociaż w ten dzień przerwy między bieganiem, przerabiać tą samą trasę ale idąc szybszym krokiem.
Vivienka to prawda z tym uzależnieniem od interenetu - oby szybko was "podpieli" do świata :)
Elmo wyglądacie pięknie obydwoje!!! jaka radość bije z twoich oczu - chyba widać właśnie to szczęście z upragnionego wymarzonego synka!!! Tak myślę, że u ciebie była sytuacja trochę podobna jak u mnie jeśli chodzi o przewagę jednej płci w rodzinie - u mnie sami chłopcy w rodzinie m. i tak po cichu marzę, że może mi dane będzie być mamą córci i przełamię "tradycję" rodzenia synów :)
Pirahniu co u ciebie, jak dzieci - dają ci trochę odsapnąć?
Kira o której godzinie masz umówioną wizytę u gin?
Elle jak u ciebie? cały czas trzymam kciuki, mam nadzieję że @ nie przyszła..?
Ana jak ty się czujesz? cały czas pojawia się ten ciągnący śluz..? umówiłaś się do lekarza?

ja dziś się pokułam - czekam na wyniki może będą wieczorem. Najbardziej czekam na wynik Ca bo jest mocno do poprawy
 
Hej Dziewczyny
bardzo Wam wszystkim dziękuje za odpowiedzi:****
w
łaśnie wróciłam od pani doktor ( zmieniłam dziś lekarza w poradni państwowej) BO TEN CO DO NIEGO CHODZIŁAM TO PORZAL SIĘ BOŻE............... zostałam zbadana, pani doktor mnie uspokoiła że co ma być to będzie..... kazała myśleć pozytywnie:) zapisała mi 2 razy dziennie luteinę dopochwowo . śluz już zmienił się trochę. ogólnie jestem zadowolona:-) pierwszy raz spotkałam tak miłego i kompetentnego lekarza ( lekarke):) ale usg dopiero mam mieć 22 maja:wściekła/y: bo państwowo wszystko zawalone, masakra jakaś.
za Was trzymam &&&&&&&&&&&&&&
 
aaaaaa. i po zbadaniu pani doktor mi się zapytała czy wiedziałam że mam tyłozgięcie macicy?????????????? pierwszy raz to słysze, a z pierwszym synem chodziłam prywatnie do lekarza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
czesc :)
Elmo śliczni jestescie :) moje przygotowania jako tako suplementy biore od 4 tygodni, dieta nie rystrykcyjna, ale ja mam jeszcze czas ;)
Ana no I super, że jestes zadowolona z lekarza I ze dała luteine :) tyłozgiecie to nic strasznego bardzo duzo kobiet je ma I w niczym to nie przeszkadza, ja tez mam tyłozgiecie macicy ;) taka poprostu budowa narzadu ot co :)
Kiraa jak tam u Ciebie? &&&&

Dorcia kciukasy za 0 I staranka &&&&

zbieram sie po Ale, wiec teraz tylko tak na szybko doczytałam co u Was I musze leciec... ale później wlece
 
Ostatnia edycja:
Ana87 Bardzo fajne wieści:) Super że trafiłaś na mądrą lekarke :) Widzisz jednak luteinke zapisała, aby wspomóc:) Teraz myśleć pozytywnie trzeba :) 22 maj już nie długo , będziemy czekać na wieści :) Powiem Ci ze teraz trafic na dobrego lekarza chodzac prywatnie to tez sztuka...wszedzie liczy sie kasa i kasa, dlatego ja na razie zostaje przy panstwowej sluzbie zdrowia - u mnie to jeden pieron, wszyscy tu na okolo jacys tacy nie zyciowi ;) a wizyty od 150zl wzwyż :)
 
Airfix też dopadały mnie stany depresyjne wtedy, a powiem Ci że depresja ma to do siebie że odzywa się na wiosnę i na jesieni. Powiedz mi proszę jakich pasków pH używasz - ja mam te MERCK i wczoraj mazałam po nim tym patyczkiem z wydzieliną i nic mi się ten papierek na końcówce nie zabarwia - może coś robię nie tak? A Twoja mama też w USA przebywa?
 
reklama
Dziewczyny nie wiecie na którą Kira miała wizytkę ?
U nas jeśli chodzi o lekarzy to też kiepsko, kaskę by brali a jak problemy są to gorzej …
Airfix no właśnie ta owulka dała mi do myślenia, byłam przekonana że jej nie mam, tylko takie ćmienie 3 dni i też się zastanawiam czy mi się już tak jajniki starzeją. Jak skończyłam karmić małego to miałam bardzo czytelne cykle. Ale to chyba też nie reguła co do jakości, bo z takiej mega bolesnej owulacji i ciąża się nie udała
Elmo no ja nadal w poczekalni siedzę do lipca ale mam nadzieje że przeleci szybko. Ślicznie wygladacie z synusiem. Widać ze jesteś szczęśliwa bardzo
Ana super że trafiłaś na kompetentną fajną lekarkę, to w ciąży bardzo ważne
 
Ostatnia edycja:
Do góry